PDA

View Full Version : Какво мислите за Одорекс?



Liloo69
04-06-2014, 17:08
Здравейте! Искам да ви попитам какво мислите за Одорекс против изпотяване?Положението ми е лошо. Затова реших да взема Одорекс. Действа ли? Мисля да си го купя, но четох че има странични ефекти: потта започвала да тече от други места да мирише лошо и се запушвали жлезите. Вярно ли е това? Моля ви мнения..

katalia3
04-07-2014, 12:06
"Аз съм ползвала Одорекс и смея да кажа че бях доволна. Аз имах страшен проблем с изпотяването. Не е пот която има миризма, а проблемът ми беше че дори и от банята да излизам, облека ли се и веднага имах мокро петно. Беше много неприятно. Ползвах Одорекс точно както беше оказано и след това го ползвах само когато имах нужда и дори все още го имам. Беше около 12 лева, не съм сигурна. Чела съм за тези странични ефекти и наистина мисля че биха отворили голям проблем, но аз мисля че нямах странични ефекти. Просто не трябва да се прекалява."

Това бях писала на скоро в една тема. Наистина ми реши проблема това нещо. Ако прекаляваш с използването и продължиш да го използваш дълго, то тогава може и да се получи нещо странично. При мен нямаше. След като първо го ползваш 3 поредни вечери, после само през 10 дни, но аз не се старах да е точно 10 дни, а когато имах нужда. И така постепенно спрях да го използвам, дори си забравих. До ден днешен го имам и а ако почувствам съвсем леко измокряне, си слагам, но се случва доста рядко вече. Тъй че опитай :)

Liloo69
04-07-2014, 12:12
Добре, благодаря ти! <3

Liloo69
04-09-2014, 13:04
Аз си купих одорекс, но искам да попитам след колко дни би трябвало да започне да действа?

katalia3
04-09-2014, 16:57
Честно казано не помня. Ммммм след като го слагаш трите поредни вечери и после на 10я ден, трябва да видиш действие и с времето и по-голямо :)

Liloo69
04-10-2014, 13:27
Вчера вечерта ми беше третата вечер, но днес нямаше ефект. :( Защо така?

katalia3
04-10-2014, 14:43
Изчакай до 10я ден когато трябвя да впръскаш отново и тогава пак прецени. В смисъл ти сега започна. Надявам се ти помогни и видиш разлика :) Пиши пак в скоро време

Liloo69
04-10-2014, 18:52
Добре