PDA

View Full Version : Тя е...



noname199
04-05-2014, 20:02
Здрастии, имам следния проблем...Чудех се доста дълго дали да пише тук, таа надявам се да ми дадете поне някакъв съвет...На 18 години съм, тази година 19, момиче ии изключително влюбена в най-добрата ми приятелка...Историята ми е следната от малка се съмнявах за ориентацията ми, като някъде 8 клас почна много да ме мъчии, но сега си знам че клоня и към двете страни и все пак чух някъде или някой ми каза, че в крайна сметка е важно в кой се влюбваш, а до момента съм била влюбена може би 2 или 3 пъти...Вече не знам, защото човека за който ще говоря разби тотално представата ми за любов...

Та ето я и историята...Тя е по-малка, но с много повече опит и имам чувства към нея от вече 4-5 години, тоест от момента в който се срещнахме, тогава обаче беше просто crush...През последните 2 години си станахме яко близки ии споделих с един приятел за нея и за чувствата ми, като той постоянно ми казваше да и кажа, да рискувам и накрая го направи вместо мен (аз му казах)...Като и каза не си говорехме 3 дни, но после всичко се оправи, смисъл станахме си пак приятелки, споделяхме си...Там е работата, че тя е уникална, в началото ме привличаше и красотата и ме убиваше просто, но сега е съвсем различно, смисъл всичко в нея ме подлудява, кара ме да искам да съм по-добър човек и така...Та след като разбра просто отношенията ни бяха спадове и реене в небето, но никога повече от приятелски, тя прие ориентацията ми и факта че съм влюбена до уши в нея и не знам какво да правя вече...От доста време са така нещата, почнах да я лъжа че нямам нищо към нея, смисъл защото мисля че това иска, но се чудя следното: тя има ли чувства към мен или не, различни от приятелски...Когато си пиша с друго момиче иска да знае за какво е и коя е, когато не и пиша и един ден ми пише и ме пита дали и се сърдя, когато сме пили флиртува с мен, хапе ме, дава ми да я хапя, дере ме (това тук е сложно за обяснение, но си е нещо наше и знае че ми харесва)...Та от както почнах да я лъжа че не съм влюбена в нея вече, че ми е като сестра и че излизам с някво въображаемо момиче там и спрях да пиша за любов (смисъл пиша нещо от сорта на поеми и тя знаеше че са за нея повечето) тя спря да ги прави тия работи и някак си се отдалечихме, нз...Нямам никаква идея какво се случва вече и ме подлудява...На всичкото отгоре се събра с момчето което и изневеряваше и аз адски много мразя и сега яко я ревнувам, а когато я ревнувам се държи яко близко с него, но когато се правя че го харесва и почва да си мисли да скъса с него (wtf?)...

Имам чувството че мисля прекалено много, но това е просто болезнено вече...Тя играе ли си с мене, има ли чувства, наслаждава се на вниманието или кво? Въобразявам ли си само вече...Смисъл не мога да спра да мисля за нея, тя ми е и музата, сърцето ми се побърква като сме заедно, пропуска удари и бие по-бързо, има ги и гадните пеперуди, има го всичко, ревността, желанието и дори не е до секс, смисъл просто искам да я държа за ръка, да я прегръщам, целувам, някакво напълно чисто и детинско е и ме побърква вече...

Извинявам се за романа...

Sad_Astronaut
04-05-2014, 20:10
Според мен и тя е била влюбена в теб, понеже е имало закачки и намеци от двете страни и когато си започнала да я лъжеш тя сама се е откъснала един вид от тези ваши взаимоотношения. Колкото до нейния приятел предполагам го прави напук.

angelche3
04-05-2014, 20:14
"хапе ме" колко сладко... C:

noname199
04-05-2014, 20:41
Според мен и тя е била влюбена в теб, понеже е имало закачки и намеци от двете страни и когато си започнала да я лъжеш тя сама се е откъснала един вид от тези ваши взаимоотношения. Колкото до нейния приятел предполагам го прави напук.

Току що се сетих за още нещо ;д Преди две седмици бяхме навънка женската компания ии си говорех с едно момиче, обща приятелка, та имаше малко закачки и т.н., момичето беше заинтересовано, а аз бяхх попийнала малко преди това и Тя (момичето в което съм влюбена) знае че като съм пила нещата са като преди, смисъл едва ли не съм на крачка пред това да и се обясня в любов, но този път я игнорирах и не и обръщах внимание, защото някаква част от мен искаше да я накара да ревнува така както аз ревнувах от оня, та когато останахме сами трите, Тя целуна другото момичее пред мен ии после и обясняваше колко са ни сложни с Нея отношенията иии когато въпреки това продължихме да си флиртуваме с другата най-невинно, а тя после не ми говори цялата вечер. Какво по дяволите?! Смисъл от както знае и го прие се държи с мен все едно ходим, но ми говори как няма да се случи никога...Момиче съм и нали очаква се малко да схващам женската логика...Ама сериозно, ме обърква това момиче... ;д;д;д Аз лично си мисля, че я е страх, смисъл на нейната възраст нямаше да посмея и аз да направя тази стъпка и се съмнявах яко в себе си (на 15 е, но пред 90% от времето е по-възрастна и от мен на акъл), и това е една от причините да я лъжа, защото искам да е в живота ми и съм готова да търпя болката и ревността цял живот, знам че няма да изчезне, въпроса е че просто искам да знам има ли нещо към мен...Само ме обича или е влюбена била...

