PDA

View Full Version : Хапчета за спиране на растежа



Dam Yeo Wool
04-05-2014, 03:05
Здравейте, не съм болна, но става дума за хапчета затова пускам темата тук.

Някой знае ли откъде мога да си купя хапчета за спиране на растежа, или други медикаменти?
Обожавам височината си, и не искам да раста с нито см. повече. Благодаря предварително.

Falstad
04-05-2014, 04:04
На колко си и колко си висока?

DeHu
04-05-2014, 08:50
Ти тия хапчета ги имаш за някакви бонбонки,бе.Всичките ти теми са за някакви хапчета,операции,химии. Научи се да се приемаш такава,каквато си.Моля,спри да се набиваш в някакви небивали филми.

Dam Yeo Wool
04-05-2014, 08:55
DeHu, живота си е мой и мога да правя каквото искам.

Форума не случайно е наречен Тийн Проблем, пиша за проблемите си и искам помощ.
Съмнявам се да си чела всичките ми теми, за да знаеш за какво са. Ако ще помагаш, тогава пиши.

Falstad, висока съм 1,67, а годините си ги пазя в тайна.
Много ми се иска да си остана толкова висока, защото и любимата ми звезда е толкова висока.

Didko_Beats
04-05-2014, 09:05
защото и любимата ми звезда е толкова висока.

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130802225456/dragonball/images/9/9f/Epicfacepalm_zps24b4f40c.gif

Dam Yeo Wool
04-05-2014, 09:17
Пък и обичам ниските хора .. :D

yakuza_
04-05-2014, 09:19
Ползвай презерватив!

Dam Yeo Wool
04-05-2014, 09:24
Благодаря за чудесните остроумни идеи, които не ме разсмиват. :)

nqkoq si
04-05-2014, 09:30
До тук бях край на лични въобще не може да ти пиша щом е така тук пред всички ще ти го напиша та целия сайт да разбере!''Не искам повече да общувам с външния свят'' ''Не искам с никого да говоря'' помниш ли това ти ми написа добре тогава като не искаш да общуваш с хората за какво пишеш в разни форуми мислиш че няма да разбера?Един ден си говорихме супер после кво на другия ден сядам и какво да видя блокирала ме от фейсбук и от скайп не искам тук да пиша това но щом така правиш..постоянно се криеш излез най-сетне и ми го кажи в очите кво е тва само оправдания е..писна ми!!
По темата: Стига се филмира много филми гледаш не съм мислила че ще го кажа но това че Сузи е толкова висока не означава че и ти трябва да си точно толкова!!Бъди себеси не бъди другия,може много да я харесваш но това твоето се нарича вече мания!
(До другите читатели извинете за спама но ми писна вече от хора които се правят на приятели и накрая ти бият шута!Сигурно не ви интересува ако искате ме обиждайте аз казах каквото имах и това е..)

Dam Yeo Wool
04-05-2014, 09:40
Нямам намерения да споря с човек който не разбира какво искам да кажа.

nqkoq si
04-05-2014, 09:42
Разбрах каквото трябва разбрах че се правиш на интересна разбирам,че пишеш едно но правиш друго човек който не иска да общува с хората не пише в разни форуми и не коментира в форума за корейски сериали даден сериал..

Mirrela.
04-05-2014, 09:44
Разбрах каквото трябва разбрах че се правиш на интересна разбирам,че пишеш едно но правиш друго човек който не иска да общува с хората не пише в разни форуми и не коментира в форума за корейски сериали даден сериал..

Кога ще я оставиш на мира? То пък и ти вече прекаляваш. Не иска да контактува с теб. Пълна досада си. Точка. Остави я вече.

Dam Yeo Wool
04-05-2014, 09:45
Някоя си.

Не разбра. Нямаш представа дори какво съм имала в предвид!

Знам, че тормозиш приятелите ми и съсипваш темата ми,
не можеш ли да приемеш, че не искам да контактувам с теб?

Ако имаш да казваш още нещо го кажи на ЛС, защото очаквам хора да коментират това което ми трябва.

Didko_Beats
04-05-2014, 12:19
Благодаря за чудесните остроумни идеи, които не ме разсмиват. :)

Какво му е смешното , трагично е ... Аз просто нямам думи ...

Lelwut
04-05-2014, 12:31
Това ли е любимата ти звезда ?
http://www-images.theonering.org/torwp/wp-content/uploads/2010/11/bilbo-martinfreeman-p.jpg

За твое сведение тази звезда е с 2 см. над теб. Предлагам да изчакаш една година.

Red_Hair
04-05-2014, 13:47
Едва ли ще намериш здравомислещ лекар, който да е склонен да отнемат разрешителното му, само за да задоволи нечия мания или прищявка.Това е едно на ръка.Второ-дано обичаш физика и си чувала теорията за т.нар. "ефект на пеперудата".С тази метафора искам да кажа, че приемането на медикаменти, които инхибират норамалната продукция на хормон или ензим, дава сериозно негативно отражение на целия организъм.В твоя случай, ще се потисне нормалното функциониране на важни структури с мозъка, които контролират общо взето всички процесив тялото.Така че, аз те съветвам, да си избиеш тази идея от главата и да си харесаш друг герой.А и, можеше да споделиш на колко години си, какъв е ръстът на родителите ти, за да ти кажем, дали ще растеж още.Мисля, че това ще е най-полезното, което можеш да научиш тук. :)

Mirrela.
04-06-2014, 13:59
Какво му е смешното , трагично е ... Аз просто нямам думи ...

