PDA

View Full Version : Имам въпрос :)



TheBrownEyed
04-04-2014, 11:28
Здравейте,искам да ви попитам следните въпроси:
1.Харесват ли ви мъже с обезкосмени ръце ?
2.Одобрявате ли това ?
3.Какво мислите относно обезкосмяването на ръцете при мъжете ?

Аз съм момче на 16 години и мисля до няколко седмици да отида на козметик и да си махна космите на ръцете от рамената до лактите,ако не ми хареса как изглежда,ще махна космите на целите ръце.Лично аз не бих искал да си махам космите на ръцете,но космите ми не са руси,навсякъде са черни,а предпочитам да ходя с тениска,но просто ме е срам от космите и затова смятам,че е разумно да ги премахна ;) .

Summer..lov3
04-04-2014, 12:19
1.Харесват ли ви мъже с обезкосмени ръце ?-Ако мъжа е хубав няма значение дали е с косми на ръцете или не,но предпочитам да има.
2.Одобрявате ли това ?-Не.
3.Какво мислите относно обезкосмяването на ръцете при мъжете ?-Не ми харесва.По-добре да има косми,не да е по-гладък от мен :D по-мъжествено е

MaLkaTa_LaDy
04-04-2014, 16:56
Не, не и не! Против съм обезкосмяване на мъжете на ръцете и краката. Останалите части на тялото по-добре да са обезкосмени, но тези не! Отвратително грозно, педерастко и отблъскващо ми е обезкосмени крака или ръце.

xcollinssx
04-04-2014, 17:41
Важното е как ти ще се чувстваш по-добре...Аз мисля, че ако окосмяването на ръцете и краката не е твърде много, не е нужно да се пипа :D

KGVlove
04-04-2014, 19:10
Страшно ми е мъжествено мъжа да има косми по ръцете. Като видя една такава мъжка ръка придружена с хубав часовник ме привлича ужасно много.

JuStElly
04-04-2014, 19:47
Ммм.. сякаш и аз предпочитам да не са обезкосмени, обаче ако не се харесваш, давай...

GottaDoit
04-14-2014, 18:44
Здравейте,и аз мисля да си обезкосмя ръцете,както TheBrownEyed,но искам да ви кажа,че ме е срам не от космите по ръцете (от лактите до дланите),а от космите над лактите до рамото.На бицепса,трицепса и рамото имам косми,които са черни и затова ме е срам и също съм задавал въпроси тук дали да ги махна,но има много разногласия ... Така че ако може ми предложете и вие,хората от тази тема :D .

pandata
04-15-2014, 18:21
Страшно ми е мъжествено мъжа да има косми по ръцете. Като видя една такава мъжка ръка придружена с хубав часовник ме привлича ужасно много. Напълно съм съгласна..

strawberry88
04-15-2014, 22:32
И аз съм против обезкосмяването на ръцете и краката при мъжете.

kaRamella
04-17-2014, 11:37
НЕ

C0oKieS
04-17-2014, 17:47
NO