PDA

View Full Version : Да й кажа.



Kicka$$
04-09-2014, 16:44
Здравейте , значи има едно много хубаво момиче от съседния клас с нея се познаваме от около 7-8 месеца и общуваме редовно.Аз я харесвам страшно много , а имам големи подозрения , че и тя ме харесва.Този петък ще и кажа , че я харесвам но не знам как точно да и го обясня.В смисъл не искам да и се обяснявам в любов с някакви клиширани фрази като : Заболя ли те ? ..... като падна от рая . Но пък и не искам да е обратното : Аз .... ъъъъъ .... такова харесвам те ... ъъъ. Сещате се за какво говоря.Та някакви идеи ? :)

Sirona
04-09-2014, 16:50
Не ѝ го казвай, а ѝ го покажи! Най-малкото което е покани я на разходка/кафе/кино или каквото друго би харесала...а ако толкова настояваш да ѝ го кажеш пробвай със - симпатична си ми, бих искал да си дадем шанс за нещо повече или нещо от този род.

Enchanting
04-09-2014, 18:15
От където и да го погледнеш ще е по- уместно да й го покажеш.
Не се дръж само приятелски, сещаш се.

Kicka$$
04-09-2014, 18:31
Показвал и съм го много пъти.Непрекъснато съм около нея.Непрекъснато правим физически контакт (като съм сигурен и на нея й харесва)
И другата причина е, че (може би нарочно) когато сме с нейни приятелки и говорим за гаджета тя няколко пъти казва че ако едно момче харесва момиче трябва да й го каже а не да се спотайва и да го крие.Това са причините по които искам да и кажа.

Enchanting
04-09-2014, 18:34
Ами тогава отиваш, казваш й, че я харесваш и я целуваш. :D

Kicka$$
04-09-2014, 19:48
Това с целувката е добре , ама представи си , че всъщност не ме харесва ( в което се съмнявам ).Ще я отблъсна и може да си развалим приятелството което аз не искам.

RapExotic
04-09-2014, 20:05
Разговаряй повече с нея. Така ще разбереш дали те харесва или не. Не прибързвай с действията си.

Al3ksandra
04-09-2014, 20:27
Разговаряй повече с нея. Така ще разбереш дали те харесва или не. Не прибързвай с действията си.
+1

Kicka$$
04-09-2014, 20:49
Както казах познаваме се от 8 месеца и аз не мога да чакам и да се примиря с това че сме само приятели.Чувствата ми са много силни към нея.А и както вече споделих на 90% съм сигурен че и тя има чувства към мен. :)

Al3ksandra
04-09-2014, 21:33
Подари й червена роза. Ще видиш реакцията й и дали има чувства към теб и тя.

Kicka$$
04-10-2014, 07:57
Розата е хубава идея,но някакси няма как да стане тъй като повечето време се виждаме в училище или с приятели.А ако го направя пред някои друг може тя да се притесни.