PDA

View Full Version : ZTE BLADE Q



ivan_vipa
04-05-2014, 19:18
Здравейте, спрял съм се на този телефон. 5 мегапикселова камера, двъядрен процесор по 1,3 и 1 гигабайт рам памет. Искам да си взема телефон с андроид, който е бърз не забива, има добра камера и мога да сваля игри като angry birds, flappy birds, sybway ... Ако можете да ми дадете мнение за този телефон или да ми предложите друг НО ЦЕНАТА ДА НЕ Е НАД 350 лева !!! БЛАГОДАРЯ :)

OoVasKoO
04-05-2014, 19:21
Става по принцип за нещата, които каза, но този има по-добра камера:
https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=572922&scenario=&productarea=P11040101&detailScenario=GSM-aparat-SAMSUNG-GALAXY-S-II-PLUS-I9105-WHITE

Momicheto:)
04-05-2014, 19:27
Изтеглиш ли повече от 2 игри (макс) започва да забива. Имам го същия. От самсунг имам лични наблюдения, че забиват и то доста, след няколко месеца употреба.

П.С. - Моят е BLADE III. Потърси и други мнения. Иначе като цена е перфектен.

OoVasKoO
04-05-2014, 19:44
Blade III е голям боклук, с извинение.
Чел съм по-добри отзиви за Blade Q.

fuzzybuzzy
04-05-2014, 20:10
Майка ми го има..За 300 лв. го бива ама ми се струва малко бъгав и лагва като преминаваш през менютата. Също така има и един проблем, който и така не мога да разбера да ли е фабричен дефект- eкрана не иска да се включи, когато натиснеш power бутона, но в повечето случаи си работи добре. Има и един проблем с микрофона, който е че когато говориш с някого в началото го чуваш чисто и ясно и изведнъж звукът се разваля и чуваш много страничен шум, но така или иначе разговора може да се проведе. Случва се понякога...Камерата е ОК, става за нормални снимки като за фейса и т.н., но за нищо повече. Предната камера обаче е ужасна(все пак е само VGA). По отношение на игрите съм пробвал само Subway Surfers и си вървеше добре, но с леки пристъпи на лаг от време на време. Като цяло телефона е приемлив, но моята препоръка е да си вземеш Sony Experia M на по-ниска цена от някакъв онлайн магазин, защото при мобилните оператори е прекалено скъп. Също така ако не държиш да е android може и Nokia Lumia 520 или някой от по-горните им класове .

ivan_vipa
04-05-2014, 22:48
Моля дайте още предложения. За сега съм се спрял на ZTE BLADE Q и на MOTOROLA MOTO G . Дайте нещо като тях вече ви казах само да е андроид, бърз интернет и игри и хубава форма - това е .. но моля намерети ми някой по евтин, защото финансовото състояние не е добро ..

SprayPaint
04-05-2014, 23:06
MOTO G
;)

koko95
04-10-2014, 20:53
Aliexpress.com Избираш си смартфон и поръчваш, по-евтини са с 1 година гаранция.Успех!

ivan_vipa
04-23-2014, 10:57
Утре отивам да си взимам Blade Q прочетох много добри отзиви. Единственото което ме притеснява е в един сайт на игри пише НЕ , а на java пише ДА. Това значи ли че няма да мога да цъкам игри. Аз искам да цъкам обикновенните андроидски игри като flappy birds, онова човечето къде бяга по влаковете и такива подобни от google play където се свалят ? :)

OoVasKoO
04-23-2014, 12:24
Утре отивам да си взимам Blade Q прочетох много добри отзиви. Единственото което ме притеснява е в един сайт на игри пише НЕ , а на java пише ДА. Това значи ли че няма да мога да цъкам игри. Аз искам да цъкам обикновенните андроидски игри като flappy birds, онова човечето къде бяга по влаковете и такива подобни от google play където се свалят ? :)
Това значи, че нямаш вградени игри на телефона.
Иначе можеш да играеш повечето от новите игри.
https://www.youtube.com/results?search_query=ZTE+Blade+Q+games