PDA

View Full Version : Приятелка



sadder
04-08-2014, 12:11
Здравейте! Напоследък усещам, че с приятелката ми не сме толкова близки. В един клас сме, но не се виждаме след училище, защото преди аз нямах възможност. Сега искам да излизаме някъде, просто да си говорим или да правим някви неща заедно, но не мога да се сетя за нищо, което би й харесало. Преди ваканцията ми предлагаше да ходим на някъв наргиле-бар или нещо подобно, където щели да ни пуснат, дори и да сме непълнолетни. Аз, естествено, отказах, защото нямам работа в такъв клуб в 23ч., на 15 съм /тя също/. И така, въпросното момиче е отишло с едни други момичета, от класа в бара. От както се "сприятелиха" трите усещам промяна в нея - походката /на токчета, с телефонче в ръчичка.../, говори само за момчета /кой я е поздравил, заговорил, кой харесва.../ и т.н. И въпросът ми е къде да й предложа да излезем двете /не е задължително да сме само ние/. Сещам се само за кафе/кино/разходка, ама то тва става банално вече... Идеи?

Didko_Beats
04-08-2014, 12:34
Напоследък усещам, че с приятелката ми не сме толкова близки..
говори само за момчета /кой я е поздравил, заговорил, кой харесва.../ и т.н.

Я пак ? ...

sadder
04-08-2014, 12:41
Споменах, че в училище си говорим, но извън него - не...

Mozzela
04-08-2014, 16:41
.

Я пак ? ...

и двете са момичета.И на мен ми отне време да схвана

RapExotic
04-08-2014, 16:57
Явно приятелката ти претърпява метаморфоза. Скоро и теб ще те застигне и ще разбереш държанието и.

Didko_Beats
04-08-2014, 17:06
и двете са момичета.И на мен ми отне време да схвана

Това вече има логика :D