PDA

View Full Version : Просто да споделя



SummerMakesMeHappy
04-04-2014, 10:45
Добре де, не е точно споделяне, но имам нужда да си го излея някъде.


Как може просто така да си тръгнеш? След всичко, което сме преживели, всички хубави и не- толкова хубави моменти, след цялата любов? Как толкова внезапно и бързо се отдалечаваш от човека, когото си обичал, с когото до вчера си правил планове и си искал винаги да е до теб? Как можеш да си тръгнеш без обяснение, само с репликата "Ще сме приятели, разбира се, всичко ще си е наред, просто няма да сме заедно" , а после да не проявяваш дори малко желание за контакт? Откъде дойде всичко това? А дали ще си промениш решението, дали ще се върнеш? Не искам нищо друго, освен това. Да се покажеш на вратата, да кажеш "С теб съм" и да ме прегърнеш с цялата си топлина както правеше до сега. Да се сгушим и да заспим щастливи с мисълта, че сме тук един за друг и ,че винаги ще бъде така. :(

angelche3
04-04-2014, 10:50
Звучи много тъжно и красиво... преди всичко, това може да е заради изневяра. Или просто може да се е загледал в друга.

SummerMakesMeHappy
04-04-2014, 10:57
Ами от малкото обяснение, което даде каза, че няма друга, просто имал чувството, че е много сериозно, а се чувствал "млад" за такова нещо. о.О но вече е все едно

sramejlivkaa
04-04-2014, 22:22
Дали пък не те е баламосвал през цялото време?

pandabear
04-04-2014, 22:39
добре дошла в клуба, аре на кафе :Д истината е, че не трябва да ти пука много. звучи сложно, но ще се справиш. ще го преживееш рано или късно. най-голямата грешка ще ти е, ако започнеш да се самосъжаляваш и да търсиш проблема в себе си, повярвай ми. приеми, че е глупак, че той губи и тн. спри да мислиш за старите емоции и започни да търсиш нови.

RapExotic
04-05-2014, 09:10
Защо искаш човек, който те е зарязал и не се интересува, че страдаш за него да се върне обратно при теб? Това някакъв вид мазохизъм ли е?

dolly
04-05-2014, 09:17
Просто приеми факта,че няма да се върне и насочи вниманието си към нещо друго.Повярвай,това веднъж случи ли се вече нищо няма да е същото.Дори и да се върне...не ти ли става адски тъпо,заради факта,че той някога е искал да си тръгне от теб?!Не ти трябват такива хора...не защото са боклуци.Той може да си е стабилен,сериозен и т.н...Но след като вече няма чувства няма смисъл да се залъгвате.И е по-добре да не поддържате контакт.Така ти няма да се надяваш,че може би нещата ще се върнат в предишния си вид и ще го забравиш по-лесно.Каквото било,било.Гледай напред и се радвай за изживяното с него!Със сигурност те очаква нещо различно..и може би по-хубаво.

Enchanting
04-05-2014, 14:01
Няма никакъв смисъл да искаш, мислиш, говориш за човек, който си е тръгнал от теб.
Оставил те е.
Остави го и ти.

gl0ri_bonewa
04-05-2014, 20:27
За пореден път се убеждавам в това че жените сме големи мазохистки..И аз се чувствах така,като теб...никакво ясно обяснение просто си тръгна..исках го обратно,но сега разбирам че точно така явно е трябвало да стане...макар и толкова много време да исках да се върне..
Забрави го..Остави го...
Ще дойде нещо по-добро (:

SummerMakesMeHappy
04-05-2014, 20:54
Защо искаш човек, който те е зарязал и не се интересува, че страдаш за него да се върне обратно при теб? Това някакъв вид мазохизъм ли е?


Както каза gl0ri_bonewa жените сме си мазохистки. Напълно разбирам, че трябва да продължа и, че може би нещо по-добро ме чака, но въпреки това продължавам да го искам и да се надявам.

gl0ri_bonewa
04-05-2014, 21:05
Нормално да имаш такива чувства..явно това всичкото е съвсем прясно...но ако се върнеш при него може да е по-голяма грешка(ако има такава опция)..но все пак това е любов и каквото и да пиша ти знаеш най-добре какво чувстваш...та мога само да ти пожелая това гадно чувство да отмине и да не те спохожда вече.. (:

SummerMakesMeHappy
04-05-2014, 21:48
Благодаря ти.Дано наистина да отмине. :)

SummerMakesMeHappy
04-30-2014, 14:02
пак връщам темата.. пак имам нужда от споделяне


тъпа нещастна ку*ва.Знаех си, че тя ще развали всичко. Дойде от никъде, набута се където не и е работата и развали всичко.165465668456 му казах, че ще стане така, но той - не,приятелка ми е и това е, въпреки че съм имал чувства към нея няма да се върна там, наранила ме е достатъчно. Да, ама не. Пак се върна, браво! Не искал връзки, а само няколко седмици по- късно БАААААААААААААААМ заедно са. Гадно му било, че така станало и ме бил наранил. Хаха, да бе. Колкото и да мислех, че наистина съществува момче, което е различно от повечето боклуци, накрая пак се убеждавам в обратното. Това е. Еднакви са и това е.

