PDA

View Full Version : „Моята България- популяризиране на традиционния фолклор сред учениците”



No name 1
04-03-2014, 17:26
Здравейте!
Аз съм нов тук, и се опитвам да намеря една тема за есе по философия. Темата е : „Моята България- популяризиране на традиционния фолклор сред учениците”, а като опорни въпроси може да се използват следните:
1.Как оценявате социално-икономическата ситуация в страната в момента? Как Вашето поколение ще намери мястото си в нея? По какъв начин Вашият проект е свързан с този процес?
2.Има ли обществени или икономически проблеми в средата, където ще осъществявате проекта си? Подпомага ли Вашият проект тяхното разрешаване? По какъв начин?
3.Как проектът ще помогне на Вашето индивидуално развитие? Какви социални умения ще формира той във всички участници? Какви качества очаквате да развиете като личности по време на проекта?
4.Какви са Вашите цели в живота? Как вашият проект Ви помага да се доближите съм тях?
5.Какво бъдеще очаквате за страната си? Какво и доколко зависи от Вас лично и от младото поколение като цяло?

Благодаря предварително :)