Sad_Astronaut
04-05-2014, 20:59
Щом прави такива номера, когато те вижда да контактуваш с други момичета то значи и тя трябва да изпитва нещо към теб.

noname199
04-05-2014, 21:10
Щом прави такива номера, когато те вижда да контактуваш с други момичета то значи и тя трябва да изпитва нещо към теб.

Идеи какво да правя по въпроса, няма шанс да не сме приятелки, тя няма да го позволи или факта че братовчедка ми ни е много близка обща фр и сме нон стоп в една компания, няма как да сме заедно, щот си играе игрички или няма да признае чувства, а ако сме приятелки се наранявам аз и ако има чувства и нея и е гадно...;д;д това си е капана на смъртта просто, кръга на мъчението ;д няма излизане от тука ;д;д

Sad_Astronaut
04-05-2014, 21:12
Има и вероятност самата тя да не знае какво реално иска от теб.

noname199
04-05-2014, 21:20
Има и вероятност самата тя да не знае какво реално иска от теб.

Последен въпрос и те оставям намира ;д;д Да се опитам да я преодолея не е опция, пробвах, не става, в такъв случай да я почакам ли или да се опитам да продължа, въпреки факта че всеки друг ми изглежда неправилен ии мисля нон стоп за нея?

Sad_Astronaut
04-05-2014, 21:25
Разбира се, че трябва да се опиташ да продължиш. Не се самозалъгвай, че ще стане нещо сериозно от връзка с 15 годишна. Точно във вихъра на пубертета може да очакваш неочакваното, така че по-добре се откажи от нея и продължи въпреки това, което чувстваш към нея.

Ivaaaaa
04-05-2014, 21:45
според мен на нея й харесва да се чувства желана и харесвана. галиш й егото. нищо повече.

noname199
04-05-2014, 22:06
според мен на нея й харесва да се чувства желана и харесвана. галиш й егото. нищо повече.

Тя получава внимание от всеки, смисъл омръзнало и е от вниманието и всичко това, да харесва й, наслаждава се, но едновременно с това и е яко досадно. Изглежда по-голяма за възрастта си, екзотично красива е по един не натрапчив и уникален начин и е свикнала на внимание, не е нещо ново за нея и като останалите 15 годишни кифли да се опиянява от него, само заради това си мисля че няма общо с вниманието, смисъл освен ако моят интерес не е по-важен с нещо от този на останалите й обожатели...

Black Cat
04-05-2014, 23:11
Споделяме една съдба :(

noname199
04-06-2014, 08:29
Споделяме една съдба :(

Много гадна съдба.. ;х

baby_baby
04-06-2014, 13:55
а според мен не е влюбена в теб просто те чувства като приятелка нормално като сте се напили така да е направила

noname199
04-06-2014, 17:19
а според мен не е влюбена в теб просто те чувства като приятелка нормално като сте се напили така да е направила

Не съм се изразила правилно, не като сме пияни, а като сме пили, веднага като се включи алкохол (дори една бира да е) и се почва, и ми се прави на пияна. Смисъл питала съм най-близката и приятелка дали от толкова малко се напива и тя ми е казвала, че се прави само...Като просто се добави алкохол, дори да е една капка, и се почваха закачките и флирта. Иначе нз, аз съм на две мнения...Обичаме прекалено много и ме вижда като сестра или е //е била// влюбена в мен и я е страх да го покаже. Смисъл аз на нейно място не бих действала, ако бях на нейната възраст или пък например неин много близък роднина е с хомосексуална ориентация, било му е гадно детството заради това и сега си живее в чужбина и ако имах това за пример, нз, щях да си имам едно наум, каква щеше да е реакцията ако нещо стане...Имам навика да обмислям много нещата и да правя анализи на човешкото поведение и затова като цяло се побърквам...Всички ми казват, че никога нищо няма да стане с нея, но никой не ми казва че не е влюбена в мен, а инстинкта ми и факта че я познавам ми казват, че е влюбена и най-вече че ще стане нещо, просто не сега...Затова ви питам вас, влюбена ли е или не? Възможно ли е да изпитва много силна обич и да я бъркам с любов?

Black Cat
04-06-2014, 18:17
Добре де... нали момичето, за което говориш, е наясно, че я харесваш? Какви стъпки предприе след това, че нещо ми се загуби историята...

noname199
04-06-2014, 18:59
Добре де... нали момичето, за което говориш, е наясно, че я харесваш? Какви стъпки предприе след това, че нещо ми се загуби историята...

Не ми се обяснява подробно ще гледам да го съкратя колкото мога:
Харесвах я от момента в който я срещнах, влюбих се в нея преди 1-2 години след като се опознахме
Тя разбра от един мой приятел (мен ме беше страх да и кажа щот бяхме супер близки и той ме пита дали искам той да и каже и разбра от него)
Не си говорехме 3 дена някъде, а като излизахме с компанията буквално не ме поглеждаше и след време се оказа че ми е била ядосана не че я харесвам, а че не съм и казала аз и че не съм и казала по-рано
От там се продължи няколко месеца може би да и го казвам, да го обсъждаме, да се караме, да се сдобряваме, да ме търси тя основно, след което на рождения ми ден един фр ни закара на едно яко романтично място и я питах дали иска нещо, тя каза не знам (обаче беше пияна и затова не го споменах по-горе)
Целунах я същата вечер и след това спрях да се занимавам, смисъл още имах чувствата, тя знаеше че ги имам, но спрях да ги показвам, защото и казах че ще спра и от тук на там искам тя да ми каже точно и ясно иска ли нещо или не и тогава закачките се увеличиха и контрола дет ми налагаше (като си пиша с някое момиче да се държи все едно и изневерявам и т.н. по-същия начин се държеше и с гаджето си и по-това съдя), след което я питах пак и тя ми каза че нищо не иска
От там мина някво време и почнах да я лъжа за това че вече нямам чувства към нея и че съм продължила, защото мислех че това иска от мен (по-скоро почнах да лъжа себе си уж за да я преодолея) тя се отдръпна и започна да ходи с неин бивш който и изневеряваше и затова бяха скъсали (момче което аз мразех до болка и не можех да понасям)
Колкото повече му се дразнех, толкова по-показно се натискаше с него, аз и казах че ще се опитам да го търпя и се преструвам че е така и даже сме си "дружки" та тя сега мисли да скъса с него...

Абе много е сложна историята, смисъл цялата работа е объркана и сега като си го изкарах тука някак ми олекна и осъзнах, че трябва да спра да го мисля.

Sad_Astronaut
04-06-2014, 19:08
и осъзнах, че трябва да спра да го мисля.

това :)

102
04-06-2014, 19:12
натисни я следващия път като сте се почерпили

t.A.T.u.
04-06-2014, 19:24
Според мен, тя не знае какво точно иска. Но не знам какъв съвет да ти дам, понеже и аз съм влюбена в едно момиче и историите са много сложни, обаче не мисля да се отказвам, няколко пъти вече се опитах и не можах. Не казвам, че това е правилен избор, но няма какво друго да направя...
Може би е по-добре да започнеш да общуваш повече и с други компании/хора, за да не си толкова често с нея. Няма смисъл да я гледаш как е с друг. А пък ако искаш пак да опиташ пак - говори с нея и й кажи, че не си я забравила. Така или иначе това, което е в момента не те устройва...

t.A.T.u.
04-06-2014, 19:28
И ако решиш да говориш с нея, бъди по-настоятелна за това, че искаш да си с нея. Ако се колебае, можеш да я убедиш.

noname199
04-06-2014, 20:01
Ох яко банално ще прозвочи...Но...ааа чак ми е някво такова да го кажа, защото знам че ще има някой който ще каже че не е така, но наистина я чувствам като голямата, истинската любов, като човека който съм търсила до сега...Звучи много тъпо, знам, само на 18 съм и имам толкова живот пред себе си, но всяка частица в мен ми го казва, защото обичам всичко в нея и то без никаква причина или поне не една, смисъл как да го обясня...Прави ме по-добър човек, вдъхновява ме да пиша и дори когато съм и ядосана не мога да съм и ядосана, трае най-много секунда и край ;д;д яко нелепото е...Затова си е и много страшно да говоря с нея, смисъл ако греша, ако не съм права, ако не се колебае и не е влюбена...Тогава ще я загубя, не, не мисля че ще я загубя, но няма да е същото, ще изчезне, ще ми избяга с дни, седмици или месец и после пак ще се почне и...Това си е един от кръговете на Ада просто, страх ме е че ще я изгубя ако разбере че чувствата ми са станали само по-силни, знам че няма да я изгубя обаче, защото тя не може също без мен...Вече просто... ;д