PDA

View Full Version : Как да накарам нашите да отида на дискотека...



Roo.
04-06-2014, 00:35
Здравейте! На почти 16 години съм. Събирам се 3 години в една голяма компания. В нея момчетата са на 19-20-21 години. Всяка седмица ходят на дискотека и постоянно ме викат, но аз все йм отказвам, макар че страшно много ми се ходи. Всички ходят освен мен, моята приятелка(17год.) и още 1-2 човека. Преди няколко дни казах на майка ми, че аз и моята приятелка искаме да си извадим пълномощно с наш добър приятел от компанията, който направи 18, но мама ми отговори несериозно: "Ооо,не" и се засмя. Тя никога не приема нищо на сериозно, но знам, че няма да ме пуснат. Ако някой ми помогне да ги убедя за лятото да си направя пълномощно ще ви бъда много благодарна! Благодаря много предварително!!!

JuStElly
04-06-2014, 17:54
До колкото знам вече не пускат с пълномощни....

Meonesssss
04-06-2014, 17:57
За всичко си има време, нали? Аз казвах, че ще спя в приятелка и отивах тайно. Ти остави ами имаше печати и влизаше едно момче /той имаше 18/ и после си докосвахме китките и на нашите се отбелязваха, ама по-бледо... :-D

RapExotic
04-07-2014, 10:46
В дискотеките в които ходят батковците, с които се движиш теб няма да те пуснат.

Picha_s_moskvicha
04-07-2014, 15:25
че що ти е да ходиш с 20 годишни ?
аз не мога да си намеря момиче на моята възраст, ти си на другата крайност :D

Roo.
04-09-2014, 20:12
Наистина много искам да отида, но трябва да разобедя нашите. Тоест те не са ми казали, че не може със сигурност, но аз така си мисля, че ще ми откажат :(

yakuza_
04-09-2014, 20:18
изчакай още 2 години и ще лапаш пишки на воля по кенефите

G3GaSa
04-09-2014, 20:29
^- знаех си, че ще е нещо от тоя род! затВа влезнах да се уверя!

http://yoursmiles.org/msmile/fun/m0168.gif

JDeel
04-10-2014, 02:05
Наистина много искам да отида, но трябва да разобедя нашите. Тоест те не са ми казали, че не може със сигурност, но аз така си мисля, че ще ми откажат :(

Вашите не са малоумни, те знаят какво място са дискотеките... да кажем че са място за намиране на секс партньорки, също така място за показване на мускули и юмруци в лицето, и не на последно място - терен за разпространяване на наркотици.

Вашите просто не искат някой да те изчука, или да станеш развратна, или да се напиеш и някой да те изчука, или да "пробваш" някое хапче или прахче щото било хубаво и от веднъж нищо няма да ти станело. Предполагам са запознати и че в дискотеките пускат музика... да кажем чалга, в която се пее предимно за секс. Още знаят, че си малка и наивна, и това ясно се вижда. Нормално е за всеки тийн да противоречи на родителското тяло и да следва всяка налудничава идея на другите тийнове. Колкото и да мислиш, че ти "си знаеш", не е така. Тъй че приеми фактите, кротувай си, ще имаш предостатъчно време да се шляеш из дискотеките дето разни дърти мазни чичковци ще те заглеждат (пускат ли такива, преди пускаха?) и ще размахват 50-левки, или в по-добрия случай ще ти точат език разгонени мачо-батковци, за които ще си мислиш че са голяма работа докато не ги видиш с други девойки. После ще се оплакваш на приятелките, че всички мъже са еднакви и искали само секс. Та така :)

Roo.
04-11-2014, 23:18
В тези дискотеки е съвсем различно :) И хората, които влизат не са такива... няма да споменавам от кой град съм, но не е голям и няма хиляди хора, които да влизат там, повечето, които влизат ги познавам, а и аз искам да отида там с компания от 20 човека ?! Не виждам какво може да ми се случи? Освен това тук няма тези истории с наркотиците, секса и т.н. :)