PDA

View Full Version : В безизходица съм



mart01
04-05-2014, 19:52
Здравейте, аз съм на 22, а момичето на 19. Излизахме няколко пъти, преди да ми се разсърди и да ми каже, че няма смисъл повече да излизаме. След 2 дни ми писа, че иска пак да се видим и я попитах защо? Каза ми ами така сме жените, реших да ти дам втори шанс, говорих с една приятелка и тя ми каза така. Излизахме всичко беше точно, каза ми че имам всички качества, които тя търси в едно момче, но я е страх да се довери отново на момче след предишни провали. Накрая на вечерта се целувахме, изпратих я и така. Днес ми писа и я попитах готова ли си на нещо по-сериозно между нас и тя ми каза "Ами по-скоро не, просто няма тръпка между нас или поне при мен" Въпросът ми е да продължа да се занимавам, да я изчакам тя пак да ми пише или да се откажа, докато е време?

Зайче..
04-05-2014, 19:58
По-добре се откажи. Щом отсега ти се лигави и ти прави номера представи си какво чудо ще е, ако между вас отношенията станат по-сериозни.

gamblerpimp
04-05-2014, 19:59
dosta e tupa

Misheto_iw
04-05-2014, 20:08
Не знае какво иска. Не си заслужава.. щом приятелката казва да се видите... Смятаай!

gl0ri_bonewa
04-05-2014, 20:14
не я търси,ако случайно тя реши да те потърси ок .. и все пак май няма смисъл да се занимаваш .. (:

mart01
04-05-2014, 20:55
За съжаление съм такъв, че лесно се привързвам и после страдам от това. А и не се отказвам лесно, наумя ли си нещо се боря докрай. За съжаление съм от така наречените "добри момчета", не се филмирам, не се друсам, не се бия и т.н. Правя доста по-мили неща, например онзи ден на момичето, като и бе студено и дадох якето ми, за да се стопли и т.н.
Към момента мисля да не я търся около седмица, а ако ме потърси е добре, а ако ли не... Да и пиша и да и предложа да се виждаме като приятели, с цел, като се опознаем още по-добре, ако иска да се получи нещо.. Но като момента сякаш е най-добре да изчакам?

noname199
04-05-2014, 22:44
Има си поговорка за тази работа, ако обичаш нещо пусни го да си тръгне, ако се върне те обича, смисъл в случая харесва. Ако ще се случва нещо между вас я остави за 4-5 дена, седмица и после и пиши някакво casual, ако не ти отговори не и пиши повече за някъв по-дълъг период, ако ти отговори си пишете, разберете се, излезте даже ии така...Смисъл както ти казваш хубаво е да се опознаете първо...Но внимавай да не попаднеш в прословутата friend zone, че от там излизането си е почти невъзможно ;д

shmatarok
04-05-2014, 22:50
Какви обичания, какви глупости.
И да ти пише, и да не ти пише, не се занимавай. Не знае какво иска и ще си те разиграва, докато ѝ омръзне. После като ѝ мине пак ще те разиграва.
От такива бягай надалеч.

mart01
04-06-2014, 00:27
Хаха никой не говори за любов :D Мисля че колегата @noname199 най-правилно каза какво да направя. Просто момичето ми каза искам някое интелигентно момче, да ме уважава и цени и да е себе си. Смея да твърдя, че съм интелигентен, завършвам тази година, работя през това време, защото не разчитам на доходи от мама и тати, а искам сам да се издържам, но явно това не е достатъчно, понеже явно съм скучен..
Та по въпроса, че "тръпката я няма" предишните връзки на момичето са били все или с наркомани или с дилъри.. И тук се получава несъответствието , по нейни думи иска мил и интелигентен, а когато го намери няма тръпка и я влекат наркомани и филмари...
Наистина съм в безизходица :(

RapExotic
04-06-2014, 06:51
Зарежи я. Тя е още недорасъл умствено пубертет. Щом толкова се кефи на "лоши момчета" и дилъри, а нормалните са и скучни да ходи са си блъска главата с тях.

