PDA

View Full Version : Грим за вързана коса ?



lovefootball
03-28-2014, 14:11
Направо към въпроса ми .. Като се връзвате на опашка или кок правите ли си някакъв различен грим или само спирала ? Аз мисля да почна да ходя вързана, че да ми почине малко косата, обаче ми е кръгло лицето и някво много страно ми изглежда само с спирала, някво голо :smt009

Само да кажа, че съм тъмно кафеви очи.
Ако може предложете нещо да добавя така за по-хубав вид малко :D

Jaune
03-28-2014, 15:00
Руж?

Wwwooow
03-28-2014, 15:38
очна линия, руж, спирала, извити мигли и е 6+

lovefootball
03-28-2014, 15:42
очна линия, руж, спирала, извити мигли и е 6+

Мерси много. ;)

MaLkaTa_LaDy
03-28-2014, 16:33
Усещам се, че като си пусна косата и като е къдрава и бухнала, слагам по-лек грим. В противен случай сякаш става прекалено натрупано, така да се изразя. Когато съм с вързана коса, слагам акцент най-често на очите с очна линия или слагам лек грим на очите и по-силно червило. И когато съм с вързана коса, задължително си контурирам по-добре скулите.

fUcKsMiLe
03-28-2014, 20:12
Когато косата е вързана, не си почива, дори напротив, повече се натоварва. Ако стягаш много, може да те боли главата след това. Даже да не е стегната, ако стоиш повече от 3-4-5 часа вързана ще те боли когато развалиш прическата.

Иначе за грима, аз лично контурирам малко повече; слагам очна линия, понякога и някакъв молив на водната линия, който е в цвета на дрехата, която нося; спирала; вежди(запълваш, ако имаш нужда); лек руж; устните винаги са бледо розови или им слагам само безцветен балсам.

Ако кожата ти има нужда от изравняване на тена, сложи и малко ББ крем, ако имаш.
Ако не и някой лек ФДТ, с малка покривност върши работа.

kaRamella
03-29-2014, 09:54
Че аз понякога от сутринта в 7 до вечерта в 12,1 съм с дигната коса и не ме боли :D Знам че е много време , но просто не се прибирам вкъщи , та да си сменям прическите. И аз си правя бледорозови устните и слагам спирала :)

Dusty
03-29-2014, 12:51
Мислиш да ходиш вързана, за да ти почине косата? :lol: Извинявай, ама такава глупост не бях чувала .. Както и да е, не ми се навлиза в спорове!
По темата - спирала, очна линия, руж и гланц/червило :)

kaRamella
03-29-2014, 14:02
Да и почине - тоест да не я вкарва в ред всеки ден с пресата примерно по два пъти , ами я връзва и не и дреме точно колко е изправена или обратното.. Това има в предвид момичето .

fUcKsMiLe
03-29-2014, 16:35
Че аз понякога от сутринта в 7 до вечерта в 12,1 съм с дигната коса и не ме боли :D Знам че е много време , но просто не се прибирам вкъщи , та да си сменям прическите. И аз си правя бледорозови устните и слагам спирала :)

Не знам за теб, но мен след 3-4 часа вързана коса, започва да ме боли много главата.. и не ти говоря за скалпа само, а като цяло имам убийствено главоболие. Аз принципно не си стягам опашката много, но пак е така.

baby_baby
03-29-2014, 18:03
Като съм на опашка слагам очна линия,спирала и руж

kaRamella
03-30-2014, 13:07
А да и руж! : ))

Hayashi
03-30-2014, 13:43
Не знам за теб, но мен след 3-4 часа вързана коса, започва да ме боли много главата.. и не ти говоря за скалпа само, а като цяло имам убийствено главоболие. Аз принципно не си стягам опашката много, но пак е така.

Имаш много коса. Мен и вратът ме боли супер много, защото като си вдигна всичката коса на конска опашка после, за да ми стои главата изправена трябва да се напрягам.

Аз си се гримирам както обикновено.

JuStElly
03-31-2014, 16:54
Когато си вдигам косата на кок, обожавам да сложа очна линия и червено червило или гланц... според мен изглежда страхотно. А за вързана коса не знам, зависи колко време имам и как се чувствам...

hipnosis
04-13-2014, 20:01
аз лично не се харесвам с вързана коса и очна линия, но само спирала ми допада .. зависи как се харесваш ти :)

Francheska01
04-14-2014, 11:04
Има един нов балсам за устни на NIVEA с диня. На очаната линия и леко розов руж ще е прекрасно допълнение

kaRamella
04-17-2014, 11:39
На очаната линия
:lol: