PDA

View Full Version : Първо гадже.. малко помощ?



beauB
04-05-2014, 22:25
Здравейте! Ако е за нещо друго не бих писал, но мисля, че този път се нуждая от малко по-сериозни отговори. Момче съм и съм на 16 години, досега съм нямал приятелка (всъщност имах като по-малък, но нали знаете „уж“ детската връзка само с целувки по бузките и тн). Та, наскоро се запознах с едно адски приятно момиче, допадна ми още в началото и беше нещо като… влюбване от пръв поглед както му се вика, но за жалост досега не съм имал връзка и не знам как да се държа с момиче. Знам, че мога да бъда романтичен, а-у и подобни работи, но искам да знам какво искат момичетата, как да общувам с нея, за какво да си говорим като излезем и така… да, знам, че ще трябва да я опозная по-добре и подобни въпроси, но това е до едно място, а след това следва нещо по-сериозно. Къде да я заведа например на първата ни среща? Та, тя е на 17 години. Имам няколко въпроса, които може би не са за тук, но да не пускам друга тема.
Когато държа ръката на момиче ми се поти много и не знам защо, но не мисля, че е приятно…
Искам да ухая приятно, на чисто и когато съм с нея да мириша на чисто, а не на пот и така нататък… Какво ме съветвате да правя? Къпя се всеки ден, а сега малко да се позатопли и ще се къпя сутринта и вечерта. Всеки път след баня си слагам парфюм и така, дори когато излизам си слагам. Под мишниците също се мажа с един крем, но все има някаква странна миризма. Как може и дрехите ми да миришат хубаво и чисто? Сложих уж сапун с гардероба, но чушки…

noname199
04-05-2014, 22:38
Относно първата част: трябва да бъдеш себе си и да си говорите за най-обикновени неща, за музика, филми, общи интереси и от там се почват по-сериозните разговори, споделяте си, флиртувате и така...Тоест същото е като началото на ново приятелство, просто тук трябва да се пребориш с нервите и страха, и да скачаш с главата надолу, разбира се показвай интерес към нея, флиртувай...

За първа среща е класика да я заведеш на кино, но аз лично като "първа среща" ми се явява просто да се видим някъде, цвете да се подари, разходка ако е хубаво времето, а ако не, някъде да хапнем и така. Смисъл трябва да ви е удобно да си говорите, да се опознаете, да се забавлявате.

За потенето, нормално е в тази възраст и когато си нервен +това е почти невъзможно за избягване, но спокойно с времето при повечето хора минава, а решението е когато се държите за ръце, ако усетиш че ти е неудобно я пусни за секунда имитирай някакво действие с ръката, като да видиш часа от телефона и я хвани пак, пък по натам като сте си по-близки тя ще знае и няма да и пука колко ти се поти ръката.

За дрехите, този който ги пере му кажи да мине смени омекотителя (мисля че в нас е син Lenor който мирише много хубаво), вероятно е от това миризмата. Слагай си Нивея подмишниците, като се облечеш се пръскаш там и на врата или зад ушите, за да е най-силна миризмата.

Надявам се да съм помогнала :)