PDA

View Full Version : Как да постъпя с момичето?



tonkata1337
04-10-2014, 16:40
Здравейте, аз съм на 15 и много харесвам едно момиче. Никое момиче не съм харесвал до толкова, колкото харесвам нея. Тя е прелестна, на една и съща възраст сме, учим в различни училища, но разстоянието между тях е 30 секунди :) Така, говорих с една нейна приятелка, с която често излизат, че много я харесвам и искам да и подаря цвете, за да се почувства специална и да види, че наистина искам да се получи нещо между нас. Говорихме с приятелката й, и тя каза, че евентуално след 2-3 дни се връща от някъде(забравих къде), първоначално идеята ми беше да и пратя цветето по нея и тя да и го даде, но тя ми предложи, че повече би се зарадвала и ще е по-яко ако и го дам аз f2f. Смелост - YOLO! :D Единственото, което ме притеснява е, че не знам какво да и кажа, когато и давам цветето. Нещо от рода на "Ти си едно прекрасно момиче, заповядай това цвете!" или "Почувствай се единствена!". Иначе с нея сме само на фейсбук чат за сега, като 1-2 пъти сме се разминавали, но никой не е реагирал. Тя е малко по-известна, докато аз съм момче от провинцията и съм много под нейния левел. Не мисля, че нещо ми куца. Говоря си много с момичетата, излизам с момичета, не мисля, че съм някой много грозен, имал съм до сега 2-3 приятелки, но не търся приятелка за секс примерно, а искам да я накарам да се чувства единствена. Малко се отклоних, но кажете ми с какви реплики да и спечеля вниманието върху мен и по-специално като давам цветето :)

JDeel
04-10-2014, 18:13
15 годишните какви левели имате? :)

Това с репликата за казване не е нищо ново и обикновено отговора е - няма значение, то ще си дойде на място. Иначе вярно е доста стъписващо, мислиш го ден и нощ, а то не е нищо особено.

И все пак за протокола, "За теб!" ми звучи достатъчно подходящо и ненатоварващо :D Хем казва каквото е необходимо, хем е кратко и шанса да си оплетеш езика клони към нула.

tonkata1337
04-10-2014, 18:39
Благодаря за бързото отзоваване. Това с "За теб!" наистина е добра идея, говорих с един приятел, той ми казва, да и кажа "На." :D :D Ще те помоля за още една услуга преди да се заключи тази тема, може ли да ми дадеш някаква тема за обсъждане на цветя тук, понеже в ask.fm тя е казала какъв вид цветя харесва, а аз хал хабер си нямам от цветя и евентуално да кача снимката и да ми кажат какъв вид са цветята, че да знам какво да търся при цветарката до нас :D

sunshine :**
04-10-2014, 18:59
Ще се намеся и аз, не мисля, че някога ще излезе от 'мода' да подариш на момиче една червена роза.Примерно, но каквото и да е, няма да го върне.:дд

an7raks
04-10-2014, 19:04
заповядай това цвете!
:lol: Дръж туй цвете, ма!

JustaLittleKid
04-10-2014, 20:03
"За теб" ми звучи малко... глупаво. Едва ли й го даваш просто ей така, да го подържи малко и след това ще си го вземеш :Д Може би нещо по-романтично и сладко от сорта на "Едно прекрасно цвете за едно прекрасно момиче", знам ли.

За цветето: червена роза. Всяко момиче си мечтае за това. <3

И евала, много е миличко това, което искаш да направиш. Дано се получи така, както си го представяш. :))))

an7raks
04-10-2014, 20:04
"За теб" ми звучи малко... глупаво. Едва ли й го даваш просто ей така, да го подържи малко и след това ще си го вземеш :Д Може би нещо по-романтично и сладко от сорта на "Едно прекрасно цвете за едно прекрасно момиче", знам ли.

За цветето: червена роза. Всяко момиче си мечтае за това. <3

И евала, много е миличко това, което искаш да направиш. Дано се получи така, както си го представяш. :))))
Заповятай тва цвете ми звучи най-романтично...

JustaLittleKid
04-10-2014, 20:10
^Усещам ирония, нали? :D

cookie dough
04-10-2014, 21:45
За да не ти се наложи да казваш такива заучени реплики, закачи една малка картичка на цветето. Като й го даваш, просто кажи, 'Имам едно цвете за теб, надявам се да ти хареса'. В картичката напиши онова, което ти е трудно да изречеш. Червените рози са адски банални, поне според мен, сега е пролет, може да й вземеш нещо свежо.

RapExotic
04-11-2014, 08:48
Единственото, което ме притеснява е, че не знам какво да и кажа, когато и давам цветето. Нещо от рода на "Ти си едно прекрасно момиче, заповядай това цвете!" или "Почувствай се единствена!". Иначе с нея сме само на фейсбук чат за сега, като 1-2 пъти сме се разминавали, но никой не е реагирал. Тя е малко по-известна, докато аз съм момче от провинцията и съм много под нейния левел.

