PDA

View Full Version : Водна диета



Ifeellove
04-10-2014, 15:21
Здравейте, пиша тук, защото искам да попитам за тази прочута " водна диета ". Интересува ме това дали има ли някакъв ефект? Някой пробвал ли я е? Мисля да я пробвам, но искам да съм сигурна, защо я правя. Благодаря предварително.

smille98
04-10-2014, 15:35
Minalata godina q prawih i sega pak q prawq nachi w mejduchasieto piq samo edno shishe ot 500ml woda bachkowo ili dewin i taka... az minalata godina za 4 meseca otslabnah dosta ako iskash probwai q az ot 67-68kg :D stanah 57 no imam oshte za swalqne i za towa pak q prawq :D sorry che ne pisha na bg ,no sym na lap topa mi a tuk bg bukwite sa razbyrkani i mi e mnogo trugno da pisha :)

Ifeellove
04-10-2014, 16:04
Няма проблем. Благодаря, много. :P

Jaune
04-10-2014, 16:07
Докъде я докарахте...

C0oKieS
04-10-2014, 17:11
има ли й0-йо ефект
миналата година пробвах една диета и после качих с 1,2кг повече

SITYSI
04-12-2014, 10:26
Може ли някой да даде повече разяснения за тази диета? Стана ми интересно

The Cheetah
04-13-2014, 14:48
има ли й0-йо ефект
миналата година пробвах една диета и после качих с 1,2кг повече

Както всички диети, ако не продължаваш с нея- има.



Може ли някой да даде повече разяснения за тази диета? Стана ми интересно
За това да си чувала http://www.google.bg

SITYSI
04-14-2014, 12:10
Както всички диети, ако не продължаваш с нея- има.



За това да си чувала http://www.google.bg
Извинявай, че попитах. Другия път ще се въздържа. Нищо, че в google намерих поне 3 разновидности на тази диета и исках да знам за коя точно става въпрос.

JuStElly
04-15-2014, 16:06
има ли й0-йо ефект
миналата година пробвах една диета и после качих с 1,2кг повече

Йо-йо ефекта не е от диетата, а защото хората започват да ядат като невиждали след като я приключат...

strawberry88
04-15-2014, 18:05
Т'ва е пълна глупост според мен. Няма да отслабнете като гладувате, а като ядете често и по малко. Така се забързва метаболизма.

Dagichka
04-15-2014, 18:16
ако става дума за това е екстра "1. Пие се вода 20 мин преди хранене ако и след тези 20 мин продължаваш да си гладна значи наистина е глад и трябва да хапнеш
2. по време на хранене не се пие вода защото способства за натрупването на килограми
3. водата винаги се пие на малки глътки
4. не се пие повече от 2 чаши на един път води до по голям апетит в смисъл не изпивай 800 гр вода на един път да кажем сега 500 след 15 -20 мин пък толкова
5. не се пие студена вода защото забави метаболизма тоест пие се или преварена или на стайна температура"
но ако искате да го карате само на вода.. има воден режим, служи за пречистване на организма и тн., но не мисля, че е добра идея особено без някой да наглежда и да определя после захранване и тн да се прави..

strawberry88
04-15-2014, 22:13
Аз разбрах, че става въпрос за това, където един ден си само на вода.

anonymous908491
04-16-2014, 22:01
Някой да е пробвал въздушната диета ?

Silviahh
04-18-2014, 19:39
Защо просто не вземете да започнете да спортувате? Спорт + Здравословно хранене е най - доброто нещо. Тези диети само ви стресират организма. Тъпо е да спазваш някаква диета до определен период от време и след това да се върнеш към стария си, нездравословен начин на хранене? А после се питате защо има Йо - Йо ефект. Забравете всички водни диети и бла, бла, а се хранете здравословно, често и по малко. Дори и да се свалят килограмите бавно, можете да бъдете сигурни, че след една седмица няма да си върнете килограмите + няколко отгоре. Здравословното хранене започва да става начин на живот и постепенно осъзнаваш колко са вредни снаксовете и газираното. Дори едно 30 минутно танцуване ще ви изгории няколко излишни калории и ще се чувствате добре и тонизирани.