PDA

View Full Version : Черни точки по деколтето



sunshine :**
04-03-2014, 18:59
Някой да знае ефикасен начин да ги премахна? От 1-2 месеца ги имам и като се къпя се минавам с ексфолиант, но никакъв резултат не виждам.Ако някой ми обясни и защо изобщо имам там ще съм много благодарна. :)

Summer..lov3
04-03-2014, 19:43
Изстискай ги,аз така правя и се махат.

sramejlivkaa
04-03-2014, 23:04
Просбвай да ги изстискаш и да ги мажеш със спирт.

Andjyy
04-04-2014, 10:01
Изпробвай начините за премахване на черни точки на лицето,а именно с ленти за черни точки или вкъщи разбий един БЕЛТЪк намажи мястото полепи ЕДИН слой тоалетна хартия/салфетка..изчакай да изсъхне(полепне) хубаво и след това го премахни (получава се отлепяща маска един вид). Аз така премахнах моите черни точки почти напълно (действам по този начин от скоро и за мен има ефект). На странно място са се появили :)

mayaaa
04-04-2014, 19:38
Просбвай да ги изстискаш и да ги мажеш със спирт.
Спирта по-скоро да ги увеличи. Ок е за пъпки, но не и за черни точки.

sramejlivkaa
04-04-2014, 21:54
Спирта по-скоро да ги увеличи. Ок е за пъпки, но не и за черни точки.

Спирта е дезинфектант. Не виждам защо да ги увеличава. А именно за това се маже за да не се увеличават доколкото съм запозната.

mayaaa
04-04-2014, 23:43
Спирта е дезинфектант. Не виждам защо да ги увеличава. А именно за това се маже за да не се увеличават доколкото съм запозната.
Еми, не мога да ти кажа логична причина (сигурно има, но не я знам). Преди време си слагах спирт, когато имам пъпки и забелязах, че ми се увеличават черните точки. Четох из разни форуми и много хора пишеха, че така се получавало. Естествено, може би, на различните хора действа различно.

sunshine :**
04-05-2014, 10:17
Днес имам свободно време и ще пробвам това със жълтъка, защото за лицето помня, че имаше ефект.Няма да ги стискам, защото те не са "изпъкнали' и няма как.

Lonsdale.
04-05-2014, 12:16
Днес имам свободно време и ще пробвам това със жълтъка, защото за лицето помня, че имаше ефект.Няма да ги стискам, защото те не са "изпъкнали' и няма как.

Маската е с БЕЛТЪК, не с жълтък. :) Иначе и аз мисля утре да я пробвам, но върху лицето.