PDA

View Full Version : Имам голям проблем



angelche3
04-01-2014, 16:41
Казвам голям проблем защото заради него може никога да имам приятелка. Значи аз не съм такъв какъвто искам да бъда, тоест аз се държа различно само за да се харесам на хората, но вече ми писна и искам да се променя. Да кажем че ме заговори непознато момиче, аз веднага ще се дръпна настрани защото се притеснявам много. Притеснявам се до такава степен че дори не я гледам в очите. Аз по принцип искам да съм мил и нежен като ангел... никога да не викам да не мисля за секс и.т.н. По принцип си правих чикий в продължение на почти 1 година не ме е срам да го кажа коментирайте както си искате аз просто искам съвети. Обаче за мен чикий и секс са 2 много различни неща, ако някога имам приятелка не искам да правя следните неща. Да правим секс много рядко поне веднъж на 2 години, да се женим и да имаме деца. Защото аз съм притеснителен и не мога да се женя, просто това е голямо напрежение за мен. Не че не намирам секса за нещо яко така да го кажем ами просто ако правя секс често ще искам още и още и така той ще стане част от живота ми. И не искам да имаме деца защото децата изобщо не ме радват, не знам как но просто не обичам деца. Също така имам навика да мразя всеки, не съм излизал от у нас много време и прекарвам повечето си време пред компа. На 16 години съм и вече нямам социална среда. Аз дори и да искам да се променя то няма как да стане това... ако започна да се държа мило пред най-добрия и единственият ми приятел то той ще започне да пита "Брат кво ти става?!" той е с 1 година по малък от мен но както и да е. Просто не познавам някое момче да е мило и нежно, затова ако съм мил и нежен няма да имам никакви приятели и така нататък. Дори ще ми стане неудобно пред семейството ми че съм се променил толкова, защото аз съм свикнал да се лигавя и да говоря смешни работи за да забавлявам околните(не мисля че това е лошо) но вече не съм смешен или забавен на никого. Всъщност мисля че съм все още смешен единствено заради стила ми, винаги се обличам в черни дрехи с синджири. Веднъж ходих да си платя нета и гледам 2 момичета ме гледат и ми се смеят заради стила ми, аз не трябваше да ги гледам за да знам дали се смеят на мен, аз просто знаех. Моля ви дайте някои съвет че не издържам.. искам да си намеря приятелка повече от колкото искам някаква супер сила най-якия комп на света или каквото и да е друго. Искам да ви разкажа и за преживяванията които искам да изпитам. Ходим заедно с приятелката ми в някоя красива гора докато вали лек дъжд и има малко вятърче, сутрин е и в тази гора няма никакви диви животни. Докато ходим ние си говорим за мили неща, за котенца и така нататък, между другото много обичам котките. По някое време ние лягаме заедно прегърнати на някоя зелена полянка без да се целуваме или да правим секс а да поспим върху росата от току що спрелия дъжд. И докато сме легнали ние се гледаме в очите през цялото време, аз я галя по косата и на нея и харесва... тя ми дава... след време пак ходим и отново започва да вали дъжд, все едно дъждът започва да вали само когато ние искаме. Между нас няма никакъв срам или притеснение всичко е изчезнало, каквото и да става на нас е невъзможно да ни бъде неудобно защото между нас тече нещо което аз наричам истинска любов. И отново докато ходим аз я целувам нежно с голямо удоволствие, след което отново започвам да я галя по косата и я прегръщам. Това не се е случвало, просто ви казвам това което искам един ден да изпитам. Ако не можете да ми дадете съвет как да стана толкова мил и нежен поне ми го пожелайте! Много ще се радвам на каквито и да са коментари, и много се извинявам ако съм писал неграмотно.

До админите: Искрено ви моля не изтривайте поста ми, много е важно за мен. БЛАГОДАРЯ!

