PDA

View Full Version : краят на HIMYM



IWannaBeSedated
04-02-2014, 15:26
http://img.pandawhale.com/79177-I-just-have-a-lot-of-feelings-2f1d.gif

Cloud9
04-03-2014, 04:58
Беше зле!Мноооого зле!http://9gag.tv/p/9ObE8/here-s-how-how-i-met-your-mother-should-have-ended-alternative-ending?ref=fbl9 Това трябваше да е краят.Трейси е такъв сладур!Робин не знае какво иска.Т.е. винаги иска това,което няма никакъв шанс да има.Ако сериалът беше свършил преди 5 сезона,този край щеше да е подходящ.Но сега,след като толкова сезона ни се показваше барни и Робин колко се обичат и как нищо не може да ги раздели....и оп айде заради работата на робин се разделят след няма и 3 години.Е?Тъпотия!Не че в живота не е възможно...това е единственото,което ме спира абсолютно да мразя финала.Сериалът винаги е бил оптимистичен с лека нотка на реализъм,но сега прекалиха с реализма.22 епизода се разтягаше великата сватба,за да свърши с развод?барни пак е сваляч веднага след раздялата?Това си е заплюване и мачкане на цялостното развитие на героя!Само историята на лили и маршал ми хареса,но ме еяд,че не знаем какво е третото дете и къде са се преместили.Охххх classic Schmosby...

LadyDi
04-03-2014, 10:07
Финалът беше зле. Не толкова заради развитието на историята - имаше смисъл да свърши така - а защото разтегнаха цял сезон за сватбата на Барни и Робин и ги разведоха буквално за 20 минути. Вместо тази боза, можеше целият сезон да е фокусиран върху срещата на Тед и Трейси, върху тия прескачания към бъдещето. Нещата останаха много недоразвити. Тъкмо ни запознаха с Майката и тя взе, че умря. Нормално е зрителите да се чувстват преебани.

LadyDi
04-03-2014, 10:08
И след като си вкараха тоя автогол с финала, не знам как ще се борят за рейтинг за новия сериал..

Violenza
04-03-2014, 10:11
Не съм стигнала там, ама искам да знам какво става. :cool: Спойлнете ми, моля!

yakuza_
04-03-2014, 10:22
Гледал съм го лятото на работа по някакви накъсани епизоди :D Верно ли майката е умряла?
Поне я е ебал 1-во (освен ако децата не са от сурогатна майка). Като цяло тоя сериал не знам защо се води комедия, смешен е колкото бебешка смърт.

LadyDi
04-03-2014, 10:27
Гледал съм го лятото на работа по някакви накъсани епизоди :D Верно ли майката е умряла?
Поне я е ебал 1-во (освен ако децата не са от сурогатна майка). Като цяло тоя сериал не знам защо се води комедия, смешен е колкото бебешка смърт.

Първите 1-2 сезона бяха забавни. После се облудка цялата работа.

Violenza, не знам дали се бъзикаш или наистина искаш да знаеш...

yakuza_
04-03-2014, 10:31
Като цяло доста сериали свършват тъпо :D Готино свърши the wire. Breaking bad също имаше някакъв приличен край, Декстър свърши също малко тъпо, но все пак прилично.

Violenza
04-03-2014, 10:35
Violenza, не знам дали се бъзикаш или наистина искаш да знаеш...
Не се бъзикам. :)


А breaking bad буквално се насилих да изгледам целия първи сезон и то главно заради бащата от Малкълм, който е наистина изключително талантлив, ама не можах повече. Така да ми се тътри действието направо не понасям. Хайде сега кузито и за него да ми спойлне, като сме почнали.. :D

Cloud9
04-03-2014, 10:37
Гледал съм го лятото на работа по някакви накъсани епизоди :D Верно ли майката е умряла?
Поне я е ебал 1-во (освен ако децата не са от сурогатна майка). Като цяло тоя сериал не знам защо се води комедия, смешен е колкото бебешка смърт.

Сериалът не е точно комедия,но не е бебешка смърт.Децата са от майката тъй че са се праснали поне два пъти преди да умре.последният епизод беше бая смърт за сериала.Целият интернет е бесен тъй да се каже.