RiB
04-30-2014, 15:29
Аз винаги съм се чудил същото... как така в един момент си на седмото небе и на другият ден вече не искаш да си с дадения човек. Просто толкова са били истински техните чувство, може би... :)

Авторке, мислех те за по-пекана преди да напишеш последното изречение. Защо го казваш изобщо? Аз мога да кажа същото и за вас. Нищо добро не съм видял от вас, само моментни делириуми и дотам. Имал съм дълги връзки, но всичко завършва по един и същи начин. Окей... да не вярваш в любовта и подобни простотии ОК... но да казваш, че сме еднакви. Обиждам се аз лично, след като знам какво съм правил и какво бих направил за правилната...

dickiesx.
04-30-2014, 15:35
Живота е суров, но пък не трябва да се приемат толкова много нещата навътре. А и все пак много зависи годините и продължителността на връзката : )

RiB
04-30-2014, 15:37
Живота е суров, но пък не трябва да се приемат толкова много нещата навътре. А и все пак много зависи годините и продължителността на връзката : )

Именно... доколкото разбрах авторката не е много голяма. Да я видим като навлезе в студентските години какво ще е... Да не обиждам. :)

dickiesx.
04-30-2014, 15:46
Просто да си споделя и аз, че съм минал през почти същото. Само че в този случай аз съм на мястото на момчето и знам почти историята на изуст. Затова наистина, отнася се за всички: Не взимайте такива неща много присърце, за да не остават трайни и болезнени спомени за в бъдеще. ;)

П.С: Пък ако ти трябва някое момче за утешени, обади се :D

SummerMakesMeHappy
04-30-2014, 16:09
Аз винаги съм се чудил същото... как така в един момент си на седмото небе и на другият ден вече не искаш да си с дадения човек. Просто толкова са били истински техните чувство, може би... :)

Авторке, мислех те за по-пекана преди да напишеш последното изречение. Защо го казваш изобщо? Аз мога да кажа същото и за вас. Нищо добро не съм видял от вас, само моментни делириуми и дотам. Имал съм дълги връзки, но всичко завършва по един и същи начин. Окей... да не вярваш в любовта и подобни простотии ОК... но да казваш, че сме еднакви. Обиждам се аз лично, след като знам какво съм правил и какво бих направил за правилната...

Съжалявам ако съм те обидила лично, но колкото и неща да са правили за мен, колкото и пъти да са казвали,че съм правилната и след всичко, което и аз правя, накрая винаги аз съм наранената, защото съм се доверила. Тъпото е, че всеки казва, че е по- различен, но в крайна сметка пак се оказва такъв след като му се довериш напълно.

RiB
04-30-2014, 16:45
Авторке, на мен са ми го казвали също... и беше адски убедително. Днес не виждам вече такова нещо. Трябва ли и аз да кажа, че ти си като всички други? Разбирам те до голяма степен, минал съм по същия път и то не един път, но и не смятам, че си изцяло права. И аз съм скептично настроен вече към тези неща, но... не знам, има друго решение.

fenastz
04-30-2014, 18:25
пак връщам темата.. пак имам нужда от споделяне


тъпа нещастна ку*ва.Знаех си, че тя ще развали всичко. Дойде от никъде, набута се където не и е работата и развали всичко.165465668456 му казах, че ще стане така, но той - не,приятелка ми е и това е, въпреки че съм имал чувства към нея няма да се върна там, наранила ме е достатъчно. Да, ама не. Пак се върна, браво! Не искал връзки, а само няколко седмици по- късно БАААААААААААААААМ заедно са. Гадно му било, че така станало и ме бил наранил. Хаха, да бе. Колкото и да мислех, че наистина съществува момче, което е различно от повечето боклуци, накрая пак се убеждавам в обратното. Това е. Еднакви са и това е.

Тая курва му е завъртяла акъла и очевидно той е податлив на тия номера. Заеби го, защо ти е някой, който те заебава за първата шафрантия дето си развее путката пред него :?

