PDA

View Full Version : Стягане??



noname199
04-06-2014, 17:31
Здрастии, трябва ми помощ по следният въпрос. Искам да се стегна малко, първо да отслабна и да започна да си стягам корема, не се целя към съвършенство и т.н. Просто почна да ме дразни и реших да се променя малко. Та опитвам се да намаля нездравословните храни от няколко седмици, почнах да правя по 70-100 коремни преси минимум през ден и така. Въпросът ми е дали може някой да ме посъветва с някоя "диета" така да се каже, здравословна, уловката е че съм с желязодефицитна анемия и трябва да хапвам бая свинско или телешко, за да си набавям желязото, плюс диетата ако може да предложите и няколко вида упражнения, като имайте на предвид че най-близкият фитнес е на повече от час път с градския, тоест трябва да са за у дома...

Иначе ако има някакво значение, не пия кафе; пиех много кола, но сега я спрях; спрях да ям чипсове, снаксове и т.н.; и поради проекта ми за завършването и факта че играя бая видео игри водя доста застоял начин на живот (основно пред компютъра), та се опитвам да променя това, като ходя на разходки в гората поне 2 пъти седмично и така...

Не разбирам много от тези работи и преди не съм се интересувала, така че всякакъв вид съвети са добре дошли...

Andjyy
04-06-2014, 18:12
Първия съвет ми е погледни първата страница на раздела лично аз преброих 5 теми,които ще са ти отполза..не се заяждам ама все едно и също нещо се повтаря .. има клипчета достатъчно в youtube виж и темата 30 days shred и някоя друга статия в интернет. Тук едва ли ще намериш мнение,което наистина да е подходящо специално за теб.. мненията ще са в следствие на проба (или проба-грешка) и още един съвет-обърни се към специалист в тази сфера ако наистина искаш да има ефект и програмата да е строго индивидуална(за теб) Успех :)