PDA

View Full Version : Здравейте



CT99
04-07-2014, 12:28
Здравейте мисля да избягам от вкъщи, да отида в Португалия за финала на Шампионска лига. Ако тръгна с колелото ще успея по пътя все ще открадна ябълка,банан нещо да ям а там ако стигна по рано ще огледам няколко дена от къде мога да вляза ако не намерия вход ще го измисля влизането но нз струва ли си ще оставя бележка на наще че ще се върна след 2 месеца да не се притесняват полиции и да ме търсят едва ли ще започнат извън България да ме търсят

Liloo69
04-07-2014, 13:12
:D Ти не си добре! :D Как ще избягаш от вас, за да гледаш тая лига?! Ти знаеш ли въобще къде е Португалия? Няма да оживееш дори преди да си преминал/а границата! А и няма как да си скъсаш ябълка от някъде... Пролет е! :D Спука ме от смях... :D

CT99
04-07-2014, 13:18
Начетал съм си го на карта из градовете се ще мога да открадна нещо апък и не съм бил на училище днес класната ще звънне на наще и като цяло ако го направя ще си реша проблемите апък иняче сум сигорен че от глад няма да умра

Yogurt
04-19-2014, 17:16
Ми заминавай.Рискувай.Ама мисли, защото може и медии да се намесят и какво ли не.Кой знае къде може да те затворят някъде за работна ръка...Според мен си пълен ненормалник, ако това е истина разбира се. :D

BlackEyedPeas
04-19-2014, 17:26
Ми заминавай.Рискувай.Ама мисли, защото може и медии да се намесят и какво ли не.Кой знае къде може да те затворят някъде за работна ръка...Според мен си пълен ненормалник, ако това е истина разбира се. :D

Нека разбия илюзията също както за Дядо Коледа - Трол е.

The Cheetah
04-19-2014, 17:51
Ми здрасти

Kukuto
04-19-2014, 18:00
Дори да стигнеш,няма да успееш да влезеш!

mayaaa
04-20-2014, 12:42
:lol:
Don't feed the troll...