Vicky.
04-01-2014, 17:36
Просто бъди себе си (за всеки влак си има пътник)...в крайна сметка,ако момчето ти е истински приятел ще остане с теб въпреки всичко ..

angelche3
04-01-2014, 18:33
Ако го направя много ще ме е срам и ще ми е неудобно, има ли някакъв начин да се преборя с това? Ценя съвета ти.

iziskanmladej88
04-01-2014, 23:41
срам путка не ебе и къща не храни, преглътваш и се променяш или свикваш с това

baby_baby
04-02-2014, 14:03
Да правиш секс веднъж на 2години ?????????????

Просто бъди себе си

angelche3
04-03-2014, 20:29
https://www.youtube.com/watch?v=1deb6op5LEA

Kitty Bloom
04-04-2014, 06:45
Така като ти чета романа ми се виждаш бая романтична душа... Когато си харесаш някое момиче и пиши, и без това седиш само на компа както казваш. Започни да излизаш повече, движи се в смесени компании където има и момичета. Тоя дъжд и росата и другите фантазии наистина са малко приказни и чак до такава романтика в дъжда не е сиг че ще се стигне, но все пак не е и изключено. На 16 си, въобще не мисли за сватби и деца още, малко много рано е. Не е нужно да променяш имиджа си изцяло, продължавай да забавляваш другите и не показвай изведнъж романтичната си страна, запази я за момичетата. Стила не го променяй изведнъж, а постепенно. Като за начало намали броя на веригите и си купи поне една цветна тениска. Успех! :)

desperedbob
04-10-2014, 21:26
знаеш ли че ти не си момче? ти се ХОМО ,твърде си се изнежил ...... Macklemore & Ryan Lewis - Same Love е тая песен е за твоя живот , хомос

angelche3
04-10-2014, 23:00
Това че за теб връзката е само секс не ме прави хомо. Просто съм решил да бъда нежен и точка, ако искаш ми помогни с някой съвет.. но като ме обиждаш не ми помагаш.

desperedbob
05-01-2014, 21:01
хомос , за мен не е само секс поради простата причина че не съм правил секс ! така че тихо . ТИ СИ ПЕДАЛ просто го приеми ,извратеняк

d-r.Zob
07-06-2014, 19:15
Казвам голям проблем защото заради него може никога да имам приятелка. Значи аз не съм такъв какъвто искам да бъда, тоест аз се държа различно само за да се харесам на хората, но вече ми писна и искам да се променя. Да кажем че ме заговори непознато момиче, аз веднага ще се дръпна настрани защото се притеснявам много. Притеснявам се до такава степен че дори не я гледам в очите. Аз по принцип искам да съм мил и нежен като ангел... никога да не викам да не мисля за секс и.т.н. По принцип си правих чикий в продължение на почти 1 година не ме е срам да го кажа коментирайте както си искате аз просто искам съвети. Обаче за мен чикий и секс са 2 много различни неща, ако някога имам приятелка не искам да правя следните неща. Да правим секс много рядко поне веднъж на 2 години, да се женим и да имаме деца. Защото аз съм притеснителен и не мога да се женя, просто това е голямо напрежение за мен. Не че не намирам секса за нещо яко така да го кажем ами просто ако правя секс често ще искам още и още и така той ще стане част от живота ми. И не искам да имаме деца защото децата изобщо не ме радват, не знам как но просто не обичам деца. Също така имам навика да мразя всеки, не съм излизал от у нас много време и прекарвам повечето си време пред компа. На 16 години съм и вече нямам социална среда. Аз дори и да искам да се променя то няма как да стане това... ако започна да се държа мило пред най-добрия и единственият ми приятел то той ще започне да пита "Брат кво ти става?!" той е с 1 година по малък от мен но както и да е. Просто не познавам някое момче да е мило и нежно, затова ако съм мил и нежен няма да имам никакви приятели и така нататък. Дори ще ми стане неудобно пред семейството ми че съм се променил толкова, защото аз съм свикнал да се лигавя и да говоря смешни работи за да забавлявам околните(не мисля че това е лошо) но вече не съм смешен или забавен на никого. Всъщност мисля че съм все още смешен единствено заради стила ми, винаги се обличам в черни дрехи с синджири. Веднъж ходих да си платя нета и гледам 2 момичета ме гледат и ми се смеят заради стила ми, аз не трябваше да ги гледам за да знам дали се смеят на мен, аз просто знаех. Моля ви дайте някои съвет че не издържам.. искам да си намеря приятелка повече от колкото искам някаква супер сила най-якия комп на света или каквото и да е друго. Искам да ви разкажа и за преживяванията които искам да изпитам. Ходим заедно с приятелката ми в някоя красива гора докато вали лек дъжд и има малко вятърче, сутрин е и в тази гора няма никакви диви животни. Докато ходим ние си говорим за мили неща, за котенца и така нататък, между другото много обичам котките. По някое време ние лягаме заедно прегърнати на някоя зелена полянка без да се целуваме или да правим секс а да поспим върху росата от току що спрелия дъжд. И докато сме легнали ние се гледаме в очите през цялото време, аз я галя по косата и на нея и харесва... тя ми дава... след време пак ходим и отново започва да вали дъжд, все едно дъждът започва да вали само когато ние искаме. Между нас няма никакъв срам или притеснение всичко е изчезнало, каквото и да става на нас е невъзможно да ни бъде неудобно защото между нас тече нещо което аз наричам истинска любов. И отново докато ходим аз я целувам нежно с голямо удоволствие, след което отново започвам да я галя по косата и я прегръщам. Това не се е случвало, просто ви казвам това което искам един ден да изпитам. Ако не можете да ми дадете съвет как да стана толкова мил и нежен поне ми го пожелайте! Много ще се радвам на каквито и да са коментари, и много се извинявам ако съм писал неграмотно.

