PDA

View Full Version : Търся си телефон



sobieski_vodka
04-07-2014, 23:44
Здравейте.Искам да си взема телефон , но не зная какъв.Искам да е с минимум 512 мб. рам и 4 гб ром , минимум 5 мега пикселова камера със светкавица, видео и предна камера , задължително тъч скрийн и да е до 300 лв. Ако имате предложения моля споделете и ми помогнете.И няколко думи да кажете за този модел: http://restore.bg/bg/gsm-mobilni-telefoni/377-sony-xperia-j-st26i.html

JuStElly
04-08-2014, 17:33
телефон до 300 лв. с такива показатели... късмет ^^ смисъл не че са кой знае какво, ама все пак..

JDeel
04-08-2014, 17:44
Що бе, има такива телефони до 300 лв и си вършат работа... стига да не си някой "професионалист" дето по цял ден виси на телефона нали.

Значи отиваш на място в някой магазин, примерно Technopolis, гледаш какви телефони има, как изглеждат, дисплей, докосване, как са на хващане и въобще дали някой ще те хване емоционално, и като намериш такъв си го взимаш... ама може би от някой друг магазин дето е по-евтино :D Аз мога да предложа едни CityTel, че от там си взех една нокийка на прилична цена. Не знам що в големите магазини са по-скъпи честно казано, ама все тая (дет се вика - нек си вали, я нали съм си на сухо :D )