PDA

View Full Version : Дали ще отслабна? :(



smille98
04-07-2014, 15:47
След няколко дни мисля да започвам моя си диета , където през междучасието вместо да ям нещо ще пия 1 (500ml) шише вода. Миналата година бях така за около 4-5 месеца и отслабнах доста , но дали сега ще има ефект? Офф ужас ако не стане... незнам. От 1 месец през междучасието ям 1 ябълка или ако съм много гладна ядки. И вече 1 седмица правя 30 day shred , но не виждам ефект. Моля ви кажете ми така ,ще отслабна ли? :( :(

smille98
04-07-2014, 15:50
Искам също да ви попитам след като се прибера от училище какво да ям? Искам да е нещо малко , но и нещо с което да издържа през деня :) защото мисля за да има по-бърз ефект да ям по 1-2 пъти в деня :)

.Wonder
04-07-2014, 15:52
Сладурке, няма как от една седмица упражнения да видиш ефект :D
Процесът е дълъг, така че продължавай с тренировките, а пък в училище може да си носиш храна от вкъщи- плодове/ салата/ сандвич с пълнозърнест хляб, но не бих те посъветвала да пиеш само вода. В училище се нуждаеш от енергия, за да си по-продуктивна в часовете.

Meonesssss
04-07-2014, 15:54
Разбира се, гладуването и яденето по 1-2 пъти в ден на нещо малко (като ябълка) много добре ще ти помогнат ... :X
Първо - тичай, скачай на въже, прави упражнения, спортувай... Второ - просто ограничи вредните храни, яж често но по малко ... П.П. хората са казали " Яж кат свиня, спортувай кат животно" /или нещо такова беше :D :D /

xcollinssx
04-08-2014, 10:56
Взела си доста крайни мерки, може би ще има някакви резултати но, ще ти трябва повече от една седмица за да се забележат.Имай в предвит че, когато ядеш малко и рядко след определено време организмът се забавя, може би ще е по-добре да попрочетеш малко из нета и да си намериш по-здравословен и ефикасен режим .И това колко бързо ще отслабнеш зависи и от това колко имаш да сваляш, последните 5-6 кг. се свалят по-бавно затова имай търпение.

C0oKieS
04-10-2014, 17:21
гладуването не е решение

Enchanting
04-11-2014, 20:01
^мда.
Работата не е в това да ограничаваш организма ти толкова много, защото ТОЙ после сам си набавя изпуснатото.


Спорта си е плюс, но трябва постоянство. Закуската е най- важна: тя трябва да не е една ябълка, а нещо много по засищащо, защото каквото и да ядеш до края на деня, организмът ти успява да го усвои. Ограничаваш мазното, пърженото, чипсове и всякакви бързи храни.
Стига с тази вода и тези ябълки, съсипваш си организма.