PDA

View Full Version : Проблем с качването на килограми, помощ..



VasilenaStefanova
04-06-2014, 16:16
Здравейте !
Видях, че има доста такива теми, но във всяка една или поне в повечето хората казваха,че е до ген. Е, в моя случай не мисля, че е точно поради тази причина. Майка ми е била доста слаба на моите години, но въпреки това, когато преди една година спортувах доста активно бях 53кг,160 см, но изведнъж отслабнах много и съм 40кг/162см... което е доста малко, въпреки, че съм ниска, наистина се забелязва, че съм прекалено слаба. Сега нямам възможност да спортувам активно или да тренирам каквото и да е било,но се надявам, че можете да ми дадете някакъв съвет и да кача поне няколко килограма до лятото.
Честно казано започвам да се чудя какво да направя. Ям в нормални количества, не се ограничавам от нищо, ям по всяко време.
От около няколко дена ми се върти в главата да пиша тук и да попитам за един страшно тъп въпрос, има ли някакъв шанс, ако направя 90 дневната диета като правя обратното на нея например вместо да ям половината храна за вечеря да я ям двойно или нещо от този сорт, дали ще има някакъв ефект върху килограмите ми за 90 дена или ще е просто загуба на време?
Много ви, благодаря за отделеното време, дано ми споделите някои начини,които ще разрешат проблема ми.
П.С
Извинявам се за това, че има хиляди такива теми и са много досадни,знам :)

anonymous908491
04-06-2014, 16:18
Глисти ? Тъпо звучи, но няма как тийнейджър да отслабне толкова без причина.

VasilenaStefanova
04-06-2014, 16:20
Благодаря ти, но не мисля, че това е моят проблем.

tori
04-06-2014, 16:33
Щом ей така, без да искаш, си смъкнала толкова килограми, би било добре да отидеш на преглед при лекаря си.

JuStElly
04-06-2014, 16:45
Щом си спортувала и си спряла, сигурно си си загубила мускулната маса.. обаче чак пък толкова, отиди на лекар, ако си ги смъкнала без да правиш нищо и да се ограничаваш..

strawberry88
04-06-2014, 18:43
http://www.bb-team.org/recipes/za/pokachvane-na-teglo