PDA

View Full Version : Най-добрият ми приятел ми е сърдит



DeWiLl
04-02-2014, 11:45
Здравейте! Най-добрият ми приятел ми е сърдит, защото веднъж му звъннах да се видим и той каза че по - късно ако се освободи ще ме потърси. И аз го помолих ако може да е до определен час (тоест казах му един час) и да не е по-късно защото трябва да се прибирам. И така той ми звънна 1 час и половина след този час който му бях казала и му съобщих че няма да можем да излезем. А той вече беше пристигнал на мястото на което се срещаме (то е на около 40 мин от неговия дом пеша) и той ми се разсърди защото е зарязал тези с които е бил за да се види с мен и се е разкарвал напразно... но аз му казах да ми се обади предварително за да ми каже дали ще излизаме но той не го направи и аз помислих че няма да се видим и за това се прибрах. Моля ви помогнете ми. Какво да правя той не иска да ми прости? :(

mayaaa
04-02-2014, 13:14
Драми, драми, драми. Тия ваши приятели от най-малкото се сърдят. Казваш му, че той си е виновен, трябвало е да се прибираш и си е негов проблем. После му теглиш една майна и не се занимаваш с мрънкането му за глупости. Ще се прави на интересен известно време и ще му мине после.

RapExotic
04-03-2014, 10:00
Ако ти се случва за пръв път трябва да ти прости, но ако ти е навик въпроса е друг.