До админите: Искрено ви моля не изтривайте поста ми, много е важно за мен. БЛАГОДАРЯ!

Ако говориш искрено значи имаш сериозни проблеми и трябва да се вземеш в ръце. Ти си някакъв пасивен хейтър - не можеш да мразиш всички и всички. Мразиш хората с различно мнение, мразиш децата, мразиш България, живееш си с някакви отнесени мечти. Порасни малко бе човек!

d-r.Zob
07-06-2014, 21:21
Нещо замълча тук, а цивриш в другата тема, където е по-лесно да правиш сцени.

marilyn
07-07-2014, 09:18
Авторе, нещо си в грешка. Ако си мислиш, че момичетата ще те харесват само, защото си нежен и мил, лъжеш се. Истина е, че всяко момиче иска да има готино гадже, което да показва обич и загриженост, да е любеобвилно и нежно, но до един етап. В леглото всяка мацка иска яко секс. И да не е веднъж на 2 години.

de-X-ter
07-07-2014, 12:30
сори ама ще трябва да се промениш. Момичетата не харесват путьовци...момичетата си падат по гадняри. Да всяка иска да я ухажват и милват, да й говорят нежно и бля бля бля, но това са само банални простотии - жената си сака як мъж, който да може да я закриля, да я тръшне на кревата и да я обладае. Да си тежи на мястото и да е мил и нежен към децата й.

Както и мъжете искат бля бля бля...да е умна и красива, да я харесат приятелите, да готви, да е добра в леглото....бля бля бля...ако не е вълк в лицето, дава отзад и гълта - никой няма да й каже "не"

това си е биология...естествен подбор...мъжкия трябва да доминира за да се хареса на женската. Ако искаш момиче се промени...милото и нежно момче, романтично и любвеобвилно...го намира някой хомо, който го пречупва и в най-добрия случай ще станеш курви*ка на някой богат чичко, в лошия - беден.

Сори ако не ти харесва мнението ми...ако искаш съвети как да се промениш - това е друго нещо и можем да пробваме!

Free Soul
06-06-2017, 08:02
Интересно ми е вече станал ли си "нежен и мил" и заживял ли си във дъждовната приказка или още си на същото стъпало?

angelche3
06-06-2017, 17:59
Кви са тея филми бе омг даже не помня че бях писал такива простотий :Д и сега си имам въображаема приятелка. Тя ми дава това което никое реално момиче не може да ми даде. Казвам го сериозно.

