PDA

View Full Version : проблем с кожичката на пениса



acho91
04-06-2014, 15:46
Здравейте имам въпрос за този проблем.Прочетох много статии но не съм сигурен че отговарят на моето положение.
Значи до миналата година нямах никакви проблеми с оголването на пениса но явно тази година може би от половите актове ли е от какво е може би имам уголемяване на размера и не мога да оголвам главичката . Там е работата че при мен ако не е в пълна ерекция мога да го оголвам и не ми е проблем не ме боли ,но в пълна ерекция стига почти до края и почва да ме боли и го оставям.Когато се къпя нямам проблем с хигиената измивам се перфектно , нямам проблем и със секса не ми е проблемен. Въпроса ми е ако оставя нещата така може ли да стане някакъв проблем ? Почти на 23г. съм.
И това нещо ще отшуми ли или ще остане така понеже стана има няма за 1г. тази промяна?

Ouroboros
04-08-2014, 18:10
Ми забели го надървен докрай и КОЛКОТО и да боли, стоиш мирно, докато кожата ти стане по-еластична. Имах същия проблем и това ми беше решението. При мен помогна.

li0n
04-08-2014, 18:18
Ми забели го надървен докрай и КОЛКОТО и да боли, стоиш мирно, докато кожата ти стане по-еластична. Имах същия проблем и това ми беше решението. При мен помогна.

Ти луд ли си? Това си е чист мазохизъм.

Авторе, иди на уролог.

Ouroboros
04-09-2014, 06:19
Ти луд ли си? Това си е чист мазохизъм.

Авторе, иди на уролог.

Никакъв мазохизъм не е. Наложително беше при мен, защото се чувствах много комплексиран, понеже всичките ми приятели можеха, а аз не (споделяхме си доста :D). Да ходя да дам 20 лева при уролог и да го дървя ПРИ НЕГО за да му покажа, че наистина НЕ мога да го забеля докрай (така действат лекарите в нашия град) и после той да ми каже някакви неразбираеми глупости и да ме отпрати? Не, мерси. Не искам да се заяждам, но погледни нещата от моята страна и тогава се изкажи.

draid
04-09-2014, 13:34
Говориш глупости, ако има някаква форма на фимоза и насилствено прехвърли кожата над венеца на главичката може да си докара изключително опасни неща на главата. Така може да спре притока на кръв, да се подуе цялата глава, да няма възможност да върне кожата обратно и в такъв случай ако моментално не се потърси лекарска помощ, може и да се сбогува с оная си работа.

Та за тая цел си има лекари, отиваш на един хирург, поглежда те и ти казва.

Ouroboros
04-09-2014, 18:17
Говориш глупости, ако има някаква форма на фимоза и насилствено прехвърли кожата над венеца на главичката може да си докара изключително опасни неща на главата. Така може да спре притока на кръв, да се подуе цялата глава, да няма възможност да върне кожата обратно и в такъв случай ако моментално не се потърси лекарска помощ, може и да се сбогува с оная си работа.

Та за тая цел си има лекари, отиваш на един хирург, поглежда те и ти казва.

Може и да си прав. Като бебе съм имал фимоза. Сега (да чукна на дърво) нямам проблеми. А към автора - по-добре иди на лекар (ама специалист).

Lelwut
04-10-2014, 16:16
Иди на лекар , най - вероятно причината ще е фимоза и ще се наложи премахване на кожичката. Има и шанс да не е фимоза , да се успокоиш че може и да не те резнат.