PDA

View Full Version : Няма да го видя повече ....



karinaa
03-30-2014, 17:21
Привет на всички, момиче на 17 години съм и сега ще разкажа за едно не обикновено нещо за мен. От 4 години харесвам едно момче с 3 год. по - голям от мен. Писали сме си постоянно за какво ли не, и още си пишем когато той може защото сега започна работа и му е доста натоварено. Казвала съм му, че той е много важен да мен. Никога не бяхме излизали до днес. Но днес се случи нещо което искам много да споделя с някой. Излязохме - срещата която чаках от 4 години. Не бяхме сами ...Разхождахме се, говорихме си, беше най - хубавият ден в живота ми ! Да но докато се стигна до тази среща през какво ли не минахме .. най - вече аз. Не сме излизали до сега, защото той е срамежлив и просто не иска да се занимава с момичета докато не си стъпи на краката.Започна работа в друг глад и каза, че може да се премести и там да живее. За днешната разходка не сме се разбирали нещо конкретно. Просто си пишехме и аз предложих да се разходим някои път ако иска а той каза : ''а защо да не е сега?'' И така стана. Влюбих се още повече. Държеше се мило. По принцип има много странен характер, но днес се държа прекрасно. Никога няма да го забравя този ден. Има един проблем - знам, че може би това беше първата и последната ни среща. Няма да излезем повече, не знам защо така си мисля надявам са да не съм се държала досадно и пак да се видим но имам предчувствие че това няма да стане. Моля ви помогнете. До преди 1 час бях най - щастливото момиче на света, а сега съм тъжна без никаква надежда !!

Dkeyz
03-30-2014, 19:33
Ако човекът е точен няма да поставя теб пред работата си и възможността за по-добър живот. Това, че се е държал мило не означава веднага, че те харесва, а просто има култура и уважение към жените.

Eagle 123
03-30-2014, 19:45
Ами значи постарай се пак да се видите на по среща ... Щом си истински щастлива с него какво чакаш.. Ако трябва ти направи пак крачката.. Просто е задължително, а не вероятно, да си на шестото небе от радост, че не е някой използвач, държи на теб, а може би и самият той не иска да предприема все още този ход, а именно - да затвърдите взаимоотношенията си... Точно заради това - накрая да не те нарани, а с това и себе си... 4 години си е обаче от друга страна доста сериозен интервал от време - както се казва може би само с писане между вас си знаете биографията, така че е крайно време нещо ако има да става, то да е сега, без да се чака още... И все пак, помъчи се да разбереш за неговите планове, дали нещо е планувал, да кажем, за едно ваше общо бъдеще :) Стискам ви палци, все пак за мен вие сте родени един за друг и можете да сте едно цяло ! ;)

karinaa
03-30-2014, 20:14
Eagle 123 - благодаря много

leadyflame
03-30-2014, 21:22
Еми зачестявайте излизанията, бъди инициативна повечко от него зависи какво ще става. А пък относно заминаването му, щом е сериозен и желае да се развива, пожелай му всичко най-добро.

tori
03-30-2014, 21:33
Ако човекът е точен няма да поставя теб пред работата си и възможността за по-добър живот.
Хубаво е да се слушате понякога. Окей - любовта е любов, но едва ли пича ще си зареже работата и живота на новото място, за да бъде около авторката, особено ако не е успял да си намери бачкане в своя си град. В най-добрия случай (ако въобще се стигне до някъде) ще решат да водят връзка от разстояние.
Което ме подсеща - излизайте повече заедно, пробвай да останете насаме и така нататък. По никой начин не трябва да го притискаш, но е хубаво честичко да го ръчкаш да се виждате. След някоя и друга среща, на която е показал повече от мило държание, му кажи, че го харесваш и би искала нещата да продължат.

RapExotic
03-31-2014, 10:21
Защо мислиш, че това е последната ви среща? Ако и на него му е харесало да излиза с теб би трябвало той да те покани следващият път. Дори и да работи в друг град това не изключва възможността като се прибира да ти отделя време. Всичко зависи от вас двамата.