PDA

View Full Version : Защо съм такъв пикльо



KumchoValcho
03-28-2014, 17:06
Имам изпит след 2 дни и спрях тотално да уча
Не знам защо, сега е най-добре да бъда мотивиран, да уча, да се старая, но може би от страх от провал спрях. Щото ще е баси ужаса да се скъсам от учене и накрая да се проваля...
Не, че изпита е кой знае колко труден, учил съм, просто..изобщо не давам всичко от себе си, а само 5% сигурно
inb4 мотивация

OoVasKoO
03-28-2014, 18:17
На какъв изпит ще ходиш? Аз съм на изпит също, ама след 1 седмица. :D

Ivaaaaa
03-28-2014, 18:18
унсс?

haritov
03-28-2014, 18:41
който се страхува умира

само смелите успяват да победят

KumchoValcho
03-31-2014, 09:26
Справих се зле, чакам си оценкатъ, която ще е доста посредствена и жалка, но кой за каквото се е трудил, предполагам..
*сълзичка*

OoVasKoO
03-31-2014, 09:32
пускам сълза за тебе ;(

ОР
03-31-2014, 12:27
кк

Fisherman
03-31-2014, 18:28
който се страхува умира

само смелите успяват да победят

сълза

102
03-31-2014, 20:14
краи ми а рива

ohluv
03-31-2014, 22:30
Щот нямаш приятели,Жуци :D

KumchoValcho
04-02-2014, 13:13
оценката ми е яка, справил съм се добре
цун 8-)

yakuza_
04-02-2014, 13:47
Аз винаги учех последните 2-3 дни преди изпита по 1-2 часа поне, така всичко влизаше с най-малък риск да се забрави.
Иначе ми напомняш на една колежка (лайняна дума, не обичам да я ползвам), която се разрева (буквално), че щели да я скъсат, накрая имаше 5, педерастки истории един вид.

CupcakeKitty
04-02-2014, 13:51
всъщност когато някой ми каже "нищо не можах да направя ще имам кофти оценка"
ми става ясно че оценката ще е далече от кофти :D

OoVasKoO
04-02-2014, 14:39
оценката ми е яка, справил съм се добре
цун 8-)

колко ве?

yakuza_
04-02-2014, 15:53
и в крайна сметка къде и какво ще учиш ?

Ivaaaaa
04-02-2014, 17:26
в унсс ли ходи, ве?

мога да ти разкажа приказка за там ;p

JuStElly
04-02-2014, 17:33
Последния ден не се учи, седи мирен ;д

EinGutesKind
04-02-2014, 22:27
Жорето е малък бе, какво УНСС :cool: Иначе да, подкрепям якуза - учене в последния момент, не се забравя и накрая хубава оценка. А тия, дето се пукат със седмици да четат, в повечето случаи и изкарват по-малко :D

DarkTemplar
04-02-2014, 22:52
в унсс ли ходи, ве?

мога да ти разкажа приказка за там ;p
Би се вписала там. Макар че с твоя умствен капацитет си по-скоро за НБУ или някой колеж.

Ivaaaaa
04-03-2014, 10:01
пхахах, продължавай. не е истина колко се изложи, а дори не го осъзнаваш. правиш си лоша услуга, нали знаеш?

DarkTemplar
04-03-2014, 10:47
Брех, и каква е лошата услуга?

Ivaaaaa
04-03-2014, 11:05
изглеждаш смешен, жалък, циничен... с евтини провокации не впечатляваш особено. не разбирам що за комплексирано същество трябва да си, за да се държиш по този начин в един замрял форон с човек, който не познаваш, а си позволяваш най-нагло да окачествяваш. не знам аз ли имам проблеми с общуването, твърде мека ли съм..? не знам и не мога да разбера. моля те, излез навън и избивай отрицателната си енергия на правилните хора ( :

Violenza
04-03-2014, 11:17
Жорето е малък бе, какво УНСС :cool: Иначе да, подкрепям якуза - учене в последния момент, не се забравя и накрая хубава оценка. А тия, дето се пукат със седмици да четат, в повечето случаи и изкарват по-малко :D
Това в последния момент не е учене, а чисто зубрене, което се изпарява след няколко дена. Ученето е систематизиран процес през цялото време и целта му е да натрупаш знания, а не да минеш между капките с изпита.

yakuza_
04-03-2014, 13:51
Това в последния момент не е учене, а чисто зубрене, което се изпарява след няколко дена. Ученето е систематизиран процес през цялото време и целта му е да натрупаш знания, а не да минеш между капките с изпита.

