PDA

View Full Version : Не мога да разбера какво е това нещо ?



Daqna_96
04-08-2014, 14:19
Здравейте ! Нещата стоят така - от 3 години вече съм в гимназия , още в 8 сми клас имаше някъв странен с дълга коса ,уж метал . В първия момент си помислих , как училището ще му позволи да е с дълга коса . Еми така или иначе никой нищо не му каза , но другите момчета като го видяха ... какво им стана но и те започнаха да се правят на такива . Вече трета година си пускат коси , пускат си нокти , обличат се някви черни дрехи с вериги . Не мога да ги гледам вече , не ми харесва такова поведение .Но най-странно нещо което ми прави впечатление е че никой нищо не им казва ...

insane7
04-08-2014, 14:39
И ние какво?

RapExotic
04-08-2014, 18:29
пускат си нокти...

Е тука май вече обръщат резбата..

Didko_Beats
04-08-2014, 18:42
издвод:Еми начи няма да можеш да си хванеш гадже в тоя клас ... 8-)


ПП: пише се метЪл ... с Ъ :D

Wwwooow
04-08-2014, 18:45
пускат си нокти ..
да не искат да стават шофьори на автобуси
какво е това нещо

mayaaa
04-09-2014, 11:45
Това с ноктите е странно.
За останалото обаче не виждам защо трябва да им казват нещо. Както ти си се харесваш по някакъв начин, така и те. И какво като не ти харесва поведението им? Не си ти човекът, който да ги критикува.

The Cheetah
04-09-2014, 12:08
Здравейте ! Нещата стоят така - от 3 години вече съм в гимназия , още в 8 сми клас имаше някъв странен с дълга коса ,уж метал . В първия момент си помислих , как училището ще му позволи да е с дълга коса . Еми така или иначе никой нищо не му каза , но другите момчета като го видяха ... какво им стана но и те започнаха да се правят на такива . Вече трета година си пускат коси , пускат си нокти , обличат се някви черни дрехи с вериги . Не мога да ги гледам вече , не ми харесва такова поведение .Но най-странно нещо което ми прави впечатление е че никой нищо не им казва ...

Мноу си люха, честно.

gugenceto2
04-09-2014, 13:47
Е и на СУАГ момченцата и кифлите никой нищо не им казва. Нямаш правото да ги съдиш, това си е техен избор :)