PDA

View Full Version : Болка след еякулация



martosz
03-28-2014, 13:54
Здравейте. Момче, на 16 години съм. Имам следният проблем : След свършване(от мастурбация) ме болят топките. Имам чуството, че все едно съм изпразнен на макс :D... Този проблем го имах преди година, но беше отшумял вече няколко месеца. Вчера ме заболя след като свърших и днес пак така :х. Болката се усеща, когато стоя прав, примерно сега пиша на лаптопа и съм легнал на кревата и почти не усещам болка, но когато след свършване ми се налага да излезна някъде или да стоя прав боли гадно сигурно поне 30 минути. Някакви идеи?

Tambuktu
03-29-2014, 09:53
Да не би да прекаляваш със свършванията?

martosz
03-29-2014, 13:32
Попринцип почти всеки ден свършвам? Прекалено ли е? Аз почна ли да бия чекии немога само да лъскам без да свърша...

Tambuktu
03-30-2014, 11:00
Един път на ден мисля, че се води в нормата.

Има два варианта:

1) Ти правиш нещо на тялото си, което му идва в повече.

2) В развитието ти нещо не върви съвсем в норма.

За да разбереш, дали е само първото, си дай почивка просто. За една седмица нищо няма да ти стане, ако ги спреш.

Ако е второто (или първото и второто) по форума няма да можем да ти помогнем. Ще трябва да посетиш уролог. За да можеш да отидеш на уролог безплатно (иначе 20 лв. за частен преглед), трябва да отидеш при личния си лекар и да си вземеш направление.

martosz
03-31-2014, 14:28
Ами тренирам почти всеки ден (лостове и фитнес "hard") и тичам много с цел сваляне на мазнини. Мерси, че ме ориентира от какво е поне. Надявам се, че дори да ме боли това не вреди по никакъв начин, защото няма да спра с тренировките!