SummerMakesMeHappy
04-30-2014, 21:02
Авторке, на мен са ми го казвали също... и беше адски убедително. Днес не виждам вече такова нещо. Трябва ли и аз да кажа, че ти си като всички други? Разбирам те до голяма степен, минал съм по същия път и то не един път, но и не смятам, че си изцяло права. И аз съм скептично настроен вече към тези неща, но... не знам, има друго решение.

Не знам,не виждам другото решение в момента. Може и да говоря така в момента, защото съм ядосана, знам ли, но имам чувството, че няма момче/мъж, на който може да се повярва.

SummerMakesMeHappy
04-30-2014, 21:04
Тая курва му е завъртяла акъла и очевидно той е податлив на тия номера. Заеби го, защо ти е някой, който те заебава за първата шафрантия дето си развее путката пред него :?

Мне, не е първата, която си развява путката. Само че на нея и се получи, защото той преди е имал нещо към нея, а явно си е вярно това, че старата любов ръжда не хваща.

SummerMakesMeHappy
04-30-2014, 21:26
още малко споделяне..

Аз съм някакъв мазохист май. Продължавам да го искам и ако можех щях да се върна. Мдаа, мазохист съм. И жалка също. И глупава. Браво и на мен за това, че колкото и да ми е зле и колкото и да знам, че не заслужава, пак го искам. Тъпотъпотъпо същество. По- глупава не мога да стана.

RiB
05-01-2014, 15:39
Не знам,не виждам другото решение в момента. Може и да говоря така в момента, защото съм ядосана, знам ли, но имам чувството, че няма момче/мъж, на който може да се повярва.

Е... и аз смятам така за жените хайде. Няма нито една, на която мога да имам доверие. Всички лъжат и изневеряват. Как е сега?
Иначе... просто го обичаш... и си още емоционално привързана към него, просто защото се сещаш повече за хубавите мигове и какво е БИЛО, а лошите моменти въпреки, че ги има... много ти е кофти за тях, но не им отдаваш чак такова значение и смяташ, че можеш да ги преодолееш стига той да ти даде тази подкрепа. Ако се чувстваш така... ще ти кажа едно - лъжеш се. Просто на такъв тип... жена ми приличаш.

bebeemalko
05-01-2014, 19:24
Истината е, че наистина сме прекалено млади за това.
Преди да прочета мнението ти, в което казваш, че се върнал при бившата си, бях като ударена от влак. Да видиш ситуацията си през очите на другия винаги изглежда лошо. Като изключим частта, че бившата се е намесила ще ти кажа моето мнение от личен опит. Щом той си тръгва по този начин, значи никога не е било истинска любов, каквото и да казваш. Да, имали сте незабравими моменти и спомени, безброй смехове, НО не е било истинска любов. Той наистина не е готов за толкова голямо нещо. А това, че се е върнал при бившата си вече е от слабоумие. Преодолей го- не сте били един за друг. Просто няма смисъл да си заравяш главата в това. Да, ще ти е гадно, но и това ще отмине. :) късмет :)

SummerMakesMeHappy
05-02-2014, 04:08
Е... и аз смятам така за жените хайде. Няма нито една, на която мога да имам доверие. Всички лъжат и изневеряват. Как е сега?
Иначе... просто го обичаш... и си още емоционално привързана към него, просто защото се сещаш повече за хубавите мигове и какво е БИЛО, а лошите моменти въпреки, че ги има... много ти е кофти за тях, но не им отдаваш чак такова значение и смяташ, че можеш да ги преодолееш стига той да ти даде тази подкрепа. Ако се чувстваш така... ще ти кажа едно - лъжеш се. Просто на такъв тип... жена ми приличаш.
Да, точно така се чувствам. Знам, че няма смисъл от празни надежди, нооо ..

SummerMakesMeHappy
05-02-2014, 04:10
Истината е, че наистина сме прекалено млади за това.
Преди да прочета мнението ти, в което казваш, че се върнал при бившата си, бях като ударена от влак. Да видиш ситуацията си през очите на другия винаги изглежда лошо. Като изключим частта, че бившата се е намесила ще ти кажа моето мнение от личен опит. Щом той си тръгва по този начин, значи никога не е било истинска любов, каквото и да казваш. Да, имали сте незабравими моменти и спомени, безброй смехове, НО не е било истинска любов. Той наистина не е готов за толкова голямо нещо. А това, че се е върнал при бившата си вече е от слабоумие. Преодолей го- не сте били един за друг. Просто няма смисъл да си заравяш главата в това. Да, ще ти е гадно, но и това ще отмине. :) късмет :)


Не е бивша.Друга е историята с нея и май точно, защото не са били заедно толкова лесно се върна там.