То не е зубрене. просто когато си правиш пищовите, трябва да имаш представа за какво се говори малко или много. Да правиш пищов или да ползваш такъв, за нещо което дори не си погледнал е като да ти кажат да дадеш ректална проба, но да не знаеш какво е ректум.

Вярвам, че ще има още мързеливи хора като мен, но не всеки предмет е интересен :D Така изглеждаше един мой пищов, това, че вие не го виждате на монитора си, не означава, че няма да се вижда на принтер. Аз си ги вадех на някой по-добър принтер, защото тоя вкъщи не ги вадеше много добре ситните. Размера е 4, шрифта е Arial (не black). Правех си ги на хармоники и си ги държах в ръката в която държа химикала, ако сте с малки длани е кофти, но на мен ми се събираха супер и никога не са ме хващали, даже като са стоели на метър от мен :D ако видите, че някои идва винаги може да се направите, че кашляте и да го придърпате с език в устата си :D

http://prikachi.com/images/22/7223022X.png

DarkTemplar
04-03-2014, 15:27
изглеждаш смешен, жалък, циничен... с евтини провокации не впечатляваш особено. не разбирам що за комплексирано същество трябва да си, за да се държиш по този начин в един замрял форон с човек, който не познаваш, а си позволяваш най-нагло да окачествяваш. не знам аз ли имам проблеми с общуването, твърде мека ли съм..? не знам и не мога да разбера. моля те, излез навън и избивай отрицателната си енергия на правилните хора ( :
Не разбрах на теб ли ти изглеждам такъв? Щото в постовете ти виждам едни и същи клишета и разни повърхностни (и ест. неуспешни) напъни за разсъждение. ;]

Достатъчно хора тук ти намекнаха, че си малка, глупава и суетна шматка и това си личи дори и без да са те виждали, а ти упорито се опитваш да докажеш обратното и то по начин, който те кара да изглеждаш още по-нелепо. Няма лошо, дерзай. :>

И не, не те нападам, нито провокирам. Просто ти гледам сеира как се връзваш на всеки ироничен коментар или безобиден бъзик, който вметнат по твой адрес.

НБУ е точното място за теб, там има много от "твоята порода".

Ivaaaaa
04-03-2014, 16:29
аз... не знам какво да кажа... окей

Violenza
04-03-2014, 17:41
То не е зубрене. просто когато си правиш пищовите, трябва да имаш представа за какво се говори малко или много. Да правиш пищов или да ползваш такъв, за нещо което дори не си погледнал е като да ти кажат да дадеш ректална проба, но да не знаеш какво е ректум.

Вярвам, че ще има още мързеливи хора като мен, но не всеки предмет е интересен :D Така изглеждаше един мой пищов, това, че вие не го виждате на монитора си, не означава, че няма да се вижда на принтер. Аз си ги вадех на някой по-добър принтер, защото тоя вкъщи не ги вадеше много добре ситните. Размера е 4, шрифта е Arial (не black). Правех си ги на хармоники и си ги държах в ръката в която държа химикала, ако сте с малки длани е кофти, но на мен ми се събираха супер и никога не са ме хващали, даже като са стоели на метър от мен :D ако видите, че някои идва винаги може да се направите, че кашляте и да го придърпате с език в устата си :D

Ебаси схемите за едното преписване. Ти ме върна в гимназията направо. Там що-годе го разбирам, оправдано е. Ама защо изобщо отиваш в университет да учиш нещо, което реално не искаш да научиш? (реторичен въпрос, не към теб, 'щото за твоето прословуто учене знам :cool:)

yakuza_
04-03-2014, 18:30
то в крайна сметка за държавния седнах и научих всичкото счетоводство дето ми е убягвало през годините
а и честно казано, не че сега знам какво искам, но тогава още по-малко знаех

EinGutesKind
04-03-2014, 18:42
Това в последния момент не е учене, а чисто зубрене, което се изпарява след няколко дена. Ученето е систематизиран процес през цялото време и целта му е да натрупаш знания, а не да минеш между капките с изпита.

Не отричам, че доста неща ми са се "изпарили", но доста са и останали. Така или иначе в образователната система има твърде много плява и е невъзможно човек да помни всяка казана дума в час или в лекция. Отсяването му е майката.

EinGutesKind
04-03-2014, 18:45
то в крайна сметка за държавния седнах и научих всичкото счетоводство дето ми е убягвало през годините
а и честно казано, не че сега знам какво искам, но тогава още по-малко знаех

Аз пък като четох за държавния, много се ядосвах, че това, което чета, го знам и се чудех какво трябва да стане, за да ме скъсат ... за щастие не успяха :D

KumchoValcho
04-04-2014, 13:13
Да, за УНСС