Трагично е,да. Трагично е да висиш тук ден и нощ и да коментираш теми,които дори малкият ти мозък не разбира. Спри да досаждаш. Не си интересен.

anonymous908491
04-06-2014, 15:36
Ползвай презерватив!

Точно обратното е.
Кучките/женско куче/ като забременее и спира да расте.

DownloadVirus
04-06-2014, 15:40
Проблемът ти е в гена брат ,проблемът ти е в гена (music)

draid
04-09-2014, 13:36
Ти си изключително проста, това само една жена може да и го роди главата.

Didko_Beats
04-09-2014, 15:26
Трагично е,да. Трагично е да висиш тук ден и нощ и да коментираш теми,които дори малкият ти мозък не разбира. Спри да досаждаш. Не си интересен.

:razz: ... това чак ся го виждам ... точно аз ли се правя на интересен ?

Аз ли съм тръгнал да пиша за някви китайци , за разни хапчета , за операции и други там измишльотини ? ... както и да е ... какво да обясняваш на такива хора ...

Dam Yeo Wool
08-21-2014, 20:32
Факта, че ти не можеш да приемеш нечие друго може би по-освободено мислене не прави другият - луд.

Китайците, хапчетата и операциите съществуват точно, защото са нещо нормално, нали така?
Милиони хора гледат азиатски филми, оперират си очите, носовете, устите и т.н. Пият хапчета.
Ако ти смяташ това за нещо ненормално, ако на теб не ти харесва, спокойно напусни темата, не карам никого на сила да пише. Целта на темата е да препоръчате нещо, а не да се присмивате. Нямам никакви намерения да се засегна от думите ти поради простата причина, че има далеч ...... "по-ненормални" неща изглежда за твоите очи.

hey.mistery
08-21-2014, 21:46
Имаш твърде много свободно време, за да се занимаваш с глупости. Я се стегни малко и мисли с главата си. Приемаш се такаква каквато си и точка. Кажи на вашите за странната си прищявка, те ще те оправят.

Hayashi
08-21-2014, 21:55
Мацка, съвсем добронамерено ти го казвам, прекаляваш. Защо толкова държиш да бъдеш нещо, което не си? Какво значение има колко си висока или какъв е цветът на кожата ти? Това много ми напомня на корейките и японките, които се тровят с какви ли не отрови, за да си избелят до албиноско бяло кожата. Не е логично.
Аз харесвам супер много мъничките и сладки нослета, но за съжаление аз имам типичният европейски прав нос с висок свод. Но така или иначе не мисля, че този тип нос би ми отивал, въпреки че на тях ми харесва ужасно много.

Не си струва да си рискуваш здравето, за нещо толкова глупаво. Все пак не става въпрос за странен грим или бунтарска прическа, а за нещо, което наистина може да ти навреди. Не знам дали си чела приказката Що за птица е това? (http://solo-fairy-tales.blogspot.fr/2010/12/blog-post_17.html), но ако не си я прочети! ^^

Бих ти писала и на лично, ако нямаш нищо против.


Между другото на Сузи една от основните причини да ѝ се радват е именно, че е висока по азиатския стандарт.

Dam Yeo Wool
08-22-2014, 15:37
Имаш твърде много свободно време, за да се занимаваш с глупости. Я се стегни малко и мисли с главата си. Приемаш се такаква каквато си и точка. Кажи на вашите за странната си прищявка, те ще те оправят.

Приела съм се каквато съм, ако не си забелязал/а аз съм си толкова висока и просто не искам да раста повече.

Не смятам, че е твоя работа да ми казваш какво да правя. Не разбирам защо хората смятат, че винаги са прави и ако някой не се държи като тях е луд. Първо виж себе си, пък после давай акъл на мен. Честно казано, писна ми
от кретени ( нищо лично ). Толкова ли е трудно ако можете да помогнете да го направите, вместо да давате акъл.

Hayashi
08-22-2014, 18:46
Ох, ама аз наистина се опитах да ти го обясня съвсем човешки. В Азия законите са едни, в Европа са други. В ЕС никой няма да ти позволи да си правиш експерименти със здравето, дори самата ти да искаш. Такива хормонални терапии са строго регулирани и не може просто да отидеш при личния и той да ти ги изпише. Дори хормоналната терапия за смяна на пола изисква години борба със системата, навършени 18 години и успешно преминат психологически тест.
В Китай, например, може и да са позволени тези неща, но тук няма как да станат.

Както някой по-горе написа една такава терапия е изключително вредна за целия организъм, не влияе само на височината ти. Във физиологията всичко е свързано, ако блокираш нещо влияеш на цяла една система, която спира да функционира правилно. Има причина подобни експерименти да не са позволени. Да си купиш сама такива хапчета е изключено. Все едно да отидеш в аптеката и да ги измолиш да ти продадат морфин.