PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми Залях си лаптопа с кафе



Vladi55
04-02-2014, 12:56
http://prikachi.com/images/598/7219598T.jpg - Това е лаптопа


Ами това нещо стана сутринта бях в леглото с лаптопа и ми се допи кафе направих си и сложих кафето до компютъра и без да исках бутнах чашата с кафето и залях клавиатурата на лаптопа,реагирах веднага и с 1 дреха го подсуших обилно , след това веднага взех сешуара и го одухах първо клавиатурата на макс с топъл въздух после го обърнах с дъното към мен и там го одухах от кафето покапа от вътре и пак го обърсах и пак с сешуара го одухах и веднага после го изкарах на вън на бесетката на топло да се исъхне обаче беше бавно и го вкарах в колата на баща ми понеже беше на слънце и беше много топло вътре стоя така към 1,2 часа после го вкарах вътре пак с сешуара и пак с дреха и си мислех че е исъхнал и го пуснах но както е там има една лампи смисъл на батерията,там една крушка нали и батерията ето за тези имам предвид http://prikachi.com/images/605/7219605T.jpg дето се виждат,и когато го включа матрицата - дисплейа стой черен,лаптопа вентилатора не се чува да работи и лаптопа и той не се чува че работи а тези лампички на крушката и батерията светят зелено но от лаптопа нищо.. свети черно все едно не е включен,също така когато натисна копчето да се изключи не се изключва за да го изключа трябва да извадя батерията и когато я извадя и натисна да се включи се включва и пак светват тези лампички но на матрицата нищо не се показва,Лаптопа ми го взеха на 21 февруари и още е в гаранция но дали ако кажа това ще го оправят а и какво може да му има на лаптопа
Помогнете,дайте съвет приемам всичко
Моля ви помогнете СПЕШНО Е.
Сега пиша от на баща ми лаптопа.

OoVasKoO
04-02-2014, 13:13
Не губи време да пишеш в тийн форум, а веднага го носи в сервиза на фирмата, откъдето е купен!

RapExotic
04-03-2014, 10:21
Изключе го и не го включвай докато не го почисти специалист. Може да даде на късо.

koko95
04-05-2014, 11:36
Не си реагирала правилно като си го заляла, трябваше да го отвориш и да го изсушиш от вътре.Ако сега не пали трудно ще запали .Аз може да ти го погледна без пари и ако може да се оправи- да ти го оправя, но не гарантирам.От София съм.

OoVasKoO
04-05-2014, 11:52
Не си реагирала правилно като си го заляла, трябваше да го отвориш и да го изсушиш от вътре.Ако сега не пали трудно ще запали .Аз може да ти го погледна без пари и ако може да се оправи- да ти го оправя, но не гарантирам.От София съм.
в замяна на какво?

Mary_Jane_69
04-05-2014, 14:45
Воайорство про

yamaha436
04-07-2014, 17:23
Залей го и с захар да си подсладиш кафето

koko95
04-08-2014, 13:26
в замяна на какво?

На това да си затвориш устата моля!

ragnarokus
04-08-2014, 13:39
Don't tell anyone but i think he wants to bang her

koko95
04-10-2014, 20:49
Don't tell anyone but i think he wants to bang her

:D:D maybe if can :D:D