PDA

View Full Version : Растеж??



mihaela.
04-07-2014, 20:06
Здравейте! Имам хубава и здрава коса. Не я третиран много често с преса или сешоар. Проблемът ми е, че тя расте много бавно, а аз искам да порасне дълга. Пробвала съм много начини, но нямаха особено голям ефект. Правила съм си домашни маски, използвала съм хининова вода и един шампоан, който мисля, че беше едно от единствените решения на проблема, но май вече не се продава........ Бих искала да ми предложите начини за стимулиране на растежа на косата ми, каквито и да са продукти или домашни начини. Благодаря! :))

lovefaithx
04-08-2014, 05:25
Опитвала ли си с тривитаминол?

katalia3
04-08-2014, 09:20
Ами да, и аз бих ти предложила да пробваш с тривитаминол и да бъдеш търпелива. Не прекалявай обаче с него, за да не ти се омазни косата или да се претовари. Също използвай бадемово масло или зехтин. Прави си масажи и с тях и без тях, защото и това помага за растежа, тъй като стимулира кръвообращението. Но наистина бъди търпелива, защото имам приятелки които много искат да имат дълга коса, но косата им просто достига до едно положение и не мърда повече. Щом ти е здрава и не изхабена от третиране, това е много добре и дори би било по-лесно за косата да расте. :)

The Cheetah
04-08-2014, 11:25
Тривитаминол, бадемово масло... ако искаш и хининова вода слагай и се въоръжи с МНОГО търпение.