PDA

View Full Version : Яко срам



ggb_red
03-29-2014, 19:03
Здравейте, момче на 17 години от София... Та днес с приятелката ми бяхме в нас и нещата лека полека отидоха към секс (и двамата не сме девствени), беше ни първия път :D В началото всичко ток и жица, целувки, любовна игра - всичко 6 ! После к'во стана... слагам презерватива, минали са има-няма 10 секунди и вече кокалчето започна да омеква :D Тя моята си е тясна, мек да влезе няма как.... повъртяхме се още 15 минути, пробвах да го пробудя отново, ама нищо... Момчетата ще ме разберат, защото се чувствам като най-големия нещастник в момента....,а момичето е просто мечта - в лице, в тяло, характер, от-до ! Най-накрая да си дойдем на въпроса, случвало ли ви се е на вас при първия ви път с някого ? Или само аз не ставам за нищо :?

KGVlove
03-29-2014, 20:15
Случва се на много момчета. Като мине първият път няма да е така, преодолява се, на някакво вътрешно ниво е.

Falstad
03-29-2014, 20:24
Няма се пуашиш!!! Стига да не ти стане навик де ;D

Passion39
03-29-2014, 20:29
Случва се, най - вероятно ще те разбере
Все пак ти е първи път и се притесняваш
Не го мисли, че да не стане и следващия път : ))

xXxPETYAxXx
03-29-2014, 22:02
(и двамата не сме девствени)

К'ъв първи път ви гони, че му е, като не са девствени? Поне така както е написано оставам с впечатлението, че им е било първия път да се започне секса между двама им, а не като цяло.

Иначе по същество - може да е от притеснение, щом толкова много ти харесва момичето и искаш да се представиш на ниво не е толкова учудващо. Може и да е от презерватива, ако ти стяга или нещо лубриканта по него не ти понася добре.
Доста неща може да са, важното е следващия път да стане всичко.

Eagle 123
03-29-2014, 22:45
Абе бате не знам от пренавиване ли е, от повечко напрежение ли си вкарал, ама си е въпрос само на психика и личностна нагласа. Следващия път го дай по-easy и всичко ще си дойде на мястото, случват се и такива комедийки, които са неприятни за момента, но по-късно като се досетиш за тях те набива на смях. Карай я мъжката, споко - ставаш, щом си имаш гадже, не си някоя мека китка яяя. Айде и успех, ако нещо се издъниш пак, което не ми се вярва, направи така, че да не ти проличи и започни с любовна игра и малко флирт, докато нещата в тебе се успокоят, че тоо като с всичко друго в живота - опитът си казва думата :)

RapExotic
03-30-2014, 11:47
Случвало се е .. случва се .. и ще продължава да се случва. Защо не накара твоята да направи нещо за да ти го вдигне? Те жените си мислят, че възбуждането на мъжа си е негов проблем, ама то си е точно тяхно задължение. :D

baby_baby
03-30-2014, 13:02
Тва е щото много си се притеснявал нормално си е

anonymous908491
03-30-2014, 13:33
Най-накрая да си дойдем на въпроса, случвало ли ви се е на вас при първия ви път с някого ?

Дори с табелка трол на челото, щеше да си по-трудно разпознаваем.

Euler
03-30-2014, 16:33
(и двамата не сме девствени), беше ни първия път

Какво?

draid
03-31-2014, 09:44
Не ми се е случвало, но никой не е застрахован. Щом мацката е печена ще разбере :)