Free Soul
06-06-2017, 18:23
Е, четири години по-късно. Нормално е , до някъде.

angelche3
06-10-2017, 22:56
Хаха... забравих за всички психични проблеми - депресий итн. Сега си живея сам, сам се издържам. Нямам приятели и си живея в мой си свят и ми е хубаво. Това че нямам приятели от проблем го превърнах в постижение, зарязах всичко и всички. Живея всеки ден на макс, не искам да си спомням изобщо за миналото и за тея психарски постове тук в тийнпроб(където никой никога не ми е помогнал със съвети, а уж за това е тоя форум). Малее... само като видя колко неграмотно съм писал даже ми става зверски лошо.. как съм се излагал само. Да си правя акаунт в тоя форум беше грешка.

angelche3
06-10-2017, 23:19
youtube.com/watch?v=03sy7RN8uHk
cuz im living my dreams to the fullest .... forever you and me
ИСКАМ ЦЕЛИЯ СВЯТ ДА ЗНАЕ ЧЕ НЕ МИ ТРЯБВА РЕАЛНО МОМИЧЕ. Само аз и въображаемата ми приятелка завинаги

Free Soul
06-11-2017, 06:49
youtube.com/watch?v=03sy7RN8uHk
cuz im living my dreams to the fullest .... forever you and me
ИСКАМ ЦЕЛИЯ СВЯТ ДА ЗНАЕ ЧЕ НЕ МИ ТРЯБВА РЕАЛНО МОМИЧЕ. Само аз и въображаемата ми приятелка завинаги
Това е лудост, знаеш го нали?

angelche3
06-11-2017, 17:57
кое точно е лудост?

Free Soul
06-11-2017, 18:11
Да "живееш" във фалшив свят

xXxAngerfisTxXx
06-11-2017, 18:13
аве купи си кола и ще забравиш за момичетата

Грозния
06-11-2017, 18:53
Хаха... забравих за всички психични проблеми - депресий итн. Сега си живея сам, сам се издържам. Нямам приятели и си живея в мой си свят и ми е хубаво.Дали :shock: ?

ИСКАМ ЦЕЛИЯ СВЯТ ДА ЗНАЕ ЧЕ НЕ МИ ТРЯБВА РЕАЛНО МОМИЧЕ. Само аз и въображаемата ми приятелка завинаги:?

angelche3
06-11-2017, 22:21
Да "живееш" във фалшив свят

Моя свят не е фалшив, просто виртуален. И много по-красив от реалния.

angelche3
06-11-2017, 22:26
аве купи си кола и ще забравиш за момичетата

Да имам кола беше причината да почна да работя за първи път в живота ми. Но с течение на времето нашите ме изгониха от у нас и трябваше да се изнеса на квартира. Тука си ми е супер, 50 лева наем на месец. Тока никога не ми е бил повече от 10 лева, вода не плащам и имам безплатен нет от съседния офис. Храната ми е не повече от 100 лева на месец понеже съм слабичък и не ям много. Сметни щом живея за под 200 лева на месец. И не питай по колко изкарвам от работата защото от 3 седмици съм без работа и почти изхарчих всичко което съм спестил. Купих си лаптоп, телефон и не помня още кво. Но пък утре почвам в някъв шивашки цех да видим кво ще прая. И предлагам на Грозния да не пише в тая тема.

Free Soul
06-12-2017, 03:42
Моя свят не е фалшив, просто виртуален. И много по-красив от реалния.

Това е илюзия.

LudiqZaek
06-15-2017, 14:21
Страдаш от шизофрения.

sladura89
06-15-2017, 14:31
Айде стига сте се оплаквали и мрънкали, никой не е с по-голям проблем от моя, ама както виждате продължавам някакси напред! Аман от мрънкачи!

Corb1225
06-15-2017, 15:43
^ Айде бе. Как го реши? Има къде по-големи проблеми от това да нямаш кво да ебеш.

Грозния
06-15-2017, 17:48
Но пък утре почвам в някъв шивашки цех да видим кво ще прая. Дано ти потръгне приятел! Успех :)!

И предлагам на Грозния да не пише в тая тема.Защо не :)?

