PDA

View Full Version : Раздразнения



pamsityybee
04-09-2014, 05:26
Здравейте! И така имам следният проблем от вече почти седмица. Имам ранички около входа на вагината и срамните устни. Усещането е много болезнено, наистина МНОГО! В началото започнах да усещам адски голямата болка, не можех да ходя до тоалетната нормално, а да не говорим за полов акт. В продължение на 2-3 дни не предприемах никакви мерки, защото си мислех, че съм се порязала със самобръсначката. Все пак болката започна след като се избръснах. Но вчера просто беше непоносимо и отидох на гинеколог. Не можах дори да се отпусна на прегледа, поради тази ужасна болка. Той е експерт и ми каза, че открива 4-5 ранички предизвикани от замърсяване. Бях доста учудена тей като посещавам банята от 3 до 4 пъти на ден, но това нямало нищо общо. Това е от глупавите самобръсначки! Така каза той, че не съм първата с проблем заради тях. Изписа ми Rhus Toxicodendron 15, Йодасепт и да се кисна в смрадлика. Искам да попитам някой от вас имал ли е такъв проблем. Как се излекувахте и за колко време най-важното, защото по този начин се чувствам като обездвижена.

georgi12
04-12-2014, 09:39
Само да те информирам , ако не знаеш , че не трябва да пиеш кафе и кола и да не пушиш - ако пушиш 30 минути преди и след приема на Рукс Токсикодендром-а . Напитките и цигарите намаляват ефекта на лекарството.Иодасеп-та - по малко , колкото грахово зрънце и не -повече от 3-4 дни .Смрадликата има упътване.