PDA

View Full Version : Излизам с момче, което не престава да се хвали с парите си



mince
04-06-2014, 17:02
излизам с познат, като приятели и той не престава да изтъква материалното си положение. Защо го прави и как да го накарам да престане.?

MannieG
04-06-2014, 17:07
Странно...в днешно време поне едно 90% от момичетата гледат първо материалното положение...значи ти си от останалите 10%. Еми гледай си кефа, той ще се изхвърля до едно време, не му обръщай внимание

Meonesssss
04-06-2014, 17:07
Срежи го или не му обръщай внимание, той просто се хвали, като повечето деца от по-заможни семейства. Имах един познат, който постоянно ми надуваше главата с това колко много пари имал. Един ден ми писна и когато поиска да излезем му предложих да излезем просто в парка без никакви пари да си взема той или аз. Той ми отказа и оттогава не ми е писал. Реши, че искам да го накарам да се чувства беден. :D :D

102
04-06-2014, 17:09
като се ожениш за него и го разориш

mince
04-06-2014, 17:11
Срежи го или не му обръщай внимание, той просто се хвали, като повечето деца от по-заможни семейства. Имах един познат, който постоянно ми надуваше главата с това колко много пари имал. Един ден ми писна и когато поиска да излезем му предложих да излезем просто в парка без никакви пари да си взема той или аз. Той ми отказа и оттогава не ми е писал. Реши, че искам да го накарам да се чувства беден. :D :D
Hahhahaha :D Мерси за отговора, просто е много дразнещо, а той го изтъква, дори го казва буквално, не знам какво цели.

me22
04-06-2014, 17:18
ти си проста

mince
04-06-2014, 17:19
ти си проста

защо?

me22
04-06-2014, 17:21
разбери сама

mince
04-06-2014, 17:22
разбери сама
ами помогни ми, нали съм проста

Meonesssss
04-06-2014, 17:22
На колко години е ? Общо взето парите са на мама и тате , нали ? Не ги е спечелил сам, така че няма какво да се хвали :) :)

mince
04-06-2014, 17:26
На колко години е ? Общо взето парите са на мама и тате , нали ? Не ги е спечелил сам, така че няма какво да се хвали :) :)
Естествено, че са на мамаи тате и точно затова глупостта му е много дразнеща.

yakuza_
04-06-2014, 18:03
доста хора съм забелязал, че го правят, явно няма какво др да кажат и да се изтъкнат, че да ги забележат

tori
04-06-2014, 21:34
И не можеш да го отрежеш, защото... ?!

Picha_s_moskvicha
04-07-2014, 14:22
Ааааа, направо ме кефиш!!! И аз искам в моя град да имаше момичета, които да не гледат парите. Нищо, че съм пубер ама те още от 13-14 години почват :D
Иначе, той не е виновен, че се е родил в баровско семейство, но ако имаше морал и ако беше пич, нямаше да го изтъква, не от скромност, а по-скоро от уважение към останалите и също така от уважение към родителите си, защото в крайна сметка те са ги изкарали тия пари, не той. Така че такива надувки освен да ги отрежеш, друго хубаво нещо не можеш да направиш ;)

mince
04-07-2014, 15:47
Ааааа, направо ме кефиш!!! И аз искам в моя град да имаше момичета, които да не гледат парите. Нищо, че съм пубер ама те още от 13-14 години почват :D
Иначе, той не е виновен, че се е родил в баровско семейство, но ако имаше морал и ако беше пич, нямаше да го изтъква, не от скромност, а по-скоро от уважение към останалите и също така от уважение към родителите си, защото в крайна сметка те са ги изкарали тия пари, не той. Така че такива надувки освен да ги отрежеш, друго хубаво нещо не можеш да направиш ;)
Мислиш ли, че се опитва да ме впечатли с парите си?