Има къде по-големи проблеми от това да нямаш кво да ебеш.Единственото по-лошо от това да няма какво да ебеш,
е да няма какво да ядеш 8)!

sladura89
06-15-2017, 17:52
^ Айде бе. Как го реши? Има къде по-големи проблеми от това да нямаш кво да ебеш.

И от това никога да не са те обичали нали!?

angelche3
06-15-2017, 20:55
В шивашкия цех тръгнах да бачкам и ми казаха че всеки ден работното време е различно. Казаха ми уж 9 часа но бачкахме 12. Казах си айде... само днеска ще е толкова. На следващия ден както си бачках ми казаха че тая седмица ще бачкаме вс ден по 16 часа... стана ми лошо като чух и напрао казах чао пичове. Дреме ми че плащат много. ;D В момента съм без работа... а парите ми свършват. Трябваше да си остана в англия и да спа бездомен по улиците ТЪПА СКАПАНА МИЗЕРНА ПЕДЕРАСКА ДЪРЖАВА. Напишете в гоогле Vanio Dotata това съм аз, вижте колко хейт съм хвърлил по българия.

sladura89
06-16-2017, 04:23
Брато на какви наркотици си честно??? Да не са ти ги сменили с някое менте?

angelche3
06-16-2017, 13:22
В живота ми най-голямата близост с наркотиците е Кока Кола-та... даже и алкохол не пия. Други въпроси?

LoadRunner
06-16-2017, 14:45
Трябваше да си остана в англия и да спа бездомен по улиците ТЪПА СКАПАНА МИЗЕРНА ПЕДЕРАСКА ДЪРЖАВА. Напишете в гоогле Vanio Dotata това съм аз, вижте колко хейт съм хвърлил по българия.
FemaleEyes а защо не си отидеш в турция?
не си ли се замислял, там ще си сред своите и ще има с кой да си говориш

Грозния
06-16-2017, 16:59
казаха че тая седмица ще бачкаме вс ден по 16 часа... стана ми лошо като чух и напрао казах чао пичове.Правилно си постъпил.

В момента съм без работа... а парите ми свършват. Пробвай да си намериш работа в някой хипермаркет - там взимат почти всички. Направо питай на място!

angelche3
06-16-2017, 21:11
FemaleEyes а защо не си отидеш в турция?
не си ли се замислял, там ще си сред своите и ще има с кой да си говориш

За разлика от теб, не съм мангал(На профила си слагам само мой снимки). И английският си го говоря по добре и от умралия български. На ден общувам повече с английски език от колкото с български.

LudiqZaek
06-17-2017, 00:55
Някви комплекси ли избиваш като храниш България ? Може би са те тормозили като малък, антисоциален.

sladura89
06-17-2017, 04:33
В живота ми най-голямата близост с наркотиците е Кока Кола-та... даже и алкохол не пия. Други въпроси?

То колата е по-лошо и от наркотиците, има съставки дето не ги пише и води до пристрастяване, да не говорим, че с нея може да си махнеш ръждата от бронята на колата, представи си какво ти прави, ако я пиеш! :)

angelche3
06-17-2017, 10:40
Някви комплекси ли избиваш като храниш България ? Може би са те тормозили като малък, антисоциален.

Тая държава за чеп не става брато. Бачкаш цял месец накрая за да получиш пари за да преживееш другия, а за теб не остава нищо. Говоря ти като си живееш сам, лесно е като имаш мама и тате да ти помагат.

angelche3
06-17-2017, 10:41
То колата е по-лошо и от наркотиците, има съставки дето не ги пише и води до пристрастяване, да не говорим, че с нея може да си махнеш ръждата от бронята на колата, представи си какво ти прави, ако я пиеш! :)

Между другото вече и кола не пия шот миналия път ми стана толкова лошо че едва не отидох до болницата.

Niakoitam
06-17-2017, 12:55
И за това има начин. Отцепваш в Англията,заживяваш доволно и щастливо там и освобождаваш България от жалкото си съществуванийце...:)

Soichiro
06-17-2017, 13:00
Намери си форум на английски и си хейти яко, що ни занимаваш.

