PDA

View Full Version : Какво ми става!?



antonio91
04-08-2014, 17:59
Здравейте приятели и колеги.
От известно време не знам какво ми става - Когато съм с момиче все намирам някакви косури,за да се скараме.Все не съм доволен от действията й от миналото й.Какво ми става?Хем искам да съм с дадено момиче,хем на моменти губя интерес сякаш съм на приливи и отливи.Когато съм до нея на живо всичко е окей,но стане ли време за чат през тези компютри,телефони имам чувството,че се дразня с нея може би подсъзнателно,защото тя не е до мен в този момент.
Преди много бързо се привързвах към момичетата и не съм имал такива проблеми,да нарянаван съм много пъти на 20 години съм и не знам,сякаш съм се превърнал в непукист и имам чувството,че мога да изтрая без момиче с години като някой вълк единак...
Случвало ли ви се е?

AKJSDHLX
04-08-2014, 20:12
да, аз съм същата междудругото.. но при мен се получи след край на бая дълга и тежка връзка...и все пак в един момент идва човек, който има повече +ове, отколкото -си..не се отказвай, това може да е човека, който най-малко предполагаш.. :))

Enchanting
04-09-2014, 18:24
Няма смисъл да нараняваш други, ако не си преживял минала връзка.
Остани малко със себе си. Сам.
А ако случайно искаш да опиташ отново- просто сподели, че не желаеш да водиш такива разговори през чат и т.н.

gl0ri_bonewa
04-09-2014, 19:31
Може да помогне както каза Enchanting да останеш малко сам...Можеш да изпробваш теорията ти за вълка все пак :D

RapExotic
04-09-2014, 20:09
Липса на доверие. Някоя те е прецакала и за това си загубил вяра в момичетата като цяло. Когато срещнеш подходящата за теб всичко ще си дойде на мястото.

Al3ksandra
04-09-2014, 20:20
Няма идеални хора. Явно подъзнателно се страхуваш от нещо найстина сериозно. Опитай да прекарваш повече време с нея,от колкото през тези компютри, чатове, и т.н. Или си намерете някакво занимание или игра с която да се разсейваш от такива мисли. Успех.

Shupidub
04-09-2014, 22:20
Когато съм до нея на живо всичко е окей,но стане ли време за чат през тези компютри,телефони имам чувството,че се дразня с нея може би подсъзнателно,защото тя не е до мен в този момент.

Мисля че тук ти е проблема.
И аз съм така, преди много често се карах безпричинно с приятеля ми, просто защото ме дразни, когато си пишем по фб или скайп - иначе на живо всичко ни е ОК, просто като съм сама в нас ме дразни постоянно да трябва да пиша на някой и да му се обяснявам защо не съм му отговаряла 20 мин примерно, докато съм гледала филм или нещо такова. При теб така ли е? Или може просто да те дразни просто как пише - ако всяка втора реплика на приятелката ти, докато си пишете, е сърчце, мечки и т.н. - то е нормално да се издразниш от лиготии.
Пробвай да говорите по скайп, не е толкова натоварващо като писането.