PDA

View Full Version : Бръчки



tochko
03-31-2014, 11:34
Здравейте, момче съм на 15 и изкам да ви попитам знаете ли някакъв начин за изглаждане кожата на челото с крем или друга козметика? Имам 4 продълговати бръчки които не са много видими, но не ги харесвам, получиха се след като придобих нещо като навик, често да повдигам веждите. Все още ми е рано да се сбръчквам, затова благодаря на всички които ще коментират. :)

CoockieMonster
03-31-2014, 11:36
Аз също имах, но постепенно изчезнаха. Нищо не съм ги правила. Просто ... така.

Психея
03-31-2014, 13:30
Здравейте, момче съм на 15 и изкам да ви попитам знаете ли някакъв начин за изглаждане кожата на челото с крем или друга козметика? Имам 4 продълговати бръчки които не са много видими, но не ги харесвам, получиха се след като придобих нещо като навик, често да повдигам веждите. Все още ми е рано да се сбръчквам, затова благодаря на всички които ще коментират. :)


С крем няма да се премахнат, ако наистина искаш да ги заличиш. Аз съм на почти 32 и от няколко месеца, по препоръка на една приятелка, правя face fitness и съм много доволна, защото програмата е индивидуална, а аз исках да се наблегне точно на челото, защото нямам двойна брадичка или силно изразени бръчки около очите и устата. ако те интересува повече, пиши на лична, а ако не искаш да даваш средства за заличаването на бръчките, чувала съм, че нетът изобилства от разни упражнения, но не знам колко наистина са ефективни. Прави ми впечатление, че все повече 15-17 годишни имат доста силно изразени бръчки на челото, а за жените-това много ги състарява с времето

baby_baby
03-31-2014, 13:32
с крем сиг няма да се премахнат както казаха по-нагоре пробвай с face fitness ефикасно е

tochko
04-01-2014, 06:25
Добре, благодаря много :)