NarutoShippuuden
05-02-2014, 04:26
Ако поне те е обичал преди нямаше да ти прави такива номера и след някой друг ден да търчи по чуждите гъзове.

SummerMakesMeHappy
05-03-2014, 20:51
пак да помрънкам.

Мда, пак съм в дупка. Тъкмо се мине малко време, в което да не го мисля толкова и пак се започва. Пак не мога да си намеря място, пак имам чувството, че ще се побъркам. Мамка му, а виждам как я гледа. Изобщо не е същото, това не е влюбения му поглед. Изглежда просто като куче след стопанина си, нито изглежда щастлив, нито нищо, нищо. А тя просто си извъртя ши*аните номера и се стигна до тук. Макар че не знам вече на кой съм по- ядосана - на нея, че се намеси в една хубава връзка, на него ли, че ѝ повярва или на себе си, че ми пука толкова.
И пак ми е празно. Все едно няма никой, който да го е грижа и съм напълно сама.
Досега не бях разбрала напълно смисъла на изразите "разбито сърце" , "на парчета съм" и другите подобни. И по- добре и да не бях го разбрала. Точно както го описват е. Чувстваш се на части, не можеш да се събереш, чувстваш се празно и няма кой или какво да ти запълни празнината и най - лошото е, че и сам не можеш да си помогнеш, само чакаш и се надяваш да мине и това е. Баси ш**аната любов. Вярно, че си много щастлив, че всичко ти се струва идеално, но на края като заболи се питаш струвало ли си е. И колкото и да ти е гадно пак мислиш, че си е струвало напълно. Минаваш покрай местата, на които сте били и ти се къса сърцето и макар да знаеш, че вече е свършило пак таиш някаква малка вътрешна надежда, че може да се върне..........

SummerMakesMeHappy
05-05-2014, 22:05
Да помрънкам за последно.

Ами преживях го.Всичко става за един момент. Колкото и да бях обидена, все не беше достатъчно. Но сега разбрах някои неща, които ми отвориха очите и стана от самосебе си. Изведнъж осъзнах, че съм била наивница и, че той не заслужава всичките сълзи, които пролях последните 2 месеца. Не заслужава и времето, което му отделих и обичта му. Нищо. Не заслужава нищо от всичко което му дадох. Заслужава, това, което има в момента - к**ва, която пак ще го нарани.
А аз там няма да се върна. Вече всичко, което имам към него е презрение. Не го и мразя, просто не ме интересува. Махнах всички снимки, всички подаръци, всичко, и сега започвам на чисто. ^^

RiB
05-06-2014, 09:37
Да, повярвах ти. :)

SummerMakesMeHappy
05-06-2014, 10:39
И да не вярваш, така е. Майната му и на него и на нея и на приятелството му. Не искам да го виждам, нито да си говоря с него.

RiB
05-07-2014, 15:44
"Sure".

Soul_Kitchen
05-07-2014, 19:24
Колкото и да мислех, че наистина съществува момче, което е различно от повечето боклуци, накрая пак се убеждавам в обратното. Това е. Еднакви са и това е.

Може би Ти си ги подбираш еднакви...

Soul_Kitchen
05-07-2014, 19:26
Махнах всички снимки, всички подаръци, всичко, и сега започвам на чисто. ^^

А можеш ли да го махнеш от миналото си ? В общи линии от теб зависи дали нещата ще се повтарят или Не.

SummerMakesMeHappy
05-18-2014, 06:54
Трудно ще е, но ще го махна и от там :)
А и той не го прави по-лесно. Тъкмо беше започнало да ми минава малко по малко, тъкмо бях спряла да мисля за него постоянно и той ей тъй от нищото ми каза, че още съм му липсвала, много му било трудно и броял дните откакто не сме заедно. Иначе си е с нея де, няма намерение да се връща, просто му било много трудно, но гледал да не го показва. Мдае.
Сега пак мисля за него почти постоянно, но поне успявам да се сдържам да не му пиша или звънна.

Bephino
05-18-2014, 18:48
Всичко е временно.

Hayashi
05-18-2014, 19:05
Аз си тръгнах така, няколко пъти. Последният път просто ми беше нужно малко време да си наредя приоритетите и да си извадя главата от едното място. И се върнах.

Но, този очевидно не заслужава никакво внимание или втори шанс. Продължи напред!