PDA

View Full Version : Печели от инсталиране на приложения



TheMan9191
04-10-2014, 17:10
Инсталирайте това (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ayet.cashpirate&hl=bg) приложение на вашия андроид (телефон или таблет) и печелете като инсталирате приложения. Всеки ден има по 4-5 приложения за инсталиране. След регистрацията ще ви излезе 1 поле за въвеждане на код. Ако искате въведете следния код: GUHYQT. Така ще ми станете реферал и ще получите бонус 500 точки. 2500 точки - $2.50, 5000 точки $5.00 и т.н. Плаща в PayPal или Amazon. Плащането се заявява от приложението. От секцията "Overview" натискате "Set Goal" и задавате минимума за теглене. Плаща на момента след заявяване.

JDeel
04-10-2014, 18:02
Леле, тия трябва да дават безплатен телефон за тая работа, кой нормален човек ще си помпа телефона с боклуци за малко вероятни жълти стотинки. Които и да са тия де, щото линк и без това не си дал :D

TheMan9191
04-10-2014, 18:10
Да оправих линка, извинете, бях го забравил :D A за приложенията се теглят от Google Play и трябва само да влзеш, да го разгледаш за 10тина секунди и това е. После го деинсталираш.

JDeel
04-10-2014, 18:25
Ох да взема накрая и аз да направя една такава пирамидка, има предостаъчно рибки в аквариума.
Има ли тука developer-и да правим комбина? :)

TheMan9191
04-10-2014, 18:50
За нищо работа си струва да се пробва. Момчето от което видях това приложение, за 3 дена си направи 2500 точки, всеки ден точките, които вземаш са различни. В месеца 20 лв. да правиш пак си е нещо.

JDeel
04-10-2014, 19:58
Дето се пее в една песен - а дано, ама надали. Има стотици, вероятно хиляди такива сайтове и чудеса. Да, печели се от тях... админите им печелят.

Последно дори гледах че neobux.com е на 1 място по посещение в България (според Alexa.com) и това са само 0.8% от посещенията в световен мащаб. Тъй че нищо ново под слънцето.

Между другото я си направи и елементарна калкулация на това колко мегабайти ще записваш дневно опитвайки се да се добереш до заветните 20 лв. Не че нещо, ама паметите имат някакъв ограничен живот, стандарно 10000 цикъла на запис. Стига да не са гигабайти на ден не би трябвало да има проблем, ама знае ли се :)

TheMan9191
04-10-2014, 20:20
То е ясно, че това е пирамида, в която ние печелим една стотна от това, което печелят админите. Днеска разгледах точно neobux. То там си е голяма играчка докато събереш реферали, че да започнеш да вземаш нещо малко.

А това за мегабайтите, до сега инсталирах 4-5 приложения като най-голямото мисля, че беше околко 6-7 мб или май имаше една игра, която беше около 30 не знам, ще те излъжа :D

koko95
04-10-2014, 20:39
За 20 лева не си струва,слагам 50 лева на 2 мача в еврофутбол и съм 150 лева на печалба :) :D .

TheMan9191
04-10-2014, 21:42
За 20 лева не си струва,слагам 50 лева на 2 мача в еврофутбол и съм 150 лева на печалба :) :D .

Мани го това евро... Оня ден играх Байерн, викам по-сигурно и те взеха, че паднаха :D

JDeel
04-11-2014, 00:31
Тия сайтове всичките са ако не измама, то чиста загуба на време. Вие като сте млади можете от сега да започнете да се занимавате с доста по-сериозни неща. Особено сега в Интернет има все повече възможности. Докато имате нещо, което други хора да искат от вас можете да печелите много повече от 20 лв.

Дали ще сте бизнесмени или обикновени работници, всичко се върти околко това - съвременния живот се свежда до размяна на услуги (и пари). Ако създавате нещо дето някой друг иска, и го правите с удоволствие, няма да има финансови проблеми.

А тия сайтове са точно обратното. Нищо не създавате, нищо не разменяте, само подхранвате някакви надежди от доста ниска класа :)

Това дето загатнах нагоре - правенето на такъв сайт - това вече е създаване на нещо и печелене на пари... макар с полуизмама. В бизнеса молитвите не помагат, само правилните действия в правилния момент :)