PDA

View Full Version : Възможно ли е?



greengreengreen
04-01-2014, 00:51
Значи да започна така , 3 пъти съм свършвал в приятелката ми и 3та пъти екапел няма проблеми нито с цикъла нито нищо обаче почнхаме нон стоп да правим секс без презерватив ( е ся не свършвам в нея (3та пъти беше нарочно ) ама ми е интересно след толкова много секс без презерватив възможно ли е от секреция та която се отделя преди да свърша да е бременна тук става въпрос за по часа секс без презерватив свършвам и след 20 мин пак но не съм свършвал в нея без да и взема ескапел кажете си мненията !

greengreengreen
04-01-2014, 00:59
С една дума след секс по цял ден без презерватив в продължение на месец какъв е шанса да е бременна ??лошото е че всеки път като свършвах и след 10 15 20 мин пак ......?

greengreengreen
04-01-2014, 01:06
ai da pitam nqkoi mi beshe kazal che ima eskapel do 30 dni ama prosto bil po skup tva vqrno Li e?

sToyAncHo
04-01-2014, 07:07
Остават остатъци след всяка еякулация. Доста вероятно е да е бременна! За ескапел до 30 дни не съм чувал.

102
04-01-2014, 07:19
каде са модераторите когато ти тряват

greengreengreen
04-01-2014, 08:19
Остават остатъци след всяка еякулация. Доста вероятно е да е бременна! За ескапел до 30 дни не съм чувал.

Dano da ne si prav ...

xPafx
04-01-2014, 08:31
и да го кръстиш на мен

greengreengreen
04-01-2014, 09:22
Няма ли някой по компетентен в този форум да си каже мнението........

greengreengreen
04-01-2014, 10:04
Ейй значи побърквам се никой нищо не казва........

Violenza
04-01-2014, 10:14
Ти що не седнеш малко да се образоваш, за да разбереш откъде идват бебета? Хем не ползвате предпазни мерки, хем сега се притеснявате.


Абсолютно възможно е да е забременяла, мислете му сега ако е станало. А ескапела е изключително вреден и това да го пие 3 пъти доброволно, е върховна малоумщина. Въобще, такива като вас е по-добре не просто да не се размножават, ами и да не правят секс, за да е най-сигурно, че няма да си разпространят некачествения генетичен материал.

greengreengreen
04-01-2014, 10:23
Ти що не седнеш малко да се образоваш, за да разбереш откъде идват бебета? Хем не ползвате предпазни мерки, хем сега се притеснявате.


Абсолютно възможно е да е забременяла, мислете му сега ако е станало. А ескапела е изключително вреден и това да го пие 3 пъти доброволно, е върховна малоумщина. Въобще, такива като вас е по-добре не просто да не се размножават, ами и да не правят секс, за да е най-сигурно, че няма да си разпространят некачествения генетичен материал.

Написа едно смислено изречение , а със всичко останало се пробва да ме изкараш олигофрен ли какво , просто така се получиха нещата аз не те питам дали трябва да правя секс с презервТив аз съм си решил така и ми е много по хубаво другото няма особено голямо значение както и да е .

Violenza
04-01-2014, 10:28
а със всичко останало се пробва да ме изкараш олигофрен ли какво
Не съм се пробвала, ти това ни го доказа с темата си.

baby_baby
04-01-2014, 13:22
Възможно е

bloodfrozen
04-01-2014, 14:34
Тоя Ескапел не е бонбонки, да си ги гълтате безразборно.

RapExotic
04-01-2014, 22:17
ai da pitam nqkoi mi beshe kazal che ima eskapel do 30 dni ama prosto bil po skup tva vqrno Li e?

Аха, има и един ескапел до 9 месеца, ама ще ти излезе много скъпо. Май му викаха аборт.

faker
04-02-2014, 13:55
ai da pitam nqkoi mi beshe kazal che ima eskapel do 30 dni ama prosto bil po skup tva vqrno Li e?

До колкото знам ефекта на „Ескапел“ е за 24 часа след употреба. И да скъп е , една таблетка е 30 лева.

TheDevilInMe
04-03-2014, 07:34
До колкото знам ефекта на „Ескапел“ е за 24 часа след употреба. И да скъп е , една таблетка е 30 лева.

Ескапел се приема до 72 часа след рисковия акт, иначе цената е някъде толкова, зависи от аптеката

Aubergene
04-03-2014, 11:41
аз не те питам дали трябва да правя секс с презервТив аз съм си решил така и ми е много по хубаво другото няма особено голямо значение както и да е .
След си толкова категоричен, че така си решил, бива сега също толкова отговорно да си понесеш последствията, каквито и да са те. Другото интересно ми е, как така цял месец ти отне да се сетиш дали не е рисково. Да, рисково е, би могло и да ти се размине, но щом сте решили да се пазите с прекъснат полов акт, би следвало да сте готови и на фал. А най- ми е жал за приятелката ти, която, за да се навие, сигурно ти има доверие, а ти се сещаш след месец да питаш във форум...

MsMiracle
04-03-2014, 12:08
ai da pitam nqkoi mi beshe kazal che ima eskapel do 30 dni ama prosto bil po skup tva vqrno Li e?


аз не те питам дали трябва да правя секс с презервТив аз съм си решил така и ми е много по хубаво другото няма особено голямо значение както и да е


http://media.giphy.com/media/Jhli4dhzMhd84/giphy.gif

Night Star
04-26-2014, 18:43
Ама я първо реши какво искаш!! И след като казваш че по-цял ден я оправяш и свършваш през 10 - 20 min, шанса да не е бременна е минимален