PDA

View Full Version : Методи за предпазване от бременност



LipSy
04-03-2014, 12:37
Здравейте съфорумници, мили дами и евентуално момчета, които искат да изкажат мнение по темата!

Както доста от вас знаят (може би много голяма част от момичетата) противозачатъчните са едни от най-надеждните методи за предпазване от бременност. Носят и други хубави неща със себе си (хубава кожа, редовна менструация...). Аз също мислех да отида на лекар за тях, но като започнах да се интересувам по-подробно и попаднах на много смъртни случей на млади, здрави момичета и жени, които са получили тромбоза или белодробна емболия и честно казано се уплаших и се разубедих (не искам да плаша тези от вас, които ги пият, това ли е лично тяхно решение)! Дами, споделете вашите методи за предпазване от бременност и какви странични ефекти носят те със себе си!

ПС.: Нека не говорим за презервативите. Всеки е запознат с тях и че трябва да се ползват и от друга гледна точка - предпазване от болести!

Didko_Beats
04-03-2014, 13:34
и евентуално момчета,

Това смешка ли трябваше да бъде ? ...

http://www.hospital.bg/news-1810-spiralata-e-naj-sigurniiat-natchin-za-predpazvane-ot-bremennost.html

DarkTemplar
04-03-2014, 14:13
Въздържание :>

anonymous895156
04-03-2014, 14:45
http://web.barometar.net/wp-content/uploads/2011/05/4orapi_myj.jpg

DisappointedDreamer
04-03-2014, 15:02
^Обичам ви 8-)

102
04-03-2014, 15:17
http://web.barometar.net/wp-content/uploads/2011/05/4orapi_myj.jpg

ahaahahahahahahaghaghagahahgahgahgaghghaghahaghagh hgaghahhahagghaghagh

LipSy
04-03-2014, 16:26
Не знам тъпи ли сте, слепи ли сте или се правите на такива?! Писала съм - момчета, които искат да изкажат мнение по темата!!!

С всяко следващо нещо се убеждавам, че в този форум не може да се разговаря нормално. Отегчавам се от мненията ви, с тъпанари не искам да си имам повече работа. Моля някой админ да ми закрие профила.

NomNomNom
04-03-2014, 16:38
Моля някой админ да ми закрие профила.

Понеже си супер специална.

Josefinne
04-04-2014, 13:46
Аз като по-малка съм взимала хапчета. За мен беше изключително важно да НЕ забременея в неподходящ момент. Знаех, че ще имат и от части негативен ефект върху тялото ми (най-вече килограмите), гъбични инфекции (почти постоянно докато бях на хапчета), както и че след определен период от време се увеличава риска от рак на гърдата. Прецених си рисковете и избрах "по-малкото зло".
Сега вече не взимам. Трябва да призная, че проблемите с апетита и инфкециите се махнаха почти веднага. Все още не съм готова да имам деца, но ако ми се случи, няма да е краят на света. И това беше причината да ги спра.

trabi_bs
04-04-2014, 20:35
xop xop tra-la-la mindi mindi la-xa-xa :lol:

Violenza
04-04-2014, 21:00
Аз като по-малка съм взимала хапчета. За мен беше изключително важно да НЕ забременея в неподходящ момент. Знаех, че ще имат и от части негативен ефект върху тялото ми (най-вече килограмите), гъбични инфекции (почти постоянно докато бях на хапчета), както и че след определен период от време се увеличава риска от рак на гърдата. Прецених си рисковете и избрах "по-малкото зло".

Доста странна дефиниция за "по-малко зло" имаш... :shock: Кондомите не са ли били опция?


Авторке, да пиеш ОК само за предпазване е пълна глупост. Не си трови организма излишно.