PDA

View Full Version : Акне Аут



lovefootball
04-03-2014, 18:40
Днес си купих Акне Аут (най-после) Искам да ви попитам кога слагате хидратиращ крем преди да се намажите с Акне Аут-а или като го измиете и ще излизате ? Аз си купих този в червената кутийка, но той много изушавал, а бил за мазна кожа, каквато е моята затова си взех това, а не крема. Аз си мажа цялото лице, макар че не трябва, но съм цялата в малки пъпки и на меска по големи особеднно на бузите и носа :/

На вас за колко време ви помогна и има ли смисъл да се надявам :д Колко пъти на ден се мажите ?

sunshine :**
04-03-2014, 19:15
То си пише на опаковката 3-4 пъти дневно е хубаво да се мажеш.Крем преди да си легнеш примерно.

lovefootball
04-03-2014, 20:21
То си пише на опаковката 3-4 пъти дневно е хубаво да се мажеш.Крем преди да си легнеш примерно.

Вечер не се ли спи с него ?

KGVlove
04-03-2014, 21:23
Една приятелка, преди няколко години беше като теб. Препоръчах й го и не съм очаквала да е толкова постоянна. Не познавам друг такъв човек, но 4 години по - късно тя все още си го купува и си го ползва при нужда. Кожата й е прекрасна и безпроблемна.
Не си спомням начина на употреба, следвай си предписанието. И най - важното бъди много постоянна!

lovefootball
04-04-2014, 20:12
Една приятелка, преди няколко години беше като теб. Препоръчах й го и не съм очаквала да е толкова постоянна. Не познавам друг такъв човек, но 4 години по - късно тя все още си го купува и си го ползва при нужда. Кожата й е прекрасна и безпроблемна.
Не си спомням начина на употреба, следвай си предписанието. И най - важното бъди много постоянна!

Надъха ме !! Само може ли да попиташ приятелката си вечер с него ли спеше ?