PDA

View Full Version : Оченцето на котката..



xNarcisseNoir
03-29-2014, 13:29
Не знам дали тук е правилното място,за да напиша това,но..
Имам котка,която не живее вътре,а на дворът ни. От около година - две вече е при нас. Не знам дали вече си въобразявам,но имам чувството,че всяко коте,което имам умира,заради нещо..не съм сигурна какво е то..Та.. Сегашното коте или си е боцнало оченцето,или някой му го е причинил. (ако е второто - Как може да има такива жестоки хора? То това не са хора,а зверове) Имам чувството,че някой му го е направил,защото в селото има доста пубери,които причиняват болка на беззащитните животинки.. Вече ще е с едно оченце,явно,защото изтече много кръв и окото му. Гледката е просто неописуема. Сутринта само му кървеше оченцето,но се надявах да не е нищо сериозно,но ето.. Сляпо ще остане милото.. Проблема там е,че не искам да го водя на ветеринар. Може би прозвуча толкова грубо,но.. Не понасям факта,че ще му човъркат в окото и най-накрая ще му го зашият. А още по-ужасно е,че болката не беше толкова голяма преди,а сега милото мяука и тича из двора..явно много го боли :/ А аз се чувствам толкова зле,защото не мога да направя нищо.. Припадам,когато погледна кръв,родителите ми - също.. Да се върнем до въпроса: Дали болката ще утихне,ако оставя майката природа да си свърши работата,или ще се мъчи и дори може да умре? :(

Shishito
03-29-2014, 13:36
Според мен по-добре го заведи на ветеринар.Би трябвало да си знаят работата.

xNarcisseNoir
03-29-2014, 13:45
Не дава да го пипаме... :(

BitchesBeCrazy
03-29-2014, 16:55
Прибери го у вас или поне на терасата, ако имате. Колкото до посещението на ветеринар, належащо е в такива случаи. На кучето ми миналото лято много му сълзеше окото и го заведохме на другия ден, оказа се, че не е сериозно, но винаги трябва да се консултираш с ветеринар, особено като се има предвид, че при котето е доста по-сериозно, щом има кръв.

Aleksandra_93
03-29-2014, 16:59
Естествено, че трябва да го заведеш на ветеринар!Как може да има толкова безотговорни стопани...

baby_baby
03-29-2014, 18:18
ветеринар !

xoxi
03-29-2014, 22:37
А после ми кажи, че не знаеш защо ти умират котетата...

Lonsdale.
04-05-2014, 15:36
Щом не дава да го пипате (според мен защитна реакция), обясни на ветеринаря какво се случва и го помоли да дойде у вас, за да го прегледа преди да е късно.

Liloo69
04-07-2014, 13:18
Примами го някак, със салам или нещо, което обича, до клетката, и след това я затвори. Моята котка например е луда по връзки... Постоянно скача по тях.И твоето може да има нещо, по което е лудо. Примами го така и го отведи на ветеринар.