PDA

View Full Version : Проблем в училището



Александър213
04-10-2014, 10:30
Здравейте, от няколко месеца докато бяхме на едно състезание по баскетбол ми измислиха прякор които ако се наложи ще го споделя пред всички, но въпросът ми е как да ги накарам да не ми викат така ( по прякор ) едно от момчетата което ми го казва и тои има прякор и аз го наричам него щом тои ме обиди. Благодаря предварително ( 8-клас съм и незнам как ще издържа ако трябва да чакам до 12ти) Подходящо ли е да говоря с тях или да споредля на родителите ми.

mayaaa
04-10-2014, 13:50
Омг, и всичко това заради единия прякор... Какъвто и де е, много навътре го взимаш. Не отговаряш, ако ти казват прякора, а не по име и ще отмине.

Lighting
04-10-2014, 18:23
И как точно ти викат

RapExotic
04-11-2014, 07:17
Подходи с ирония. Измисли им и на тях прякори.

JustaLittleKid
04-11-2014, 19:15
Боже, боже... какви са ни били кахърите преди 5 години :Д

Не им обръщай внимание. :)
Ако говориш с тях... няма да помогне. По-скоро ще ги накара още по-усилено да те наричат така.

monkata972
04-11-2014, 20:08
Напрай са малко че все едно не ти пука, че ти е все едно и те ще видят че няма смисъл да ти викат така и ще спрат. И на мен по едно време ми измислиха прякор но ся спряха.Имам предвид като ти кажат така да не почваш да се нервиш штот така на тях им става интересно и продължават и пак ти казах направи са че ти е все едно и ще спрат