PDA

View Full Version : Да те наръгат с нож в корема?!



Kukuto
04-01-2014, 19:32
Колко време трае възстановяването(да кажем,че са те наръгали с джобно ножче)?
Пускам темата тук,защото повечето БГ пубери си ходят с ножчета навсякъде и не би било много чудно,ако те наръгат в даскало...

Баща Ти
04-01-2014, 19:46
Един приятел ме наръга в крака, острието беше тънко и тясно, но дълго и влезна на дълбоко.
Не съм ходил в Пирогов, оправих се с бинтове, марли и редовни промивки.

Една седмица куцах и около месец не можех да клякам. Чак след още един можех да правя клек и тяга нормално.

В корема нещата седят по друг начин. Най-вероятно няма да избегнеш болницата, ако е засегнат вътрешен орган ще има операция и т.н. И това, че след два дена ще те изпишат, а след още няколко ще си пак на училище - не значи, че ще си се възстанивил.

Повечето хора ръгат, когато са силно уплашени, в нормално състояние се съмнявам, че някой ще има смелостта да го направи.

KumchoValcho
04-02-2014, 12:03
бахти тъпия въпрос
зависи къде те наръгат и дали е засегнат някой важен орган

yakuza_
04-02-2014, 12:05
бахти тъпия въпрос
зависи къде те наръгат и дали е засегнат някой важен орган
тъпи сте като кучета

Не мисля, че кучетата са тъпи.
Какви са тия приятели, които те ръгат?

Euler
04-02-2014, 12:08
Възстановяване ще има ако не те убият. В най-честите случаи това се случва. Един познат го бяха наръгали, бяха засегнали някакъв орган и 1 месец беше само на супички.. доста време след това се възстанови напълно.

mayaaa
04-02-2014, 13:08
Един приятел

Интересно...

draid
04-02-2014, 20:05
Ако ти пробие стомаха, дълго ще е възстановяването. Ако не потърсиш лекарска помощ на време, може и да те убие като нищо. По принцип наръгване в корема само по себе си не е смъртоносно, но ако стане вечер, няма кой да ти помогне или линейката дойде след сума време като нищо ще си умреш. Да не говорим, че често някой ако те наръга може да го направи няколко пъти, а не веднъж. Зависи и с какъв нож те наръга като цяло какво важно ще засегне, но умирачка от вътрешен кръвоизлив си е сигурна работа. То и в крака да те наръга, ако нацели артерия си до там.

skatew
04-03-2014, 07:02
аз се ръгам всеки ден веднага се оправя споко go check it out

Dagichka
04-03-2014, 11:15
сетих се за филма pay it forward..
по-добре да не стават такива работи, ама знае ли се.. аз съм виждала как едни пишлемета извадиха джобно ножче на друго момче, ама само го одраха

draid
04-03-2014, 11:40
И на мен са ми вадили нож едни пишлемета, ама много бързо се отказаха. Опасно е когато срещнеш човек които не мисли трезво в момента. Най-лошо е когато изобщо не го видиш.

anonymous908491
04-03-2014, 12:20
Тъпаците само ръгат, умните и въртим след това.
Във Варна било модерно да се прави, радвам се, че не живея там.

draid
04-03-2014, 12:23
А може ли умника да го застрелям още преди да е стигнал ?