Enchanting
04-06-2014, 07:33
Откажи се. Момичето не знае какво иска.
Губиш си времето с човек, който няма собствено мнение.
Размотава те както си иска и ти накрая мислиш да я чакаш.

strave
04-06-2014, 08:13
НЕ се занимавай.Направил си всичко,което е могло да се направи.Срещи,целувки и тя ти казва,че ни изпитва същото към теб-няма смисъл да си губиш времето.

mart01
04-06-2014, 10:03
Ами и аз смятам така, да се насоча към друга.. Няма да и пиша в близката седмица, ако се сети и има промяна ОК, а ако ли не мисля че е най-добре дори да и пиша някога, това да бъдат общи приказки и до там.

baby_baby
04-06-2014, 13:46
Не знае какво иска само те разиграва не се занимавай

Wednesday666
04-06-2014, 13:49
Струва ми се, че просто е видяла, че може да те върти както си иска и това и прави.
Остави я и си намери по-сериозна мацка.

mart01
04-06-2014, 14:26
Така е най-добре, нито е най-красивата, да не говорим за най-умната, просто като излезем ми е готино. И сега предполагам всички знаете , колко е гадно чувството да я гледам постоянно на линия и да ми се иска да и пиша или да и се обадя, но..

pandabear
04-06-2014, 14:57
Не знам защо всичи решихте, че си играе с него. Може би я е страх. Възможно е просто още да не е готова за нещо сериозно, особено, ако е останала прекалено разочарована след последната си връзка. Това не ѝ пречи да ѝ е приятно в неговата компания...Друг е въпроса, че по не много умен начин му ги представя нещата. Най-вероятно се лута из стари спомени, объркват я и не може да прецени какво е най-добро за нея. Била съм в подобна ситуация, даже май все още съм. Ако наистина я харесваш много, дай ѝ време. Ако ли пък не, просто я остави да си живее живота и така.

noname199
04-06-2014, 17:08
Не знам защо всичи решихте, че си играе с него. Може би я е страх. Възможно е просто още да не е готова за нещо сериозно, особено, ако е останала прекалено разочарована след последната си връзка. Това не ѝ пречи да ѝ е приятно в неговата компания...Друг е въпроса, че по не много умен начин му ги представя нещата. Най-вероятно се лута из стари спомени, объркват я и не може да прецени какво е най-добро за нея. Била съм в подобна ситуация, даже май все още съм. Ако наистина я харесваш много, дай ѝ време. Ако ли пък не, просто я остави да си живее живота и така.

Съгласна с теб, при такива бивши гаджета е някак нормално да се държи така, този тип момичета много рядко вярват, че добрите момчета съществуват, смисъл вярват че могат да направят някое лошо момче-добро и да го обуздаят, но не вярват че съществуват...Не знам дали се изразявам правилно ;д;д

mart01
04-06-2014, 20:20
Благодаря на всички Ви за мненията, наистина ми помагате. В случая мисля да не я търся още няколко дни, ако тя се сети е добре дошло, ако ли пък не.. ще и обясня, че ми е приятна компанията, изкарваме си готино заедно и може да бъдем поне добри приятели. Ако приеме ще е добре, ще се опознаем още по-добре и нищо не се знае, а защо не и наистина да станем добри приятели.. Ако ли пък не, мисля че само печеля, ако не желае да бъдем дори приятели. Склонни ли сте да се съгласите с мен?

nIk1
04-06-2014, 20:35
Женска логика... Хем искала някой интелигентен, мил, който ще я уважава и т.н. Хем нямало тръпка и се движи с полуидиоти...

mart01
04-06-2014, 22:39
E то това е присъщо за жените, да викат че знаят какво искат и като им го предложиш да намират кусури. Или когато видят някое свестно момче да го зае.ат заради някоя утайка, по чиито г.з да тичат

mm28
04-06-2014, 23:49
...нито е най-красивата, да не говорим за най-умната...Демек е грозна и тъпа, обаче те кефи компанията и...че пък и за гадже я искаш...

JDeel
04-07-2014, 00:37
E то това е присъщо за жените, да викат че знаят какво искат и като им го предложиш да намират кусури. Или когато видят някое свестно момче да го зае.ат заради някоя утайка, по чиито г.з да тичат

Не е въпроса какво искат, а какво чувстват. Така е и с момчетата, така е по принцип. То е сложна материя, не е само един фактор, и тия качества като умен, добър и т.н. обикновено са някъде на края на опашката просто защото са скучни.

mart01
04-07-2014, 12:24
Демек е грозна и тъпа, обаче те кефи компанията и...че пък и за гадже я искаш...
Избягвам да съдя хората по външния вид, все пак и аз не съм първи красавец :D

mart01
04-07-2014, 13:08
Сега си писах с нея и и казах онзи път май не се разбрахме напълно, а отговора и беше мисля че бях пределно ясна хаха. И когато и казах проблем ли е за нея да бъдем просто приятели, понеже ми е приятна компанията и, тя ми каза че няма проблеми, но ако излизаме само като приятели, подчерта да е само като такива хахах. Съгласих се, като мисля поетапно да гледам да се отдръпвам от нея, очевадно е, че акълът и няма да дойде скоро и каквито и да било усилия от моя страна са безсмислени.

