PDA

View Full Version : Проблем...



PlOk
04-09-2014, 19:04
Здравейте! От година се опитвам да отслабна, но понеже имах малко за стягане и отслабване не можех да намеря нужната мотивация..лека полека с времето качих още едно две кила.. и се реших и от 3 месеца някъде внимавам какво ям като съм изключила почти напълно въглехидратите и ям основно месо, риба, зеленчуци, салата, ядки и от време на време пълнозърнест хляб..тренировките преди ги правех по-рядко, след това бях всеки ден на тренировка, а сега ходя 3,4 пъти седмично, като ходя и на народни танци и ходя и се движа постоянно, но нищо... разочарована съм и се чувствам гадно и сякаш всичкият този труд за нищо...не знам вече какво да правя.. Нормално ли е толкова време никакъв резултат да няма? Какво да направя? :(
(момиче съм, 1,67, 57 кг, ханш 95, талия 66, бедро 56, ръка 26 )

Mladenoff
04-09-2014, 19:13
тва, че тренираш нищо не значи...и аз в задръстване бая си нацепвам левия крак :D

Rakshy
04-09-2014, 20:55
Мисля че света ти няма да се върти по същия начин след като прочетеш следното: зеленчуци, салата, ядки и от време на време пълнозърнест хляб.. това са въглехидрати ( ядките са си и мазнини). Просто си пресметни нещата. Във всяка тема за отслабване която се поства тук се говори за следните неща: смяташ си калориите, спазваш ги, вкарваш малко упражнения да не приличаш на мумия и воала. Дано по някакъв начин да съм ти помогнал.

RapExotic
04-11-2014, 07:23
Или не тренираш правилно или хранителният ти режим куца. Въглехидратите не ги изключвай напълно, тъй като те са ти основен източник на енергия и без тях няма да можеш да тренираш пълноценно. Вместо това спри мазнините.

gamblerpimp
04-11-2014, 08:06
trqq da si do 49kg daje za tvoq rust do 47 max 48kg ne qj mnoo i tva e daje kolkoto moje po malko i bez hlqb i trqq da bqga6 da gori6 slaninata

Rakshy
04-11-2014, 16:25
trqq da si do 49kg daje za tvoq rust do 47 max 48kg ne qj mnoo i tva e daje kolkoto moje po malko i bez hlqb i trqq da bqga6 da gori6 slaninata

Не слушай нито този

"Вместо това спри мазнините"

Нито този.

В никакъв случай не изключвай мазнините, тъй като те ти контролират нивата на хормоните, функцията на клетката и т.н. Прост разпредели правилно белтъците и мазнините и каквото ти остава от дневните калории допълни с въглехидрати.

PlOk
04-15-2014, 18:57
Благодаря за адекватните отговори:) Иначе знам,че зеленчуците също съдържат въглехидрати,но до колкото съм осведомена от тях не се дебелее като от тези съдържащи се в пастата например. Само още един въпрос... аз като цяло съм адски пристрастена към шоколада,както повечето жени явно, та не е ли добре да хапвам по-малко отколкотто напълно да го спра и в един момент да не издържа и да се нахвърлям и ако въпреки тва,че хапвам по малко шоколад ще има ли резултат от тренировките?

Rakshy
04-15-2014, 21:51
Използвай го за мотивация. Виж колко калории е количеството, което искаш да изядеш и след това изчисли колко кардио трябва да направиш, за да изгориш тези въпросни калории. След това като отидеш да правиш кардио даваш най-доброто от себе си. Ако си си свършила работата в залата ще има награда вкъщи :D А и мини към черния шоколад, че тия милки к'ви ли глупости не измислиха да сложат вътре.