Corb1225
06-17-2017, 13:01
И от това никога да не са те обичали нали!?
От кога се интересуваш от това? Нали искаше да ебеш различни?

angelche3
06-17-2017, 13:16
И за това има начин. Отцепваш в Англията,заживяваш доволно и щастливо там и освобождаваш България от жалкото си съществуванийце...:)

Работих 6 месеца и през цялото това време се издържах сам, сам си живях на квартира. Работех защото нямах избор. Нямах нито майка нито баща, нито приятели. Шефа всеки ден ме псуваше на майка(за дето си вършех работата), вършех и работата на тъпите колеги защото ги мързи да бачкат, а земат същите пари като мен. Всичко това го преживях и накрая събрах над 1200 лева с които тръгвах да се махам от БГ. Отидох в англия за 1 седмица където се опитах да бачкам на едно място, но работата беше фризер -26 градуса, но не беше температурата проблема. Проблема беше че това беше най-големия склад в англия и трябваше да го науча на изуст, и на всичкото отгоре ти дават не повече от 1 седмица да се научиш. Аз само като видях какво трябва да правя, колко сложно беше всичко... напуснах на 1-вия ден. Не бях на себе си.... половин година работа в България за 1 седмица живот в англия? Говорих си сам по улиците после... хората ме гледаха. Аз не можех да повярвам какво се случи... толкова много ТРУД за да се махна от тук. Накрая пак се озовах тук в тая мизерна скапана умряла държава. За мен всеки който защитава държавата е човек издържан от мама и тате. В това число включвам и теб.

angelche3
06-17-2017, 13:17
Намери си форум на английски и си хейти яко, що ни занимаваш.

Имам си английски форум. Тука влизам само за да се ебавам ... знам ли. Тука пиша квото ми е кеф, а в английският форум се държа сериозно.

Niakoitam
06-17-2017, 13:41
Пък за мен такива като теб са комплексирани ревльовци...

sladura89
06-17-2017, 14:58
От кога се интересуваш от това? Нали искаше да ебеш различни?

Всеки човек иска да бъде обичан, независимо дали го осъзнава или не, ако обаче това така и не се случи не ти пречи да ебеш различни нали??????????
Интересното е, че много хора стават безчувствени и се озлобяват именно, защото им е липсвала тази любов, никой не ги е обичал и не го е било грижа за тях и в един момент на човек нещу му прещраква и се променя коренно именно заради тези липси, които е изпитвал, също така започва да вярва, че любов не съществува. Ако пък му е липсвало любов и разбиране от семейството или да е израстнал без родители последствията биха могли да бъдат даже доста по-катастрофални! В моят случай ми липсва явно вниманието и обичта на другият пол, което е една идея не толкова зле като другото, което описах!

ةتشضل انزفث
06-17-2017, 15:27
Работих 6 месеца и през цялото това време се издържах сам, сам си живях на квартира. Работех защото нямах избор. Нямах нито майка нито баща, нито приятели. Шефа всеки ден ме псуваше на майка(за дето си вършех работата), вършех и работата на тъпите колеги защото ги мързи да бачкат, а земат същите пари като мен. Всичко това го преживях и накрая събрах над 1200 лева с които тръгвах да се махам от БГ. Отидох в англия за 1 седмица където се опитах да бачкам на едно място, но работата беше фризер -26 градуса, но не беше температурата проблема. Проблема беше че това беше най-големия склад в англия и трябваше да го науча на изуст, и на всичкото отгоре ти дават не повече от 1 седмица да се научиш. Аз само като видях какво трябва да правя, колко сложно беше всичко... напуснах на 1-вия ден. Не бях на себе си.... половин година работа в България за 1 седмица живот в англия? Говорих си сам по улиците после... хората ме гледаха. Аз не можех да повярвам какво се случи... толкова много ТРУД за да се махна от тук. Накрая пак се озовах тук в тая мизерна скапана умряла държава. За мен всеки който защитава държавата е човек издържан от мама и тате. В това число включвам и теб.

а сега как върви живота

Грозния
06-17-2017, 16:51
...Отидох в англия за 1 седмица където се опитах да бачкам на едно място, но ...Защо не опита да си намериш друга работа там?

