PDA

View Full Version : Удобни обувки на ток в София



Josefinne
04-03-2014, 08:45
Здравейте,мили дами!
Моля Ви за помощ в намирането на обувки! Забелязала съм, че във форума има доста девойки, чиито стил включва обувки на високо токче, бих ви помолила да ми дадете съвет от къде да търся удобни обувки на ток. Ако можете да ми препоръчате магазини, където продават добри и качествени обувки, ще ми е много от полза. От София съм. Бюджет - 100-150лв. Ходих по Графа вчера, но навсякъде бяха едни и същи, блестящи и неудобни :(

За съжаление не съм свикнала да ходя на ток, а ще ми се наложи една вечер да бъда на ток. Няма опция за ниска обувка, тъй като събитието е строго официално. Въпреки това ще има танци и вероятно ще ми се наложи дълго време да прекарам на крак.

Търся си обувки с платформа и ток. Не сандали - напълно затворени или малко изразяни отпред. Ще ми се токчето да бъде малко по-дебело и като изключим платоформата между 5 и 7 см. (т.е. с платформата не повече от 10с; така си мисля, де, не че обувките с по-висок ток не ме кефят повече :) ). Цветът също е важен - бели или телесен цвят (за предпочитане второто). Също , четох, че е много важно токчето да е правилно разположено и да е точно под петата, за да е стабилна обувката, но не при всички са така. Разбира се, ще се упражнявам, но винаги ми е било трудно с такива обувки, защото кракът ми отзад постоянно се вади, винаги са ми широки такива обувки.

Опцията за онлайн купуване е изключена.

Благодаря предварително!