PDA

View Full Version : Molq pomognete mi!



elenko.rqdkov.92
03-30-2014, 11:04
Zdraveite az sam na 13 godini i imam problem.Predi okolo 1 mesec reshih da zapochna da treniram(fitnes),vsichko zapochna dobre bqh pulna klechka no sega sam po zdrav;)Trenirah usileno otkakto mi se sluchi problema.Emi zapochna edna vecher kogato spqh i pochustvah mnogo silno naprejenie i sarcebiene reshih che e vremenno i pak zadrqmah,sled okolo chas pak se sabudih i pak ostetih silno sarcebiene.Sled koeto reshih da si napravq 4ai.Otspokoi me vremenno sled koeto sabudih bashta mi s i mu kazah za sarcebieneto i po nai burziq nachin otidohme v burza pomosht.Biha mi injekciq za zabavqna na pulsa i se pochustvah po dobre kazaha mi da ida v Plovdiv pri specialen Kardiolog.Vsichko mi beshe napulno normalno nikakvi zabolqvaniq.Ush mi ispihaha nqkakvi hapcheta pih gi i mi pomognaha.Sled 5 dni pochustvah stranno pritesnenie,stres,naprejenie.Togava otidoh da mi leqt kurshum(da mi baqt).2 dni se chustvah dobre nikakav stres,naprejenie i t.nat.Posle chustvah neshto kato zadushavane ne mojeh da si poema hubavo vazduh i pak se pochna s naprejenieto.I taka do dnes vse sam stresiran;( :(Nqmam nastroenie za nishto


Ako nqkoi znae kak da mi mine vsichko tova molq da pishe ;(
A zabravih da kaja che predi nqkolko dena me boleshe ot dqsnata strana gurdata dali ne e nqkakvo zabolqvane,dali ne e nqkakva bolest zashtoto neprekusnato se pritesnqvam i si vtulpqvam.
Blagodarq predvaritelno!