PDA

View Full Version : Какво да правя хорааааа ?



Marilyn Monroe
03-28-2014, 12:43
Здравейте ! Имам огроооомен проблем и той се състои в това : от около 6-7клас имам постоянно бяло течение в момента съм 12клас и нещата не са се променили все още го има. Това лято ходих на преглед при генеколог изписаха ми Helonias Dioica защото изследванията показваха Canida Glabrata . Не съм пила само това ,но от всички лекарства и мазила ефект нямаше.Та след като ми изписаха лекарството ,ходих пак на изследвания и ми казаха,че гъбичките ги няма вече и изследванията бяха отрицателни.Мислех си ,че причината за гъбичките може да е от ходенето на басейн,защото и до сега полов контакт съм нямала точно заради този проблем,също не са ми били предписвани никакви антибиотици за този период от 6 години (от 7 до 12 клас).След месец имам бал и незнам как ще отида така на бала. До сега никога не съм била без превръзка . Дори когато не съм в цикъл ,заради бялото течение съм с ежедневни ,но проблема е ,че дори и да са сложени хубаво какъвто и вид превръзки да съм ползвала до сега винаги ми протича и по бельото.Много е гадно все едно съм се напишкала и то до такава степен протича че понякога дори и по дънките ми се появява някакво петно ,безцветно e все едно е намокрено с вода после изсъхва и не остава петно ,но е отвратително . И все си мисля какъвто и цвят рокля да си взема като почне да тече това нещо няма почти никакъв шанс да не се оцапа ,ще си личи и ще ми бъде много неловко .Чудя се дали да не си взема Микомакс* обаче не вярвам и то да ми помогне. Ако някой има някакви идеи моля да сподели .
П.С : Личната ми хигиена е супер обаче даже и това не помага ,защото когато се измия след 1час пак започва да тече и все едно не съм се мила въобще.

lovefootball
03-28-2014, 12:53
Оф и аз от малка съм така, но не ми трябва превръзка, но е много неловко като спиш в някоя приятелка. Хигиената ми е много добра, а и на басейн не ходя да има някоя инфекция .. просто не знам от какво е :( . Ще следя +