PDA

View Full Version : Търси се вокалист



mario.kozunakov
04-06-2014, 09:15
(знам ,че този форум не е за това ,ама може да има някой заблуден певец тука :Д)
Здравейте ,

Група Gold Rush издирва вокалист.Групата в този си състав е доста прясна .Има 2 китари ,барабанист и басист.Годините съответно са ни :17,17,18,16 .Имаме си собствена репетиционна -цялостно оборудвана . Като цяло стилът е хард рок, хеви с наченки на траш :Д. Желателно е кандидатите да са от мъжки пол и да са между 16 и 22,23 годишни.Стилът на групата още е в процес на изграждане ,но като цяло банди ,които ни вдъхновяват са :Систем оф а доун,Саббат ,Металика,Слайер ,Пантера ,Годсмак ,Авендж Севенфолд,Гънс енд Роузис и класиките Пърпъл,Флойд и Цепелин ( сигурно в момента забравям някой). От вокалиста не се изисква някакъв конкретен глас ,може да е нещо чисто като Ози примерно или с дрезгав глас като на Фил Анселмо и Хетфиелд ,единственото предпочитание е да не е само скреам вокал ,а и чист .Също е желателно да може да пише текстове на български . И най - важното е да има желание и достатъчно време.Може да ми пишете на скайп:mario_donev, или да ме потърсите на телефон 0897892019 .Името ми е Марио
П.с :Ако съм забравил нещо ,можете да ме намерите и да ме питате тук или на гореспоменатите контакти