Каквото и да и кажеш, нейната вътрешна реакция ще бъде -"Я, някъв от фейса ми подарява цвете..".

Първо се запознай с нея на живо, общувай с нея на живо, излизайте заедно 1-2 пъти. Научи нещо повече за нея. През това време се постарай да забравиш тези идиотщини от рода на "Тя е по-известна от мене" или "Тя е по-висок левъл" и си оправи самочувствието. С това несигурно поведение няма да я спечелиш, ако ще стихотворение да рецитираш за нея. Чак след това премини към розата, ти сам ще усетиш какво трябва да и кажеш според разговорите ви, които сте водили.

tonkata1337
04-11-2014, 08:50
Значи става така: Тя излиза с нейна приятелка близо до моето училище, аз отивам, давам и го, казвам за едно прекрасно момиче, после слагам картичка на цветето, пиша нещо, после не знам какво ще стане :D Тя харесва нещо от рода на такива цветя - http://photo4.ask.fm/276/644/155/920003000-1rdaif3-pdeljhk0479da0/original/file.jpg . HELP, как се казват, хал хабер си нямам от цветя :D :D

RapExotic
04-11-2014, 09:02
Това е Карамфил. Но с този сценарии успех да стане нещо. :)

tonkata1337
04-11-2014, 09:08
Някой предлага ли по-добър сценарии :D

JustaLittleKid
04-11-2014, 09:33
Не съм сигурна, че цветето е подходящо. Аз ги харесвам, обаче май бяха свързани с умрелите, на гробища се слагат... неща такова. :Д

mi6ok123
04-11-2014, 14:39
Само цвете? Хм.. не знам. В моят клас, няколко момичета си имат гаджета - и най-често си подаряват Плюшени мечета и букети, но по-хубави. Не просто цвете. И пак... просто моето мнение.

JustaLittleKid
04-11-2014, 14:47
^Е, това е някак... прекалено. В крайна сметка те НЕ са гаджета, момчето иска просто да й покаже, че я харесва, да я накара да се почувства добре.

tonkata1337
04-11-2014, 19:02
Изникна проблем. Момичето, което щеше да ми асистира да я доведе - станало е нещо и няма да има възможност. Как да действам сега?

JustaLittleKid
04-11-2014, 19:03
Ами, потърси я ти? Можеш да я изчакаш пред училището ^^

anonymous895156
04-11-2014, 19:06
Карамфилите не се ли дават на погребение :D

JustaLittleKid
04-11-2014, 19:08
Карамфилите не се ли дават на погребение :D

Да, точно... нещо такова беше.
Иначе са прекрасни цветя. <3

Devilsplaymate
04-11-2014, 23:10
О, джийз - стана ми някакво мило =)
Както каза някой по-горе - може да е малко странно ей така, изведнъж да й подариш цвете, щом се разминавате и не се поздравявате дори. Затова пък то е една чудесна възможност да завържеш разговор с нея на живо, стига и двамата да не сте awkward :D
Иначе за цветята - аз предлагам тези (http://37.media.tumblr.com/09d9f30f3944a3da7c885e2c7072e573/tumblr_n3nlrvraMU1rmfv8to1_500.jpg). Изглеждат някак диви.

The Cheetah
04-12-2014, 05:48
Каквото и да и кажеш, нейната вътрешна реакция ще бъде -"Я, някъв от фейса ми подарява цвете..".

Първо се запознай с нея на живо, общувай с нея на живо, излизайте заедно 1-2 пъти. Научи нещо повече за нея. През това време се постарай да забравиш тези идиотщини от рода на "Тя е по-известна от мене" или "Тя е по-висок левъл" и си оправи самочувствието. С това несигурно поведение няма да я спечелиш, ако ще стихотворение да рецитираш за нея. Чак след това премини към розата, ти сам ще усетиш какво трябва да и кажеш според разговорите ви, които сте водили.

Ей тва е най- добре. Странно е някой от фейса да дойде просто така и да и подари цвете O.o

ultras88
04-12-2014, 08:18
Спаси цвете , подари хуй.

Иначе по темата , подари й хуй.

xNarcisseNoir
04-14-2014, 06:21
Карамфил? Абе..колкото и банално да е - подари й роза, да не помисли, че я пращаш бързо, бързо някъде.. :D

krissy ^_^
04-14-2014, 16:49
Едно момиче много би се зарадвало на подобен жест, дори и малък да е. Можеш да й подариш една роза и да отидеш при нея и без да се притесняваш да й я подариш, както трябва. ^_^ Трябва да знаете, че не материалното е най-важно! И, ако тя наистина цени малките неща, ще се зарадва и на най-малкото нещо! :)

Melodies
04-14-2014, 16:56
Аз лично не бих се зарадвала на каквато и да било нещо, подарено ми от непознато момче, с което единствено съм си чатила по фейса. Сближи се първо. В смисъл да я поканиш на... не знам боулинг или нещо, с което първо да се опознаете по-добре. Изглеждай приятелскинастроен и нищо повече, излезте на две-три срещи и, ако си допаднете тогава мисли какво ще й подаряваш.