mart01
04-07-2014, 15:18
Според вас правилно ли постъпвам? Реално погледнато тя ми подчерта, че иска да излизаме, но само като приятели.. Не иска да има сериозен приятел в момента и така.. Не искам да се отказвам, но просто май нямам избор и е най-добре да сме приятели и да се надявам всичко да мине с времето.. Нали уж лекува хаха

Glamour92
04-07-2014, 15:40
Стига,човек ... съвсем добронамерено - не се занимавай изобщо,защото само ще си потрошиш нервите и ще изгубиш дни/седмици,които после никой няма да ти върне.
Да не говорим,че си е унижение,след като тя ясно ти е дала да разбереш,че не те ще( което мен ако питаш не е кой знае каква загуба,предвид,че се държи като пълна шматка) .

Както и да е - свястно и разбрано момче изглеждаш,все ще си намериш някоя друга приятна девойка. :)

mart01
04-08-2014, 01:26
Благодаря за мнението, радвам се, че съм оставил такова впечатление. Върхът за мен бе тази вечер, когато бе качила много хубава песен и и писах да се поздрави с нея, а тя ми отговоряше с по една дума.. Накрая и пиаах лека нощ и дали желае утре да и пиша, а тя го прочетете и дпри не ми отговори.. И това при положение, че и пиша най-приятелски да я видя как е.. Е след това и поведение, мисля че не заслужава дори и приятел, като мен, да си ходи пеи утайките и това е..

пп- Най-лошото е, че не хатесва друго момиче, доста по-красивп, умно и разбрано, но шродто не ме привлича, колкото тази.. Но след това дори да не ми отговори да и пиша ли утре, мисля че е време да се взема в ръце..

mart01
04-08-2014, 17:12
А най-тъпото беше, че бях готов да бъда просто приятел с това момиче и и писах снощи най-учтиво да ти пиша ли утре и отговора беше :
"Нямам нищо против, решението си е изцяло твое :D"
След такъв малоумен отговор, мисля че загубих окончателно желание за каквото и да било..

Anastasiq5910
04-08-2014, 17:56
Не знае какво иска. Не си заслужава.. щом приятелката казва да се видите... Смятаай!
++

mart01
04-08-2014, 19:03
Навигират я малко хахха, аз благодарих на момичето, което и е казало, че е видяла нещо позитивно в мен, но когато приятелката и не е наясно е безсмислено.

yakuza_
04-08-2014, 19:07
боли те кура, нали има рак

mart01
04-08-2014, 20:46
Какъв рак хахаха

Al3ksandra
04-09-2014, 21:21
Радвай се че на време си си спестил ядовете.
Изглеждаш нормален, ще си намериш свястна и така. Успех!

schizobear
04-09-2014, 21:40
Всичко с времето си. Имаш още дълги години живот пред себе си, не се захващай по подобни номера и ще видиш, че сам ще срещнеш правилното момиче което ще те направи щастлив. Пък и както казаха всички - вдъхваш впечатление на добро и разбрано момче,тъй че едва ли ще имаш особени проблеми с това да си намериш половинка. Не всички момичета си падат по "лоши момчета", просто те по-често се срещат.

mart01
04-11-2014, 01:06
Благодаря Ви за мненията! Радвам се, че го мислите, но знаете как е в днешно време.. Ако нямаш пари, нямаш кола, не си "нацепена батка" почти нямаш шанс с момичетата, а аз съм така. Нямам богати родители, нямам кола, нямам време за фитнес, защото съм принуден да работя, за да се издържам и така...

mart01
04-11-2014, 01:08
Що се касае до момичето, не сме си писали от онзи път - аз не и пиша и тя на мен. Иска ми се просто да я чуя как е, какво прави.. Знаете как е - отваряш ФБ, пишеш и, и... после триеш :D За съжаление е така, обидно ми е това, че дори и като приятел не се сеща за мен.
пп - Доколкото разбрах преди мен е имала връзка със някакъв наркоман и затворник... Това ме дразни, казва ми, че иска момче, което да я цени и уважава, след като е ходила с такива боклуци.. А когато се появи това момче, не и е интересен и пак ходи при същите боклуци... Айде кажете ми как да разбера жените после?

mart01
04-11-2014, 14:57
А най-изнервящото е, че не се сеща за мен дори да види как съм, дали съм жив.. Това ми е най-обидното