PDA

View Full Version : Притеснена



missa
04-05-2014, 17:40
Здравейте. Искам да споделя един проблем с вас, защото съм притеснена. Става въпрос за майка ми. Ние си споделяме много и преди няколко дена тя ми каза, че имала бяло течение, направо като водичка, т.е много рядко. Аз също го имах по едно време, но ми се махна. Казах й да не се притеснява, защото и аз съм го имала скоро, а по принцип имам също, само че нормалното, което е леко бяло зацапване. Но тя е много притеснителна и веднага ни направи чай - бялата билка „женския чай“, който е точно за такива проблеми. Мина й. Но и двете ползвахме тогава един тип сапун - на Dove. И тя реши да го използва отново, за да види дали там е проблема и вчера вечерта се изми с него и днес отново й се получи това. Тя реши да си направи отмивка и така познатия женски душ, но ми сподели, че имало кръв. Притеснена е, понеже цикъла й вече го няма от доста време, не знам точно колко, но може би няколко години. Аз почнах да я успокоявам, понеже си мисля, че е имало кръв заради женския душ, а и от много време не е имала интимен живот и от това може би? Успокоявам я, но тя се притеснява и исках да се посъветвам и с вас. Знам, че няма да ми дадете някакви професионални мнения и коментари, защото не сте лекари, просто ако знаете нещо, моля ви, напишете ми, защото и на мен ми е притеснено. Благодаря предварително.

Wimpy_Kid
04-05-2014, 18:18
Майка ти няма цикъл от няколко години и още не е посетила гинеколог?!
По принцип бялото течение е нормално, особено ако е в умерени количества и няма мирис и цвят.В темата ти не е споменато такова нещо, но все пак ако се притеснява може да отиде на лекар.Никой не препоръчва домашно лечение.
И купете си интимен гел, въобще не е добре да се миеш с обкиновен сапун!Нарушава се естествената бактериална флора на влагалището, което може да доведе до редица проблеми.Успех!

DisappointedDreamer
04-05-2014, 18:38
Майка ти няма цикъл от няколко години и още не е посетила гинеколог?!


Мда. Менопауза се нарича.
Уау.

Wimpy_Kid
04-05-2014, 18:39
Мда. Менопауза се нарича.
Уау.

Разбрах по друг начин, съжалявам. :)

missa
04-05-2014, 19:02
нене, тя е възрастна, имам предвид, това че няма цикъл е нормално