И аз разбирам защо може барни и робин да се разведат,новсе пак толкова сезони си личеше че се обичат и преодоляваха толкова проблеми заедно.робин никога не е обичала Тед.Било й е сигурно и спокойно,но не го е обичала.Не знам дали въобще някога е обичала някого.Много харесвам едно интервю с актьорите преди финала,където ги питат дали мислят че финала ще разочарова феновете или нещо от тоя род и може да се види ужаса,изписан на лицата им.Личи си че не са много съгласни със случилото се.то и в последния епизод почти никой не игра както трябва.барни преиграваше особено много,срещата с дъщеря му не ми се стори особено трогателна,робин изглеждаше повече ядосана,отколкото тъжна.Лили щеше да ме разплаче ако не беше облечена като кит хаха

LadyDi
04-03-2014, 10:50
Не се бъзикам. :)
Ами оказа се, че историята на целия сериал не е "как се запознах с майка ви", а "колко съм влюбен в леля ви Робин".
След 7 години и 2 деца, Тед и майката най-после се женят, а 4 години след това майката умира от неизвестна болест (или поне на зрителите не им става известна). Още 6 години след това, Тед почва да разказва тия 9 сезона на децата си и накрая те му казаха да се събере най-после с Робин. И той отиде и пак и занесе синята валдхорна. И така.
Барни забремени някаква мадама, роди му се дъщеря и той изведнъж се преобрази и стана много съвестен. Лили и Маршал имат общо три деца, още едно момиченце им се ражда. И Маршал най-после става съдия във Върховния съд.

yakuza_
04-03-2014, 10:53
Не се бъзикам. :)


А breaking bad буквално се насилих да изгледам целия първи сезон и то главно заради бащата от Малкълм, който е наистина изключително талантлив, ама не можах повече. Така да ми се тътри действието направо не понасям. Хайде сега кузито и за него да ми спойлне, като сме почнали.. :D

На почти всички готини сериали 1-вия сезон им е малко по-муден :D
Накрая бащата умира, но не точно от рак :D
Наскоро гледах True detectives, буквално за 1 ден го изгледах :D
В крайна сметка не всички сериали са като "фамозния" "Под прикритие", където патроните не свършват, не се уцелват от 2 метра, всеки епизод има убити и ебани. Но явно това задържа акнета и амеби пред екран.

IWannaBeSedated
04-03-2014, 14:54
Целта на последния епизод явно беше да струпа всичко в 40 минути. Ако бяха развили това, което се случи в последния епизод, в девети сезон, щеше да е сто пъти по-приемливо.

LadyDi
04-03-2014, 15:07
Целта на последния епизод явно беше да струпа всичко в 40 минути. Ако бяха развили това, което се случи в последния епизод, в девети сезон, щеше да е сто пъти по-приемливо.

и аз туй викам

AliceSw
04-03-2014, 15:09
...беше откровено смотана история...но пък аз бях останала с лоши очаквания за края така или иначе...издразни ме елементарното приключване в стил "има хора, с които сме създадени да бъдем заедно, все едно кога", макар все пак да имаше някаква логика така да свърши...

Lilanda
04-03-2014, 15:20
КОЙ МЕ НАКАРА ДА ИЗЧЕТА ТЕМАТА СПОЙЛ, КОЙ? :mad:

Искате да ми кажете, че в крайна сметка Тед и Робин са се събрали, така ли? :shock: След всичките тези сезони, най-малко очаквах това..С всеки следващ коментар за 9-ти сезон все по-малко ми се иска да довърша сериала..

Очаквах, че в 9-ти сезон ще се разкрие, че Барни има дете от госпожица Неизвестна..Твърде предсказуемо беше..

102
04-03-2014, 15:24
kak ste go izdyrjali 9 sezona tva
5-10 epizoda sym gledal i sa mi dostatychni
nqa kvo da se oplakvate ot finala kato ste go gledali za samiq serial ne za finala
zamislqite se malko
tiq seriali sa za kinti
ama vie tva go znaete
i vypreki tva davate shans
davate davate
znam kvo e
i az se lyja s pod prikritie veche 11 epizoda
ama tvyrdo sym reshil da mu eba maikata na popov sled tazi nedelq
VIVA LA JARO
samo az li ne vidqh razlika mejdu dyrtata Robin i mladata Robin
pone malko da se bqha postarali
i onaq malkata sh q zapomnqt s kostiuma na kita
ebi mu maikata
are sorry
izvinete