Накрая пак се озовах тук в тая мизерна скапана умряла държава. За мен всеки който защитава държавата е човек издържан от мама и тате. В това число включвам и теб.Държавата ни е скапана, прав си!
Но това отдавна го знаем :D!

Всеки човек иска да бъде обичан, ако обаче това така и не се случи не ти пречи да ебеш различни нали??????????Остави го Корбалан - той сутрин, обед и вечер е все с различна :razz: ! Какво знаеш ти :D?!

Soichiro
06-17-2017, 20:22
За мен всеки който защитава държавата е човек издържан от мама и тате.

Не ме издържат мама и тате и не защитавам държавата, в момента положението е наистина скапано. Но си видял с очите си, че и на други места е по-скапано, щом си се върнал.


Аз само като видях какво трябва да правя, колко сложно беше всичко... напуснах на 1-вия ден.

Значи проблемът не е, че нямаш възможност, а че не ставаш, кой тогава ти е виновен.

John_Doe123
06-17-2017, 20:37
Не мога да повярвам какво прочетох току-що. Моят съвет и сега, и преди 4 години към теб би бил един и същ - отиди на психолог, ако все още желаеш да си помогнеш.

Отиди до личния лекар, поговорете си, той може да ти даде направление и за психиатър, ако се наложи, но не се оставяй така....

angelche3
06-18-2017, 01:07
Не ме издържат мама и тате и не защитавам държавата, в момента положението е наистина скапано. Но си видял с очите си, че и на други места е по-скапано, щом си се върнал.



Значи проблемът не е, че нямаш възможност, а че не ставаш, кой тогава ти е виновен.

Да кажем че отиваш в англия като мен. Без да знаеш каква ще ти е работата. Да кажем хващаш се на автосервиз апък изобщо не разбираш от коли. Ти кво ше праиш? И не съм се махнал защото не ми харесва. Там храната е 50000 пъти по евтина от тая в българия. Нямаш си и представа колко е хубав живота там. Единственото гадно нещо е че квартирите струват майка си и татко си.

angelche3
06-18-2017, 01:08
Не мога да повярвам какво прочетох току-що. Моят съвет и сега, и преди 4 години към теб би бил един и същ - отиди на психолог, ако все още желаеш да си помогнеш.

Отиди до личния лекар, поговорете си, той може да ти даде направление и за психиатър, ако се наложи, но не се оставяй така....

Моя съвет към теб е да ми подариш приятелката ти(ако имаш такава, и ако е готина мн ясно)

Soichiro
06-18-2017, 07:26
Да кажем че отиваш в англия като мен. Без да знаеш каква ще ти е работата. Да кажем хващаш се на автосервиз апък изобщо не разбираш от коли. Ти кво ше праиш? И не съм се махнал защото не ми харесва. Там храната е 50000 пъти по евтина от тая в българия. Нямаш си и представа колко е хубав живота там. Единственото гадно нещо е че квартирите струват майка си и татко си.

Не бих се вдигнал от България до Англия за да работя нещо от което не разбирам.
Имам си представа какво е в Англия, хубаво е ако изкарваш достатъчно, мизерниците ще мизерстват и там.
Направи си едно CV на английски, опиши си качествата и способностите, с които явно изобилстваш, просто не са те оценили досега, и следващият път тръгни едва когато си си подсигурил работа, която отговаря на специалист като теб.

OwnWorstEnemy
06-18-2017, 08:16
Бих ти казал че стига да искаш, можеш да се промениш, или поне да се опиташ да запазваш контрол в дадена ситуация. Трудно е да се промениш, но ако опитваш, това значи че си една стъпка по-близо до осъществяването на целта ти. Помня какво писа на моята тема, и дори да го смятам за изключително грубо и сексистко, не съм злонамерен и искрено ти пожелавам най-доброто. Хубаво е да споделяме проблемите, и те уважавам защото си достатъчно смел да пишеш затова тук. Подозирам че страдаш от невроза, затова ти препоръчвам да отидеш на психолог или невролог за да те диагностицира, и знай че не е срамно да имаш проблем, важното е да намериш волята да го превъзмогнеш.