Picha_s_moskvicha
04-07-2014, 17:05
Мислиш ли, че се опитва да ме впечатли с парите си?
Не знам, ти ми кажи. Но ако се опитва да го прави по такъв начин, лошо за него. Ти си решаваш, но аз лично хора с високо самочувствие без покритие най-много мразя.

klimatronik
04-07-2014, 17:22
Horata se popravqt , oshte poveche decata, veroqtno sam ne zabelqzva kakvi gluposti drunchi, povqrval si e che parite go izdigat na vurha , che dori v duhovno systoqnie, no nikoga ne e kusno da padne na zemqta
povecheto bogatashi si jiveqt v svoi sredi koito gi razdelqt ot drugite klasi i mantalitet vupreki che nikoi ne e zastragovan ot zagubi , parite ne sa losho neshto stiga da mojesh da gi kontrolirash s jivota si bez da ostavqsh na tqhnata pristrastenost

yakuza_
04-07-2014, 20:20
Horata se popravqt , oshte poveche decata, veroqtno sam ne zabelqzva kakvi gluposti drunchi, povqrval si e che parite go izdigat na vurha , che dori v duhovno systoqnie, no nikoga ne e kusno da padne na zemqta
povecheto bogatashi si jiveqt v svoi sredi koito gi razdelqt ot drugite klasi i mantalitet vupreki che nikoi ne e zastragovan ot zagubi , parite ne sa losho neshto stiga da mojesh da gi kontrolirash s jivota si bez da ostavqsh na tqhnata pristrastenost

в моето село помня един от детската градина само с това се хвалеше, беше ми казал - искаш ли да ти дам куфарче с йени (били сме на 4), в момента е същия позьор и смешник

klimatronik
04-08-2014, 07:05
в моето село помня един от детската градина само с това се хвалеше, беше ми казал - искаш ли да ти дам куфарче с йени (били сме на 4), в момента е същия позьор и смешник

da. Suglasen sum , no mejdu promenqt i popravqt ima razlika
ako promqnata ne moje da e pulno i vinagi si ostavqsh sebe si, da se popravish za nqkoi greshki osuznati i preusmisleni = e vuzmojno
i az kato maluk sym si mislil i razsujdaval gluposti . Koito dnes ne si predstavqm
po princip vseki ima vuzmojnost za promqna kato biva podlojen na tejki izpitaniq prez opredeleni etapi
a umniq chovek nikoga ne zloupotrebqva s imashtoto zashtoto znae kolko trudno se pecheli i kolko lesno se pada

mlakniwe
04-08-2014, 07:23
Мноо ги мразя такива, като дойдат някви пуберчета на работа и ми дават цяло 100лева, за нещо, което струва 2лв и се мислят за голямата работа, че техните им дават много парички, да почнат те да бачкат да видим дали ще харчат така, или пък ми идват някви с по 4-5 кифли с 2 тона грим и тоя им вика, че щял да ги язди яко цяла вечер и тия курвички се смеят и си праят селфшотове с муцунки, направо наживо не бях виждал такова нещо само из нета, но е голям смях и тоя вади някви пачки с пари и направо с колегите ни е смешно даже как може да има такива тъпаци, писнало ми е от такива, дето се праят на голямата работа и парадират с пари

YSMF
04-08-2014, 07:57
Бягай далече от такива.
Не знае кога е създадена България, ама се перчи с АйфончИ и РолексчИ.

klimatronik
04-08-2014, 12:05
Мноо ги мразя такива, като дойдат някви пуберчета на работа и ми дават цяло 100лева, за нещо, което струва 2лв и се мислят за голямата работа, че техните им дават много парички, да почнат те да бачкат да видим дали ще харчат така, или пък ми идват някви с по 4-5 кифли с 2 тона грим и тоя им вика, че щял да ги язди яко цяла вечер и тия курвички се смеят и си праят селфшотове с муцунки, направо наживо не бях виждал такова нещо само из нета, но е голям смях и тоя вади някви пачки с пари и направо с колегите ни е смешно даже как може да има такива тъпаци, писнало ми е от такива, дето се праят на голямата работа и парадират с пари

ne te sa vinovni che roditelite im taka sa gi vuzpitali ot malki tupacite...

DarkTemplar
04-08-2014, 13:01
ne te sa vinovni che roditelite im taka sa gi vuzpitali ot malki tupacite...
Родителите им обикновено са същите. Така ги възпитават, такъв пример им дават, а малките попиват. В нашата държава селяндурщината и парвенющината са много по-големи проблеми от беднотията.

The Cheetah
04-21-2014, 06:19
а що аз чак ся видях тази прекрасна тема

The Cheetah
04-21-2014, 06:20
като се ожениш за него и го разориш

това е варианта

уцелила си къде да питаш авторке

Mary_Jane_69
04-21-2014, 07:39
"В тая държава"
"А пък по мое време"
"Неморално"
"Трябва всички да бъдем равни"
"Рав-нис!"