PDA

View Full Version : Ексапел. ПОМОЩ!



M.Avramova
03-30-2014, 14:34
Здравейте,
От месец не мога да си отдъхна след една твърде безотговорна нощ. На кратко: на 13.02 започна цикълът ми и продължи както обикновено 6 дни, на 23.02 правих секс без презерватив. Макар, че приятелят ми не свърши в мен аз много се притеснявах да не се случи нещо заради предекуационната течност, а пък и овулацията ми наближаваше... В крайна сметка 24 часа след акта взех Ескапел. На 2.03. получих така коментираното по форумите кървене, което продължи 6 дни. Проблемът е, че от тогава нямам менстуация. Обикновенно ми идва на 30-тия ден, но сега...
Живея в малък град и, за да отида на гинеколог трябва да пътувам доста, което е проблем. Моля тези от вас, които имат опит с "магическото" хапче да споделят, кога им дойде цикълът. Знам, че вероятността да съм бременна не е голяма, но все пак не мога да спя спокойно.
Моля ви не ме нападайте, сама осъзнавам грешките си. Благодаря предварително на отзовалите се :))

DisappointedDreamer
03-30-2014, 14:41
Колко дни е цикълът ти?

M.Avramova
03-30-2014, 15:49
Обикновено 30

DisappointedDreamer
03-30-2014, 16:01
Тогава, хапчето е било ненужно. Няма никакъв шанс да си бременна, а менструацията ти ще е ужасно разбъркана идните няколко месеци. Така, че успокой се и спри да се притесняваш, 'щото няма да ти помогне.

M.Avramova
03-30-2014, 16:12
Тогава, хапчето е било ненужно. Няма никакъв шанс да си бременна, а менструацията ти ще е ужасно разбъркана идните няколко месеци. Така, че успокой се и спри да се притесняваш, 'щото няма да ти помогне.
Благодаря много за бързия отговор, доста успокояващо ми подейства :) Радвам се, че са останали свестни хора, които отговарят адекватно и наистина искат да помогнат.