Violenza
04-03-2014, 16:19
Ами оказа се, че историята на целия сериал не е "как се запознах с майка ви", а "колко съм влюбен в леля ви Робин".
След 7 години и 2 деца, Тед и майката най-после се женят, а 4 години след това майката умира от неизвестна болест (или поне на зрителите не им става известна). Още 6 години след това, Тед почва да разказва тия 9 сезона на децата си и накрая те му казаха да се събере най-после с Робин. И той отиде и пак и занесе синята валдхорна. И така.
Барни забремени някаква мадама, роди му се дъщеря и той изведнъж се преобрази и стана много съвестен. Лили и Маршал имат общо три деца, още едно момиченце им се ражда. И Маршал най-после става съдия във Върховния съд.
Ееееееее.... И аз съм разочарована. :(

yakuza_
04-03-2014, 18:04
How i met your dead mother?

anonymous895156
04-03-2014, 18:09
How I Ahmed your mother

AnarchyBoy
04-03-2014, 18:49
:lol:

tori
04-03-2014, 18:53
Сега заради вас започвам да го гледам тоя сериал. Да видя кое му е толкова якото и така нататък. Надявам се да свърша първия сезон поне.

102
04-03-2014, 18:57
Сега заради вас започвам да го гледам тоя сериал. Да видя кое му е толкова якото и така нататък. Надявам се да свърша първия сезон поне.

и пет епизода щи стигнат то е се едно и също

tori
04-03-2014, 19:31
Дейба, интересен е, но субтитрите са ужасни. Аз просто... не знам, вървят 1000 часа назад, дейба. Дразня се много жестоко и май ще се гледа без субтитри.

yakuza_
04-03-2014, 19:38
и пет епизода щи стигнат то е се едно и също

аз бих казал 3 :D макар че аз имам едно правило, минимум 5 епизода от сериала, за да преценя дали става, често не стигам до 3тия даже

LadyDi
04-04-2014, 08:49
не знам, обаче най-голямото ми разочарование от тоя финал беше, че така и не се разбра от къде се взе ананаса...

Lilanda
04-04-2014, 11:12
не знам, обаче най-голямото ми разочарование от тоя финал беше, че така и не се разбра от къде се взе ананаса...
Фееееееейл. :D

Официално няма да гледам 9-ти сезон...

Ouroboros
05-06-2014, 16:36
Абе края си беше добър, зависи от гледната точка. Ок съгласен съм, че трябваше да се справят по-добре. Можеше да пуснат сцена със самата СМЪРТ или поне с ПОГРЕБЕНИЕТО, вместо "Мама почина. Тръгвай след Робин", синята валдхорна, финални надписи. ИЛИ ПЪК можеше Робин да забременее по чудо, да си отгледат дете с Барни, Трейси (майката) да НЕ умира и на финала да ги дадат всички заедно, след години, на сепарето в Макларънс. Ето това щеше да е добър финал.

tori
05-06-2014, 19:23
Изгледах първи сезон до половината и после направо минах на последния епизод на 9ти сезон. Честно казано от тези 15тина епизода разбрах кажи-речи цялата история, без детайлите естествено. Дейба как е претупано... Отказа ме да гледам въобще. За един епизод Тед се запозна с майката, ожениха се, направиха си деца и тя пукяса. Трябвало е малко да го развият, да представят преодоляването на Робин и влюбването в Трейси, смъртта, скръбта. За същия тоя епизод Барни разбра, че ще има дъщеря, тя се роди и той взе, че стана човек. Верно - едно дете променя ама чак пък толкова...
Определено няма да си губя времето със сериала, не си заслужава. В продължение на 9 сезона няма да гледам как Тед се забива с мацки и гледа Робин като котарак. Мерси.

102
05-06-2014, 19:26
Мерси.

True detective e serial koito si zaslujava

yakuza_
05-06-2014, 19:31
True detective e serial koito si zaslujava

факт, ама не е за акнета като нея
в момента излиза fargo, който също вдъхва надежди

102
05-06-2014, 19:35
e fargo ne beshe li edin strashno dobyr film ;/

tori
05-06-2014, 19:36
True detective e serial koito si zaslujava
Все пак си предпочитам Sleepy Hollow.

102
05-06-2014, 19:37
i sleepy hollow li sa go napraili na serial =((

yakuza_
05-06-2014, 19:47
e fargo ne beshe li edin strashno dobyr film ;/

има и филм, но в момента излиза сериал с това име, приличен за момента, уж по - действителен случай

tori
05-06-2014, 19:56
i sleepy hollow li sa go napraili na serial =((
Мда, аз го бях почнала ама заебах, щото... не помня що.